Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 06 24, 14:36)
Aš turėjau omeny vielutę, kurią klijuoja iš vidaus po breketų nuėmimo, kad fiksuotų.


Tai aš suprantu, tiesiog man iki breketų nuėmimo liepė susitvarkyti, kad paskui nereiktų vielutės nuiminėti... Labai sudėtinga, bet manau, kad tai įmanoma ir su vielute pasidaryti. Bet siūlau pakalbėti su ortodonte, ką ji pasiūlys- ji geriausiai žinos, kada tvarkyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2012 06 22, 22:14)

Man kaune apsilankymai visada kainavo po 100lt. breketai ant abieju zandikauliu buvo, po to kaina vis mazejo, o profilaktinia apsilankymai isvis nemokami smile.gif



smile.gif sakiau, kad būna. Atkreipkit dėmesį, kad 100 litų už abu žandikaulius kaina.

Šiaip žmonės gali dėl išvaizdos daug ką padaryti, tiek silikoninius implantus dėti į smakrą, kad būtų profilis taisyklingas ir pan, jei nesirenka ortognatinės operacijos. Va, neseniai kalbėjau su vienu mediku, grįžo iš kursų užsienyje, tai sako, kad labai keista žiūrėti į lietuvaičių veidus (tiek vyr, tiek mot), nes smakrų nėra arba jie neryškūs, retai pas kurį matomas. O užsienyje turėti smakrą yra vos ne grožio standartas. Jis sakė, kad mano smakras irgi turi būti ryškesnis, bet ne vyriškas. Čia jau reikia kruopštaus gydančio ortodonto gydymo plano sudarymo, kad veidą pagražintų, o ne sugadintų. Geriau mažiau - nei per daug.
Pažiūrėsim, kiek man stums. Gal net reikės priekinius atgal pavaryt dėl profilio.
Atsakyti
QUOTE(Hmzz @ 2012 06 24, 18:10)
Tai aš suprantu, tiesiog man iki breketų nuėmimo liepė susitvarkyti, kad paskui nereiktų vielutės nuiminėti... Labai sudėtinga, bet manau, kad tai įmanoma ir su vielute pasidaryti. Bet siūlau pakalbėti su ortodonte, ką ji pasiūlys- ji geriausiai žinos, kada tvarkyti  g.gif

Na, pasikonsultuosiu, gal bus įmanoma suderinti vizitus, jei VIC'e daro ir estetinį plombavimą.
O tą vielutę iškart padaro?
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 06 24, 21:49)
Na, pasikonsultuosiu, gal bus įmanoma suderinti vizitus, jei VIC'e daro ir estetinį plombavimą.
O tą vielutę iškart padaro?


Jinai gatava yra, ją tiesiog priplombuoja prie dantų smile.gif
Atsakyti
Bet juk ją turi išlankstyti pagal dantis, tai vietoje ir daro? Be jokių antspaudų?
Atsakyti
Sveikos. Apatinius breketus 'nešioju' jau 3 mėn, viršutinius 1,5, taip pat jau 3 mėn nešioju elastiką, sukabinantį dešinėj viršuj ir dešinėj apačioj paskutinius dantis, nes viršutinis dantis buvo labai 'išėjęs' į išorę, o elastikas jį stūmė į vidų. Šiandien pastebėjau kad tas dantis gan smarkiai kliba blink.gif ir kai sukandu dantis valgant ar miegant spazmiškai, jis iškart pasislenka į išorę, nes dabar yra tiesiog ilgesnis nei visi kiti dantys, taip pat dėl jo ilgumo negaliu sukasti dantų, jis į apatinius dantis atsiremia ir viskas, ir tarp viršutinių ir apatinių dantų lieka kokių 3-4 mm tarpas blink.gif, tiesa, gale mažesnis tarpas kairėje pusėje, bet vistiek nesukandu dantų pilnai verysad.gif

