Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Sveikos,

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 03, 22:16)
Man siandien paskambino is klinikos ir perkele vizita pas ortodonte i kita diena... buvau susiderinus kad einu i higiena o paskui pas ortodonte, tai jauciu persirasysiu ir higiena... bet jau laukiu as tos higienos...



ar skauda kai daro higieną? unsure.gif
man trečiadienį darys higieną ir nuims jau anspaudus breketų gamybai thumbup.gif
Atsakyti
Kaip jūs prižiūrite dantukus? Aš galiu tik vakare prieš miegą daug dėmesio jiems skirti - šepetukas, vieno danties šepetukas, siūlas, tarpdančių šepetukas, waterpikas, skalavimo skystis. Ryte - šepetukas, tarpdančių šepetukas (apie breketus) ir skalavimas. Visą kitą laiką būnu ne namie ir galiu tik praskalauti vandeniu, tarpdančių šepetuku greitai praeiti per dantis (be pastos). Dabar apžiūrėjau dantis prieš šviesą - aplink kiekvieną breketą yra ryškus pageltonavimas - pusės milimetro juostelė. Vajeeezau... kas tai? Man orto sakė, kad mano dantys linkę į apnašas. Žodžiu, man panika, kad numėjus breketus bus visi dantys sugedę blink.gif Paguoskit arba pasidalinkit, kaip prižiūrit dantis... unsure.gif
Atsakyti
Tu kaip iš vadovėlio prižiūri dantis.
Atsakyti
[quote=kamputyje,2012 04 05, 11:12]
Kaip jūs prižiūrite dantukus? [/quote
Pradzioje man irgi tas pats buvo, valiau po kiekvieno valgymo, darbe juokdavosi, kad dantis taip nubruzinsiu..O dabar ryte, per pietus tik su paprastu sepetuku, o vakare su trimis sepetukais(vieno danties ir tarpdancio) issivalau smile.gif
Kamputyje tikrai dantys nepasidarys geltoni, tiesiog pagelto prie kliju ir tikrai niekas ten neiziures, kas, kur ir kaip pagelte ten, tiesiog tik taip atrodo paciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 04 05, 11:09)
Sveikos,
ar skauda kai daro higieną?  unsure.gif
man trečiadienį darys higieną ir nuims jau anspaudus breketų gamybai  thumbup.gif



tik du kart esu darius higiena tai neskaudedavo, su breketais pirma kart darysiu
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 05, 18:25)
tik du kart esu darius higiena tai neskaudedavo, su breketais pirma kart darysiu

ačiū už atsakymą 4u.gif nuraminai mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur visos? Kiaušinius marginate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 04 05, 11:12)
Kaip jūs prižiūrite dantukus? Aš galiu tik vakare prieš miegą daug dėmesio jiems skirti - šepetukas, vieno danties šepetukas, siūlas, tarpdančių šepetukas, waterpikas, skalavimo skystis. Ryte - šepetukas, tarpdančių šepetukas (apie breketus) ir skalavimas. Visą kitą laiką būnu ne namie ir galiu tik praskalauti vandeniu, tarpdančių šepetuku greitai praeiti per dantis (be pastos).  Dabar apžiūrėjau dantis prieš šviesą - aplink kiekvieną breketą yra ryškus pageltonavimas - pusės milimetro juostelė. Vajeeezau... kas tai? Man orto sakė, kad mano dantys linkę į apnašas. Žodžiu, man panika, kad numėjus breketus bus visi dantys sugedę  blink.gif Paguoskit arba pasidalinkit, kaip prižiūrit dantis... unsure.gif


O kas yra waterpikas?
Atsakyti
QUOTE(Bertilyte @ 2012 04 06, 11:19)
O kas yra waterpikas?

Burnos priežiūros aparatas.
Aš irgi mąstau jį nusipirkti. Kažin verta? Tos kurios naudojate, patenkintos? nes man irgi panika yra, kad aš blogai dantis išsivalau, prie tarpdančių normaliai neprieinu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 04 06, 11:24)
Burnos priežiūros aparatas.
Aš irgi mąstau jį nusipirkti. Kažin verta? Tos kurios naudojate, patenkintos? nes man irgi panika yra, kad aš blogai dantis išsivalau, prie tarpdančių normaliai neprieinu unsure.gif


Siaip visai gal verta, tik kad man nepatinka viena kad jis griozdiskas, kazkart turiu galvot kur ji pastatyti:( bet yra pirkti ir toks mazas pastatomas, tas gal geriau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kamputyje @ 2012 04 05, 11:12)
Kaip jūs prižiūrite dantukus? Aš galiu tik vakare prieš miegą daug dėmesio jiems skirti - šepetukas, vieno danties šepetukas, siūlas, tarpdančių šepetukas, waterpikas, skalavimo skystis. Ryte - šepetukas, tarpdančių šepetukas (apie breketus) ir skalavimas. Visą kitą laiką būnu ne namie ir galiu tik praskalauti vandeniu, tarpdančių šepetuku greitai praeiti per dantis (be pastos).  Dabar apžiūrėjau dantis prieš šviesą - aplink kiekvieną breketą yra ryškus pageltonavimas - pusės milimetro juostelė. Vajeeezau... kas tai? Man orto sakė, kad mano dantys linkę į apnašas. Žodžiu, man panika, kad numėjus breketus bus visi dantys sugedę  blink.gif Paguoskit arba pasidalinkit, kaip prižiūrit dantis... unsure.gif



Viskas bus gerai, paskaicius kaip cia priziuri tai thumbup.gif o jus nepilat skalavimo skyscio i waterpika? as tai maisau tame vandenyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2012 04 06, 11:37)
Siaip visai gal verta, tik kad man nepatinka viena kad jis griozdiskas, kazkart turiu galvot kur ji pastatyti:( bet yra pirkti ir toks mazas pastatomas, tas gal geriau  4u.gif


Tai va, aš irgi mąstau, kurį geriau imti g.gif kažkaip tas didesnis toks rimtesnis atrodo, daugiau nustatymų, antgaliukų visokių, tik ar to reikia? g.gif biggrin.gif ir vietos daug užima, nepatogu vežiotis keliaujant.. bet tas mažiukas, toks paprastesnis, mažiau funkcijų. Ar jo užtektų?
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 04 06, 12:07)
Tai va, aš irgi mąstau, kurį geriau imti g.gif  kažkaip tas didesnis toks rimtesnis atrodo, daugiau nustatymų, antgaliukų visokių, tik ar to reikia? g.gif  biggrin.gif  ir vietos daug užima, nepatogu vežiotis keliaujant.. bet tas mažiukas, toks paprastesnis, mažiau funkcijų. Ar jo užtektų?


Na tie antgaliai gerai, as per viena valyma su 3 valaus, del maziuko net nzn, kazkaip nemasciau apie ji, iskart kazkodel to norejau smile.gif siaip viskas liuks tik tas dydis, ir dar nepatinka vienas dalykas kad ijungus istisai purskia srove, ir tik kai nuspaudi mygtuka sustoja, galetu buti atvirsciai, kad paspaudus tik tada bega smile.gif
Atsakyti