Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

labas rytas,

QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 12, 19:43)

Juoda kava, tikrai įdomu, kaip stebuklingai viskas vyksta tuo naujuoju būdu. Gali plačiau papasakoti, ką daro vizito metu? Tikriausiai sąkandžio nekoreguoja? Šiaip pažįstama buvo pas Ivanciūtę, tai sakė, kad jai, kadangi nelengvas atvejis, ištiesins ne per 6, o per 8 menesius. O ir dar, jei teisingai supratau, jai nuolaida estetiniam padarys, nes deda į savo albumą foto, kurios yra po ortodontinio gydymo ir po estetinio.




per konsultaciją man pasakė, kad galbūt nešiosiu breketus ir aš 8 mėn. kai sudėjo breketus pasakė, kad turbūt užteks 6 mėn.
na o atnešiojus breketus 1 mėn. pasakė, kad gal tik 4 mėn. užteks thumbup.gif

ką daro vizito metu labai nematau biggrin.gif nuima tas vielutes ir toks jausmas kad su atsuktuvu ten kąžką sukinėja lotuliukas.gif paskui vėl vielutes sujungia, dar kažkokias plastmasines grandinėles suveria g.gif

po breketų nuėmimo tai ir manęs laukia estetinis plombavimas ir galbūt net protezavimas g.gif
Atsakyti
Sveikos. Buvau šiandien vizite pas Latkauskienę. Viskas gerai, pakoregavo pagal mano pageidavimus. Bet aš susigalvojau ir ant apatinių dėtis, tai juokėsi iš manęs, kad tik dabar, kad būčiau laiko sutaupiusi, jei iškart, bet man breketai gyventi netrukdo smile.gif Beje, viršutinių nenuims, kol apatinių nesutvarkys, nors jau būtų netrukus nuėmę. Na, nieko, pakentėsiu.
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 06 13, 09:09)
labas rytas,
per konsultaciją man pasakė, kad galbūt nešiosiu breketus ir aš 8 mėn. kai sudėjo breketus pasakė, kad turbūt užteks 6 mėn.
na o atnešiojus breketus 1 mėn. pasakė, kad gal tik 4 mėn. užteks  thumbup.gif


Pavydziu tau baltu pavydu, as nesioju breketus dar tik pora savaiciu, o jau svajoju, kad greiciau nuimtu... lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 11, 15:20)
dėl Latkauskienės neprofesionalumo žinau tik minėtą vieną atvejį, nors gal kiti nesiskelbia.


As iki kol nebuvau susidejusi breketu, tol apie ja nieko blogo negirdejau, o dabar kaip tycia... doh.gif na tikiuosi viskas bus gerai ax.gif o beje, kur ir kaip as galeciau patalpinti savo dantuku foto? Skaiciau kad kazkoks atskiras forumas yra, kuriame visos forumietes gali patalpinti savo nuotraukas? blush2.gif
Atsakyti
Buvau pas savo ortodonta, lankausi "dentes" vilniuje, kaip rasiau pries tai tiesin treciuka, bendo pastumti i sona ir nuleisti kadangi pries tai nebuvo vietos, o mano pirmukas tuo tarpu pavaziavo i apacia, apie 2mm, nu bet vistiek matosi, snd buvau pas orto. sako taip turi buti. Tai kaip cia suprasti vienus tiesina kitus kreivina? doh.gif buvo gal jau taip kam?
Atsakyti
Aš su Latkauskiene neturiu jokių problemų: tiek kaip su žmogumi, tiek kaip su gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 06 14, 12:24)
Aš su Latkauskiene neturiu jokių problemų: tiek kaip su žmogumi, tiek kaip su gydytoja.


Kaip smagu išgirsti teigiamą nuomonę apie Latkauskienę 4u.gif
Atsakyti
Man gyd. Latkauskienė labai patinka, tiek jos greitumas darbe (matosi, kad išmano tai, ką daro), tiek bendravimas (visada su šypsena, maloni), ir manau, kad ji tikrai profesionali gydytoja, juk tikrai daug yra gerų atsiliepimų internete apie ją, ir pačiai daug kas rekomendavo, tad tikiuosi viskas bus gerai, ir mažiau čia man reik nervintis ir galvot apie tai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airoosia: 14 birželio 2012 - 21:22
smile.gif manau, kad jeigu gydymas eina sklandžiai, tai ir orto yra malonus. O tikras profesionalumas - tai, kai gydymas nesiseka arba stringa, išlikti dalykiškiu, maloniu mediku, vietoj panikos. Nes pretenzijas gali reikšti tik pacientas. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 15, 16:23)
smile.gif manau, kad jeigu gydymas eina sklandžiai, tai ir orto yra malonus. O tikras profesionalumas - tai, kai gydymas nesiseka arba stringa, išlikti dalykiškiu, maloniu mediku, vietoj panikos. Nes pretenzijas gali reikšti tik pacientas. cool.gif

Nesutinku, kad pretenzijas gali reiksti tik pacientas smile.gif Kai kada pacientai nurodin4ja, kaip gydyti visai to neismanantys, ir po to gaunasi pletkai forumuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kramtuskee1 @ 2012 06 15, 19:44)
Nesutinku, kad pretenzijas gali reiksti tik pacientas smile.gif Kai kada pacientai nurodin4ja, kaip gydyti visai to neismanantys, ir po to gaunasi pletkai forumuose smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif protingas ir išmintingas medikas visada padarys, kad pacientas būtų patenkintas gydymo eiga, planu.

Kiek bendravau su medikais, jie visuomet ieško kompromiso su pacientu, kartu sprendžia, nes joks medikas nenori blogų atsiliepimų ir nešvarios sąžinės dėl sumauto gydymo rezultato ar kompilkacijų smile.gif .
Atsakyti
Sveiki, gal kas susidurete su problema, kai burnoje nuo breketu nutrinimo susidaro nemaza pusle ir nepranyksta 2-3men. jau nebezinau ir ko imtis, kelis kartus pradurus buvau isbego puliai ir vel ji susidare, nesioju dabar vaska irgi nepaeda, vaistu nusipirkau ir tie nepadeda, visiskai nusivyliau...
Atsakyti