Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 11, 16:20)
smile.gif aš irgi žinau atvejį, kai grąžino dalį pinigų gydytojas, nes buvo didelis skandalas ir nesusipratimas.


Atgavom ir mes savo pinigus ir be jokiu skandalu ir pykciu smile.gif išsiskyrėm irgi gražiuoju, tik vat tikrai gaila sugaišto laiko, kai nebuvo gydoma problema, oteko kankintis ir vargti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 06 11, 18:05)
Sveikos mergytės  4u.gif

na ką, šiandien buvau pas gydytoją, jau mėnuo kaip su breketais, tai kokią gerą naujieną sužinojau  clap.gif  visi dantukai mano tvarkingai keliauja į savo vietas ir turbūt breketus užteks nešiot tik 4 mėnesius vietoj 6 mėnesių  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  tai parlėkiau iš Vilniaus kaip ant sparnų  biggrin.gif
man praeitą savaitę išrovė protinį dantį, viskas čiki, breketai savo vietoj  mirksiukas.gif


Labas, sveikinimai mirksiukas.gif
O Jūsų dantų problema turbūt nėra didelė, kad tik tiek trumpai reik nešiot?
Kokius breketus nešiojat?
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 06 11, 16:45)
But fain kada, ka sutaptu.  ax.gif
Zadu iskart daryt higiena. Daba jau norets, bet gal sakau istempsiu. O kiek veliau i biski norec pabalint, nes ner balti mana dantai.

o balinsi toj lazerines odontoligijos centre? as tai ir kainos bijau uzklaust to malonumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ASTYT€ @ 2012 06 11, 21:15)
o balinsi toj lazerines odontoligijos centre? as tai ir kainos bijau uzklaust to malonumo biggrin.gif

Matai, as kitoj vietoj lankaus, tai gal sakau te reiks pasiklausinet.
O tu lazerines odontologijas centre lankais, ane? g.gif
Radau kaina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flegma: 11 birželio 2012 - 23:26
Panos, man tiesina iltini dantuka isrove 4tuka, savaites dar nera po breketu uzdejimo o mano priekinis dantukas vienas i vidu nuejas is tos puses kur iltinis tiesinamas ;o kaip cia taip?! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raffule @ 2012 06 12, 13:46)
Panos, man tiesina iltini dantuka isrove 4tuka, savaites dar nera po breketu uzdejimo o mano priekinis dantukas vienas i vidu nuejas is tos puses kur iltinis tiesinamas ;o kaip cia taip?! g.gif

skambink savo orto. man buvo gal neįstatę vieno breketo į lanką ar jis kažkaip išsimovė kai man rovė dantį, tai per naktį pirmukas pradėjo kreivėt, sekančią dieną nuvažiavau į kliniką ir įstatė atgal. bet viskas vyko labai greitai, pora mm per naktį pasislinko ne ten kur reikia. kad taip tiesintųsi greitai, o ne kreivėtų.. taip, kad jei manai, jog kažkas vyksta ne taip, skambink ortodontei !

Flegma, nzn kodėl, bet aš galvojau, kad tu irgi į tą pačia kliniką eini smile.gif manau kitur ir kainos skiriasi, pas tą pačia orto, negali taip būt?
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2012 06 11, 20:47)
Labas, sveikinimai  mirksiukas.gif
O Jūsų dantų problema turbūt nėra didelė, kad tik tiek trumpai reik nešiot?
Kokius breketus nešiojat?

problema tikrai nemaža doh.gif jei būčiau pasirinkusi tradicinį ortodontinį gydymą nešiočiau breketus ilgai, sakė 2-3 metus.
Pasirinkau GESO gydymą, pas mane greitieji breketai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 06 12, 16:58)
problema tikrai nemaža  doh.gif  jei būčiau pasirinkusi tradicinį ortodontinį gydymą nešiočiau breketus ilgai, sakė 2-3 metus.
Pasirinkau GESO gydymą, pas mane greitieji breketai  thumbup.gif

O kiek maždaug Jums kainuos toks gydymas? g.gif man labai norėtųsi pamatyt vaizdą prieš ir dabar kaip yra, gal pasirodysit 4u.gif nes panašiu metu mes susidėjom breketus, tai net įdomu kaip rezultatas skiriasi nuo paprastų breketų.. ir jaučiu skausmas turėtų būti didesnis, nes dantys smarkiau veikiami g.gif labai Jums skauda?
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 06 12, 15:58)
problema tikrai nemaža  doh.gif  jei būčiau pasirinkusi tradicinį ortodontinį gydymą nešiočiau breketus ilgai, sakė 2-3 metus.
Pasirinkau GESO gydymą, pas mane greitieji breketai  thumbup.gif

ačiū už atsakymą. Dar tik domiuosi, tai apie tokį gydymą nebuvau girdėjus smile.gif jis aišku brangesnis nei tradicinis ar ne? aš realiai patiesint norėčiau tik vieną dantuką, visi aplinkui sako, kad išsigalvojo, bet aš noriu ir taškas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 06 12, 17:05)
O kiek maždaug Jums kainuos toks gydymas? g.gif  man labai norėtųsi pamatyt vaizdą prieš ir dabar kaip yra, gal pasirodysit 4u.gif nes panašiu metu mes susidėjom breketus, tai net įdomu kaip rezultatas skiriasi nuo paprastų breketų.. ir jaučiu skausmas turėtų būti didesnis, nes dantys smarkiau veikiami g.gif  labai Jums skauda?



