Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Abejoklė @ 2012 06 25, 19:03)
Paskambinsiu rytoj, įdomu ką pasakys  ax.gif

As tai rasau saviskei. Geriausia pradzia bun, kaip visada," esu baisiai visa nelaiminga" i destau bedas. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2012 06 25, 17:40)
Už 3 dienų turiu pasimatymą su dantiste, tai tikiuosi nuramins mane dėl šitų bėdų  unsure.gif .
Gan smarkiai kliba  unsure.gif , su pirštu lengvai stumtelėjus matosi plika akim  doh.gif, tikiuosi kad čia viskas ištaisoma...

Ačiū labai už atsakymą  4u.gif



smile.gif nėra už ką.

Flegma, žinoma, kad reikia dėstyti tai, kas nepatinka, nes medikai turi daug pacientų ir negali visko atsiminti. Geras gydytojas visada teirausis, kaip sekasi ar yra pokyčių, nes jam tada patogiau susiplanuoti veiksmus vizito metu.
Gal gali kas nors surašyti, kas nusiėmė breketus per artimiausius 3 - 4 mėn? Papildyčiau sąrašą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackHyacitnhus: 25 birželio 2012 - 18:10
QUOTE(Flegma @ 2012 06 25, 18:30)
Nu nors kas prisistata. A potograpiju idejai????
Tokiu atveju as skambinciau dantarikei i nelaukciau 3 dienu!


Idedu.... greita potografija, bus kada biski isplestine smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 06 25, 19:16)
Idedu.... greita potografija, bus kada biski isplestine smile.gif


O tai jūs vis dar apačioj danties neraunate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 06 25, 20:09)
O tai jūs vis dar apačioj danties neraunate? g.gif


nerandu laiko blush2.gif bet pazadejus sau buvau kad po egzaminu ir diplomu iteikimo, bei iki sekancio vizito issitrauksiu smile.gif dar turiu biski laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 06 25, 20:15)
nerandu laiko  blush2.gif  bet pazadejus sau buvau kad po egzaminu ir diplomu iteikimo, bei iki sekancio vizito issitrauksiu smile.gif dar turiu biski laiko smile.gif

aa o aš jau maniau, kad vėl gal gydymo planas pasikeitė smile.gif o kiek viršuje breketus nešiojate? tiek laiko, kiek liniuotė? aš bijau, kad man irgi traukiant tarpus viršuje, galo nebus matyti ir tarp pirmukų irgi tarpas darysis.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 25 birželio 2012 - 19:27
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 06 25, 20:26)
aa o aš jau maniau, kad vėl gal gydymo planas pasikeitė smile.gif  o kiek viršuje breketus nešiojate? tiek laiko, kiek liniuotė? aš bijau, kad man irgi traukiant tarpus viršuje, galo nebus matyti ir tarp pirmukų irgi tarpas darysis.. verysad.gif


virsuje tiek kiek liniuoteje...
gydymo planas nepasikeite, tiesiog as uzsivertus darbais buvau ir neturejau laiko pasirupint savimi
Atsakyti
O tau elastikais tempia į centrą dešinę pusę?
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 06 2

5, 21:45)
O tau elastikais tempia į centrą dešinę pusę?


Taip
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 06 25, 19:16)
Idedu.... greita potografija, bus kada biski isplestine smile.gif

user posted image

aš irgi turėjau tokį pat didumo tarpą tarp priekinių dantų, bet man per 1 mėn. dantys suvažiavo ir jo neliko rolleyes.gif saulute kiek laiko Jūs su breketais?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Pas mane nieko nevyksta, laukiu vizito pas orto uz poros dienu wink.gif biski atsibodo vis klijuotis vaska, ant lupas draskanciu dantuku, nesidejau pora dienu, tai taiplupas is vidaus isdraske, kad nezinojau kur detis.. schmoll.gif Kazin ar dar ilgai cia man reikes vis apsilipint tuos dantukus, ar iki tol, kol jie apsitiesins... g.gif

Beje, taip ir nesulaukiau atsakymo, kur galima rasti jusu sypsenu galerija, ir patalpinti savo breketuotu dantuku foto? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airoosia: 26 birželio 2012 - 09:20
O albumelio pasiekite slaptazodziai, kad kazkaip nebeisieina smile.gif
Atsakyti