Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(juoda/kava @ 2012 06 26, 10:00)
aš irgi turėjau tokį pat didumo tarpą tarp priekinių dantų, bet man per 1 mėn. dantys suvažiavo ir jo neliko  rolleyes.gif  saulute kiek laiko Jūs su breketais?

Matai, ne visiem greit jud dantukai. sad.gif

Sau_lu_te, netempk triusiku gumos, o eik issiraut dantuka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 06 26, 18:38)
Matai, ne visiem greit jud dantukai. sad.gif

Sau_lu_te, netempk triusiku gumos, o eik issiraut dantuka.  mirksiukas.gif


tai penktadieni atsiemiau diploma ir dabar zygiuosi pas dantiste smile.gif bandysiu ketvirtadieni jei vakare dirbs
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 06 26, 21:05)
tai penktadieni atsiemiau diploma ir dabar zygiuosi pas dantiste smile.gif bandysiu ketvirtadieni jei vakare dirbs

Uz diploma 4u.gif I zrek, ka greit atiduotum dantuka dantu fejai.

As siandie sutikau buvusia bendradarbe, tai saki, ka dantukai gerai atroda. blush2.gif ax.gif Nors da reik tvarkyt, bet...... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 06 26, 21:32)
Uz diploma  4u.gif  I zrek, ka greit atiduotum dantuka dantu fejai.

As siandie sutikau buvusia bendradarbe, tai saki, ka dantukai gerai atroda.  blush2.gif  ax.gif  Nors da reik tvarkyt, bet......  rolleyes.gif


aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,

greitai ir aš prisijungsiu prie jūsų gretų. Dabar ieškau patikimo ortodonto Kaune, rekomendavo man Dalią Latkauskienę. Pastebėjau, kad čia daug jos pacienčių : ) Bandysiu registruotis pirminei konsultacijai. Noriu jūsų pasiteirauti kokios kainos Ortodontijos centre, kur ji dirba, nes jų puslapyje nėra skelbiama, o man tai labai aktualu. Domina apytikslė bendra suma. Ketinu rinktis estetiškiau atrodančius - keramikinius ar beligatūrinius breketus. Situacija tokia: viršutiniai dantys paraktiškai tiesūs, kreivi apatiniai, dėl to blogas sąkandis. Ačiū!
Atsakyti
Keramikinius deda tik ant viršutinių, o beligatūriai man asmeniškai negražesni už paprastus metalinius.
Atsakyti
Tai, kad ir apacioj keramika gali buti.. Tik tiek, kad jei didesnes problemos su apacia gydytoja greiciausiai nepatars ju detis. Ir siaip apatiniai breketai tik lb pas nedaugeli matosi, tai mazas skirtumas kokie jie yra;)
Del kainu, tai as gydausi KOC tik pas kita gydytoja tai metaliniai breketai apacioj man kainavo 1400lt virsuj keramika (ne visas zandikaulis)1800lt. Pirmine konsultacija 50lt lyg, o kitas kainas pati gydytoja pasakys:)
Atsakyti
Pas mane apacia ir virsus keramika, problema buvo virsutiniame zandikaulyje. Gydytoja nepatare detis keramikos ant apacios, bet as uzsispyriau ir uzsidejau. Tai ka galiu pasakyti, kad pradzioje kol buvo iskeltas sakandis ir nesiliete dantys tai buvo viskas tvarkoje, o dabar pazemino sakandi ir pradejo truputi liestis dantys, tai man iskilo trys breketai doh.gif Tai kogero neatlaikys jie man iki gydymo pabaigos ir teks keisti i naujus, o keitimas tikrai nepigiai kainuoja keramikiniu breketu..
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 06 27, 21:40)
Tai, kad ir apacioj keramika gali buti.. Tik tiek, kad jei didesnes problemos su apacia gydytoja greiciausiai nepatars ju detis. Ir siaip apatiniai breketai tik lb pas nedaugeli matosi, tai mazas skirtumas kokie jie yra;)
Del kainu, tai as gydausi KOC tik pas kita gydytoja tai metaliniai breketai apacioj man kainavo 1400lt virsuj keramika (ne visas zandikaulis)1800lt. Pirmine konsultacija 50lt lyg, o kitas kainas pati gydytoja pasakys:)


Aš svarsčiau apie tokį variantą, nes tikrai nelabai matytus, tik nežinojau ar praktiškai įgyvendinama smile.gif Tai ko gero kainos pas visus tam centre tokios pačios.
Dėkui už atsakymus!
Atsakyti
Aš apačioje dėjausi paprastus metalinius. Prieš tai prisimaiviau prieš veidrodį, kad įsitikinčiau, jog beveik nesimato apatinių dantų šnekant ir šypsantis. Ir ėmiau gailėtis, kai tik užsidėjau. Vis dėl to labai didelis vizualinis skirtumas tarp skaidrių ir metalinių. Dabar jau pripratau, plius guodžiuosi, kad su metaliniais dantukai tvarkosi greičiausiai, o mano apačia būtent ir yra problematiškesnė nei viršus. Bet vis tik matosi apatiniai dantys, VISIEMS. Vieniems labiau, kitiems mažiau. Ir tie pora milimetrų tamsaus blizgančio metalo, kai aš kalbu, šypsausi ir pan., traukia žmonių žvilgsnius, praeivių ypač biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi apatinių dantų kalbant nesimato, todėl dėjau metalinius, tikrai dėl to nesigailiu ax.gif .

Beje, čia kur priš 3 dienas klausiau jūsų visų nuomonės dėl klibančio danties, tai gyd. sakė, kad taip ir turi būti, kadangi yra ilgesnis nei kiti, nuolat sukandant dantis išsiklibino, todėl gyd. liepė tiesiog vengti smarkaus dantų sukandimo doh.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 28 birželio 2012 - 16:09
QUOTE(kamputyje @ 2012 06 28, 16:05)
Aš apačioje dėjausi paprastus metalinius. Prieš tai prisimaiviau prieš veidrodį, kad įsitikinčiau, jog beveik nesimato apatinių dantų šnekant ir šypsantis. Ir ėmiau gailėtis, kai tik užsidėjau. Vis dėl to labai didelis vizualinis skirtumas tarp skaidrių ir metalinių. Dabar jau pripratau, plius guodžiuosi, kad su metaliniais dantukai tvarkosi greičiausiai, o mano apačia būtent ir yra problematiškesnė nei viršus. Bet vis tik matosi apatiniai dantys, VISIEMS. Vieniems labiau, kitiems mažiau. Ir tie pora milimetrų tamsaus blizgančio metalo, kai aš kalbu, šypsausi ir pan., traukia žmonių žvilgsnius, praeivių ypač  biggrin.gif


galiu priestarauti? mano apatiniu dantu pakolkas visiskai nesimato smile.gif
Atsakyti