Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Nenyte* @ 2012 06 05, 20:24)
Raffule-man buvo uzdeje tarp galiniu kruminiu dantu(virsuj)gumytes.Tos gumytes tam,kad truputi padidetu tarpukai tarp dantu,lengviau bus ta toki metaliuka igrust tarp dantu.As toki lengva maudima jauciau,matyt truputi plete.



aisku , dekui. Na tikiuosi negausiu velniu biggrin.gif
Atsakyti
Didelis LABAS visiems, ir breketuotiems, ir ketinantiems tokiais būti, ir gražių šypsenų savininkams!
Pagaliau ir aš pasiryžau papasakoti savo breketų istoriją ir pasidalinti patirtimi.
Taigi, pradėsiu nuo to, kad kažkada, kvailoje paauglystėje, tiesiog troškau turėti breketus, pavydėjau visiems kas juos turėjo ir pastoviai zyziau mamai į ausytę, kad turiu kreivus dantukus. Bet dėja, taip nebuvo, dantukai buvo tiesūs, gražūs iki tol, kol eilinį kartą apsilankiau pas savo stomatologę. Tada man buvo 17metų.. Stomatologė pastebėjo, kad mano viršutinis trečiukas niekaip nenori pasirodyti..padarė nuotraukytę ir paaiškėjo, kad jis yra, bet jis yra dantenoje ir apsisūkęs 90 lapsnių kampučiu.. Kai pamačiau tą nuotraukytę, puoliau į isteriją nežinodama kas čia dabar bus.. Dar plius stomatologijos administratorė prigasdino, kad reikės daryti operaciją, kad neteksiu dar dviejų dantukų, kad būsiu ištinusi nu ir blah blah blah.. verkadama nuvažiavau namo..tėvai per pažįstamus surado Žalgirio klinikoje gerą daktarę, po vizito pas ją paaiškėjo, kad nereikės jokių operacijų, kad viską galima pataisyti breketais ir tuojaus nusiūntė mane pas ortodontę, Astą Abunevičiūtę, su kuria jau tenka bendrauti apie 3 metus.. Prieš breketų uždėjimą dar nebuvau prieš tai nusiteikusi, bet kai tik išėjau breketuota iš kabineto, apsiverkiau tėveliui ant pečių. Aš toks žmogus, kurio šypsena nebetelpa į jokiu rėmus, o dabar, tie metalai..per juos retai šypsausi :/ taigi, nuo tada viskas ir prasidėjo..pirmai uždėjo viršūje breketus, nešiojau gal 2,5 metų, aišku, kol ištraukė ir pasuko tą dantuką.. dabar jis vietoje, sveikas ir gražus.. kelis mėnesius atgal uždėjo breketus apačioje ir priskyrė man tuos elastikus.. turėjau 2numeriuką, dabar du kartus iš eilės gavau 7 numeriuką.. apačioje dėjo breketus tik dėl to, kad sakandis mano pasidarė blogas.. todėl dabar kankinuosi nešiodama ir viršų, ir apačią ir plius elastikus:) ir turiu Jums klausimą, kiek maždaug laiko yra nešiojami elastikai ir kiek laiko dar reikia būti su breketais po jų? nes mano ortodontė nepasako man maždaug tiksliai kada nuims..labai tas nervina.. vieną kartą tai po metų, kitą kartą po pusės metų..nesuprasi.. o aš iki Naujųjų metų per pusbrolio vestuves noriu būti su gražia šypsena smile.gif!
Atsakyti
QUOTE(perekrasnaya @ 2012 06 06, 13:18)
Didelis LABAS visiems, ir breketuotiems, ir ketinantiems tokiais būti, ir gražių šypsenų savininkams!
maždaug laiko yra nešiojami elastikai ir kiek laiko dar reikia būti su breketais po jų? nes mano ortodontė nepasako man maždaug tiksliai kada nuims..labai tas nervina.. vieną kartą tai po metų, kitą kartą po pusės metų..nesuprasi.. o aš iki Naujųjų metų per pusbrolio vestuves noriu būti su gražia šypsena smile.gif!

Labuka.
Zinok, ka sunku yr nuspet kaip dantukai tvarkysis. Nemanau, ka daktariki laikys tavi ilgiau su breketais nei reikalinga. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ai beja man vakar danti kai isrove susidare kresuliukas ir as ji isskalavau, nezinojau kad negalima, kas dabar bus? Gal kuriai taip buvo?
(p.s. po gumyciu uzdejimo ir danties isrovimo skausmai nezmoniski, ir nespeju ibupromo gerti skausma nepraeina) verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Raffule @ 2012 06 06, 14:16)
Ai beja man vakar danti kai isrove susidare kresuliukas ir as ji isskalavau, nezinojau kad negalima, kas dabar bus? Gal kuriai taip buvo?
(p.s. po gumyciu uzdejimo ir danties isrovimo skausmai nezmoniski, ir nespeju ibupromo gerti skausma nepraeina)  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Zrek, ka nekraujuotu. Skalauk su dezinfekciniu skysciu.
Nors kiek pamenu visi tie ibumetinai gal kiek skatint kraujavima.
Atsakyti
QUOTE(Raffule @ 2012 06 06, 14:16)
Ai beja man vakar danti kai isrove susidare kresuliukas ir as ji isskalavau, nezinojau kad negalima, kas dabar bus? Gal kuriai taip buvo?
(p.s. po gumyciu uzdejimo ir danties isrovimo skausmai nezmoniski, ir nespeju ibupromo gerti skausma nepraeina)  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Labukas smile.gif, nieko nebus, ziurek, kad maisto nepatektu, laikykis higienos.