QUOTE(kakava @ 2012 06 12, 17:10)
ačiū už atsakymą. Dar tik domiuosi, tai apie tokį gydymą nebuvau girdėjus smile.gif jis aišku brangesnis nei tradicinis ar ne? aš realiai patiesint norėčiau tik vieną dantuką, visi aplinkui sako, kad išsigalvojo, bet aš noriu ir taškas  biggrin.gif


gydymas nepigus, 8900 lt. kainuoja. Bet kadangi man jau 31 m. aš jau nebenorėjau dar neaišku kiek metų nešiot breketus doh.gif

kai buvau pas ortodontę konsultacijoje, tai sakė nešiosiu ilgai breketus, sakė sunkus mano atvejis, dar siūlė sulaužyt žandikaulį, daryt operaciją, raut priekinius dantis, dėtis implantus, man tik pasišiaušė plaukai nuo tokios konsultacijos blink.gif parėjau verkdama ir nebežinojau ką daryt verysad.gif

Džiaugiuosi kad nuvykau pas Ingridą Ivanciūtę, Vivadens (jie vieninteliai Lietuvoje siūlo šitą GESO gydymą) nuramino mane, kad viskas padaroma daug paprasčiau ir jau po kelių mėnesių turėsiu išsvajotą šypseną bigsmile.gif

be to, šitame gydyme nenaudojamos didelės jėgos, užtai tikrai neskauda dantų mirksiukas.gif na keletą dienų po paveržimo jaučiasi šioks toks tempimas ax.gif

o nuotraukų neturiu, nes tokios šlykščios šypsenos negaliu fotografuot blush2.gif
nors gal dabar reikia nusifotkint, visdėlto įdomu g.gif jei pavyks įkelsiu pažiūrėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juoda/kava: 12 birželio 2012 - 16:30
QUOTE(ASTYT€ @ 2012 06 12, 14:55)


Flegma, nzn kodėl, bet aš galvojau, kad tu irgi į tą pačia kliniką eini smile.gif manau kitur ir kainos skiriasi, pas tą pačia orto, negali taip būt?

Apsirikai tongue.gif

Brukstelk i az kiek panasiai tu moki uz vizita. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raffule @ 2012 06 12, 14:46)
Panos, man tiesina iltini dantuka isrove 4tuka, savaites dar nera po breketu uzdejimo o mano priekinis dantukas vienas i vidu nuejas is tos puses kur iltinis tiesinamas ;o kaip cia taip?! g.gif


O iš kitos pusės šalintas 4 dantis ar tik iš vienos? Manau, kad centras nuvažiavo. Man vienas orto sakė, kad šiuo metu ortodontai pereina prie tiesinimo ir įvairių korekcijų be šalinimo. Laikomasi humaniškesnės nuostatos smile.gif. Žinoma, priklauso, koks požiūris pas patį gydytoją.


Juoda kava, tikrai įdomu, kaip stebuklingai viskas vyksta tuo naujuoju būdu. Gali plačiau papasakoti, ką daro vizito metu? Tikriausiai sąkandžio nekoreguoja? Šiaip pažįstama buvo pas Ivanciūtę, tai sakė, kad jai, kadangi nelengvas atvejis, ištiesins ne per 6, o per 8 menesius. O ir dar, jei teisingai supratau, jai nuolaida estetiniam padarys, nes deda į savo albumą foto, kurios yra po ortodontinio gydymo ir po estetinio.

smile.gif peržiūrėjau savo foto, pastebėjau, kad tikrai didelis progresas vyksta. Žiūrint į tai, kaip anksčiau atrodė mano šypsena ir taip, kaip ji atrodo dabar - matau didelį gydytojos nuveiktą darbą smile.gif thumbup.gif . Beliko pora akcentų, t.y. porą dantukų pakoreguoti, ir sąkandžio korekcija - I'm coming, sweety biggrin.gif .
Na, čia jau gydytoja turės parodyti viską ką moką, o moka, kaip supratau, nemažai, nes sakė, reikia ne tik stumti, bet ir sukti biggrin.gif, nes pusės nesutampa. Gerai, kad informavo, žinosiu, ko tikėtis. smile.gif


Atsakyti