Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Scurry @ 2012 06 21, 22:14)

is forumo suzinojau dar apie rekomenduotina waterpik sistema, taip pat sepeteli tarpdanciams - tai visos didesnes papildomos islaidos? Arba kitaip pasakius, kiek dar tiketis isleisti be bazines pasakytos breketu dejimo, konsultaciju ir nuemimo kainos? Zinau apie panoramine nuotrauka, dantu higiena, karieso tvarkyma. Ka dar iskaiciuoti i "butinasias islaidas"? smile.gif

Dantų šepetėliams, skalavimo skysčiams ir kitoms dantų higienos priemonėms pasiruoškite išleisti tikrai daugiau pinigų, nei iki breketų smile.gif

O šiaip, man asmeniškai tokios papildomos didesnės išlaidos kolkas buvo susiję su 4 dantų rovimu, bet jums gal nereikės to daryti. O kas bus ateityje ir kokiems dar nenumatytams dalykams reikės atverti piniginę nieks ir nežino.. smile.gif juk visokių netikėtumų, problemų gydymo metu gali būti...

Atsakyti
Gal galėtumėte pasidalinti, kiek už paveržimus mokate? Dabar gaunasi kas du mėnesius ateiti pasiveržti, vizito suma 400 lt.. Ar tai normalu? Suprantu, kad tai individualu, bet noriu tik žinoti, ar nepermoku dėl nežinojimų, ta prasme ar būna tokios sumos.
Atsakyti
QUOTE(Jijiji @ 2012 06 22, 11:08)
Gal galėtumėte pasidalinti, kiek už paveržimus mokate? Dabar gaunasi kas du mėnesius ateiti pasiveržti, vizito suma 400 lt.. Ar tai normalu? Suprantu, kad tai individualu, bet noriu tik žinoti, ar nepermoku dėl nežinojimų, ta prasme ar būna tokios sumos.


siaip kiek teko matyti, skaityti temoje tai kainos labai skiriasi...
as uz paverzimus pradzioje mokedavau po 200lt, uz abu zandikaulius...
Atsakyti
Ačiū už greitą atsakymą. Taip, suprantu, kad skiriasi, bet turiu įtarimą, kad 400 lt už 2 vielučių pakeitimus (breketai ant abiejų žandikaulių) jau kaip ir daugoka.

Kaip su gydytojų keitimais, nesunkiai kiti priima?
Atsakyti
QUOTE(pampotaukšlėlis @ 2012 06 22, 09:11)
Labas, aš gydausi pas gydytoja R. Damušienę esu patenkinta jos darbu ir tikrai nesigailiu pasirinkus ją 4u.gif
Papildyta:

Na waterpik geras daiktas bet pilnai ir be jo galima išsiversti, aš puikiai susitvarkau tik su dantų šepetuku ir tarpdančių šepetukais...
Na o papildomos išlaidos priklauso nuo kiekvieno asmeninio atvejo...man pvz. reikejo traukti protinį ir dar vieną dantuką, susitaisyti skylutes ir gydymo metu teko vieną tvarkytis, poto dar daigino kitą protinį, kurį chirurginiu būdu turėjo atidengti, litas prie lito ir visas pasiruošimas man kainavo nei daug nei mažai 1000...
O žadėtąją sumą aš jau viršijau, nors dar esu su breketais (nešioju 1,5 metų, o žadėjo du) ir nuėmimas dar kainuos....ne pigus malonumas bet ko nepadarysi dėl sveikatos ir gražios šypsenos  4u.gif


o ar sunku išmokti naudotis waterpik? kiek laiko uzima eilinis dantukų išsivalymas? Reikia pasiruošti morališkai i nuteikti namiškius smile.gif
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 06 22, 09:20)
Dantų šepetėliams, skalavimo skysčiams ir kitoms dantų higienos priemonėms pasiruoškite išleisti tikrai daugiau pinigų, nei iki breketų smile.gif

O šiaip, man asmeniškai tokios papildomos didesnės išlaidos kolkas buvo susiję su 4 dantų rovimu, bet jums gal nereikės to daryti. O kas bus ateityje ir kokiems dar nenumatytams dalykams reikės atverti piniginę nieks ir nežino.. smile.gif juk visokių netikėtumų, problemų gydymo metu gali būti...

suprantu, kad nesuplanuosi gydymo eigos, gali ją tik numatyti, tačiau būna tokių " bendrų " išlaidų, kurioms reikia iškart nusiteikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jijiji @ 2012 06 22, 12:00)
Ačiū už greitą atsakymą. Taip, suprantu, kad skiriasi, bet turiu įtarimą, kad 400 lt už 2 vielučių pakeitimus (breketai ant abiejų žandikaulių) jau kaip ir daugoka.

Kaip su gydytojų keitimais, nesunkiai kiti priima?



kiek girdejau nera lengva pakeist gydytoja, bet imanoma
Atsakyti
QUOTE(Scurry @ 2012 06 22, 12:53)
o ar sunku išmokti naudotis waterpik? kiek laiko uzima eilinis dantukų išsivalymas? Reikia pasiruošti morališkai i nuteikti namiškius smile.gif

Kai įgundi tikrai netrunki ilgiau nei valydama dantis be breketų, pradžioj sunkiau tik...nėr čia ko nuteikinėt tų namiškių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pampotaukšlėlis @ 2012 06 22, 14:05)
Kai įgundi tikrai netrunki ilgiau nei valydama dantis be breketų, pradžioj sunkiau tik...nėr čia ko nuteikinėt tų namiškių 4u.gif

ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif perskaiciau beveik visa paskutine temute, bet vistiek noreciau paklausti, per kiek laiko mazdaug uzdeda breketus nuo pirmojo vizito ir jeigu reikia traukti dantis? Per menesi laiko uzdetu ar ne? labai dekoju uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rrasytia @ 2012 06 22, 13:51)
Sveikos merginos 4u.gif  perskaiciau beveik visa paskutine temute, bet vistiek noreciau paklausti, per kiek laiko mazdaug uzdeda breketus nuo pirmojo vizito ir jeigu reikia traukti dantis? Per menesi laiko uzdetu ar ne? labai dekoju uz atsakyma 4u.gif


ziurint kokios eiles pas gydytojus...
Atsakyti
o kas kiek laiko ~jums keicia tuos lankelius, vielutes?
Atsakyti
QUOTE(Harumi @ 2012 06 22, 14:41)
o kas kiek laiko ~jums keicia tuos lankelius, vielutes?


mano paprasti breketai, tai keisdavo kas 1,5-2 menesius, dabar vizitai kas menesi ir lanku nekeicia
Atsakyti