Keista, 2,5 metu danti neisdygusi atstatinejo? smile.gif Ilgai is tiesu, zinau, kad per 1 m ir 8 menesius tai padaroma (nors kiekvieno individuali situacija). Kokia nuomone apie A. Abuneviciute?

Tai gal greitai nuims, jei nera dideliu sakandzio problemu smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackHyacitnhus: 06 birželio 2012 - 14:23
O kiek kam laiko teko ar tenka nešioti tuos elastikus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perekrasnaya @ 2012 06 06, 15:59)
O kiek kam laiko teko ar tenka nešioti tuos elastikus? smile.gif

Aš nešiojau 2 mėn. visą parą, dabar 1 mėn. paliko tik naktimis. Ar dar ilgai reikės, nežinau. Manau, kad labai individualu.
Atsakyti
QUOTE(perekrasnaya @ 2012 06 06, 13:59)
O kiek kam laiko teko ar tenka nešioti tuos elastikus? smile.gif



As nesioju elastikus nuo pat pirmos dienos kai uzdejo breketus iki pat siol t.y.jau virs 1.5 metuku.
Atsakyti
QUOTE(jūros_akmenėlis @ 2012 06 04, 13:25)
Man taip įdomu, kai pamatau kokią Lt žvaigždutę su breketais smile.gif

Renata Šakalytė
user posted image

Monika Kvietkutė
user posted image

Bet geras, nežinojau, kad jos breketus nešioja  g.gif  niekad nepastebėdavau. Šakalytės net beveik nesimato skaidrių breketų, o Kvietkutei jie labai tinka  thumbup.gif


Joo, man irgi dabar toks bumas uzejo, ieskot izymybiu ir siaip zinomu zmoniu, nesiojanciu breketus biggrin.gif Turbut taip save raminu, kad jei jau juos nesioja netgi izymybes, tai kodel gi as negaliu ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Raffule @ 2012 06 06, 13:16)
Ai beja man vakar danti kai isrove susidare kresuliukas ir as ji isskalavau, nezinojau kad negalima, kas dabar bus? Gal kuriai taip buvo?
(p.s. po gumyciu uzdejimo ir danties isrovimo skausmai nezmoniski, ir nespeju ibupromo gerti skausma nepraeina)  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Jei labai prades lysti maistas i ta vieta, kur dantukas israutas, zinau kad galima padaryti nauja kresuliuka, kuris uztrauktu ta vieta smile.gif man buvo susidarius "kisene" istraukto dantuko vietoj, ir truputi patines ir skaudantis zandas, tai paprasciausiai mano stomatologe su nuskausminimu padare ipjovima, isspaude krauja is to patinusio zando, ir liepe neskalaut, kad neisskalauciau kresulio, po keliu dienu jau galejau dziaugtis, kad viskas susitvarke 4u.gif Beje, labai geri vaistukai nuo skausmo po dantu rovimo yra dolmen, man skausma nuimdavo per 3-5min, ir gana ilgam laikui mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš svajoju kuo greičiau viską susitvarkyti ir rankoje breketus išsinešti iš savo orto kabineto biggrin.gif, kaip trofėjų biggrin.gif.

Jei žmogus įtartinai ilgai nešioja breketus ir nėra galo, tai rodo ortodonto neprofesionalumą.

Pavyzdžiui, aš šiuo metu dar telpu į "padorų" laiką, žiūrėsime, kaip bus toliau, tikiuosi, viskas eis gerai ir profesionaliai bei kokybiškai:).

Bet žinau žmogų, kuris Žalgiryje gydosi jau 3 metus ir nėra pasiektas rezultatas. Tai apie ką mes kalbame? Grynai mediko žinių ir dėmesio stoka. Galiausiai ne visi apskaičiavimus pagal nuotraukas padaro blink.gif , iš akies gydo, o vėliau stebisi, kodėl nesiseka ir pan.

Manau, kad optimalus laikas - iki 2 metų.


Pavyzdžiui, Latkauskienė pažįstamai per mažiau nei 2 metus viską sutvarkė. O ką darė? Dantų tiesinimas + herbstas +korekcija ir tarpai po herbsto smile.gif . Jei vienas medikas gali, reiškia, tai padaryti įmanoma kiekvienam, tik reikia galvoti, ką kiekvienas atliktas veiksmas paciento burnoje daro. Nes būna, pridaro klaidų, vėliau gaišta laiką juos taisydami.
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 07, 20:53)
Pavyzdžiui, Latkauskienė pažįstamai per mažiau nei 2 metus viską sutvarkė. O ką darė? Dantų tiesinimas + herbstas +korekcija ir tarpai po herbsto  smile.gif . Jei vienas medikas gali, reiškia, tai padaryti įmanoma kiekvienam, tik reikia galvoti, ką kiekvienas atliktas veiksmas paciento burnoje daro. Nes būna, pridaro klaidų, vėliau gaišta laiką juos taisydami.


O mano pažįstamai Latkauskienė dantis tvarkė 2,5 metų ir vis tiek rezultatas nebuvo stulbinamas schmoll.gif Net pati Latkauskienė pripažino, kad nepasisekė... Tad kiekvienas atvejis yra skirtingas ir galbūt ne viskas nuo ortodonto priklauso rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twista: 07 birželio 2012 - 21:47