Taigi klausimai biggrin.gif

Ar normalu, kad dantis kliba?
Ar tą ilgąjį dantį man kokiu nors būdu patrumpins g.gif , ar yra kas susidūrę su tokia problema? nes nei kramtyti negaliu normaliai, nei kalbėti - labai švepluoju dėl negalėjimo sukąsti dantų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 25 birželio 2012 - 14:00
QUOTE(Abejoklė @ 2012 06 25, 14:54)
Sveikos. Apatinius breketus 'nešioju' jau 3 mėn, viršutinius 1,5, taip pat jau 3 mėn nešioju elastiką, sukabinantį dešinėj viršuj ir dešinėj apačioj paskutinius dantis, nes viršutinis dantis buvo labai 'išėjęs' į išorę, o elastikas jį stūmė į vidų. Šiandien pastebėjau kad tas dantis gan smarkiai kliba  blink.gif  ir kai sukandu dantis valgant ar miegant spazmiškai, jis iškart pasislenka į išorę, nes dabar yra tiesiog ilgesnis nei  visi kiti dantys, taip pat dėl jo ilgumo negaliu sukasti dantų, jis į apatinius dantis atsiremia ir viskas, ir tarp viršutinių ir apatinių dantų lieka kokių 3-4 mm tarpas  blink.gif, tiesa, gale mažesnis tarpas kairėje pusėje, bet vistiek nesukandu dantų pilnai  verysad.gif

Taigi klausimai biggrin.gif

Ar normalu, kad dantis kliba?
Ar tą ilgąjį dantį man kokiu nors būdu patrumpins  g.gif , ar yra kas susidūrę su tokia problema? nes nei kramtyti negaliu normaliai, nei kalbėti - labai švepluoju dėl negalėjimo sukąsti dantų



Labas smile.gif.

Šiaip man sake, kad dantys juda, nes kaulas juda ir gydymo metu tampa minkštesnis. O kaip "labai" juda jis? Paspaudus juda? Ar matosi, kai juda, kai stumi? Manau, kad jeigu kliba, nenormalu. Reikia mažinti apsukas. Susisiek ir pasakyk medikei. Dėl ilgio - kiekvienas ortodontas moka dantį iškelti ir nuleisti. Jei tai vyksta neplanuotai, reiškia, reikia taisyti.

Šiaip skaičiau angliškame straipsnyje įdomu parašyma, kad taisydamas vieną dalyką, ortodontas gali sugadinti kitą, todėl reikia kruopštaus ateities įžvelgimo, arba neatidėliotino klaidų taisymo. Reikia taisyti kategoriškai tai, kas padaryta blogai, vietoj to, kad tikėtis, kad "savaime pasitaisys", nes tai atima brangų laiką ir parodo mediko neprofesionalumą.
Atsakyti
pas mane nieko naujo.... tarpas dar neuztrauktas, puse metu beveik... tarp priekiniu dantu jau nemenkas tarpas...
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 25, 17:06)


Už 3 dienų turiu pasimatymą su dantiste, tai tikiuosi nuramins mane dėl šitų bėdų unsure.gif .
Gan smarkiai kliba unsure.gif , su pirštu lengvai stumtelėjus matosi plika akim doh.gif, tikiuosi kad čia viskas ištaisoma...

Ačiū labai už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2012 06 25, 17:40)
Už 3 dienų turiu pasimatymą su dantiste, tai tikiuosi nuramins mane dėl šitų bėdų  unsure.gif .
Gan smarkiai kliba  unsure.gif , su pirštu lengvai stumtelėjus matosi plika akim  doh.gif, tikiuosi kad čia viskas ištaisoma...

Ačiū labai už atsakymą  4u.gif


Tiesiu taikymu skambinčiau ortodontui.
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 06 25, 17:18)
pas mane nieko naujo.... tarpas dar neuztrauktas, puse metu beveik... tarp priekiniu dantu jau nemenkas tarpas...

Nu nors kas prisistata. A potograpiju idejai????

QUOTE(Abejoklė @ 2012 06 25, 17:40)
Už 3 dienų turiu pasimatymą su dantiste, tai tikiuosi nuramins mane dėl šitų bėdų  unsure.gif .
Gan smarkiai kliba  unsure.gif , su pirštu lengvai stumtelėjus matosi plika akim  doh.gif, tikiuosi kad čia viskas ištaisoma...


Tokiu atveju as skambinciau dantarikei i nelaukciau 3 dienu!
Atsakyti
QUOTE(Hmzz @ 2012 06 25, 17:44)
Tiesiu taikymu skambinčiau ortodontui.


QUOTE(Flegma @ 2012 06 25, 18:30)
Tokiu atveju as skambinciau dantarikei i nelaukciau 3 dienu!


Paskambinsiu rytoj, įdomu ką pasakys ax.gif
Atsakyti