Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Flegma @ 2012 05 31, 22:14)
Aaaaaaaa  blush2.gif

Nu ma jau nereik nesiot elastika einancia pervisa fasada. Centras susitvarki.  rolleyes.gif  Bet saki stebet...jei pamatysiu, ka praded vaziuot- tai vel panesiot ta elastika puosianti visa mana feisa.  Papielina biski mana tu placiapadelkinius priekinius. Da biski kita kart papielins. Jausmas nu ni ocen toks. Visas kailis pagaugais eja. blink.gif  t elastiniu grandineliu prinarsti i vsio.  rolleyes.gif  Saki vasara reiks panesiot. Damusinej sakandzia tvarkyma.Saki, ka is didelios bedos, kaip i galima nujimt.Kaip i ner didelios bedos su sakandziu. Gal i saki neiseis padaryt visiska perfectasu tuom sakandziu, bet sakau, ka bandom. blush2.gif



smile.gif o kam juos zulina?

QUOTE(Smiltele82 @ 2012 06 03, 19:54)
O ar kam nors yra  tekę domėtis, kodėl tokios breketų ir visų pakoregavimų kainos tokios nemažos sakyčiau. Negi viskas ortodontams į kišenę ar ir medžiagos kažkiek kainuoja  ax.gif
Taip gal kas žino kuo skiriasi greitoji ortodontija nuo įprastos, negi skirtumas tik tame, kad viską stipriau paveržia?


Tik ištiesina, bet sąkandžio netvarko.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 06 03, 11:08)
O tu eidama vizitui susirasyk klausimus. Va as atsimenu, ka viena klausima uzdaviau, bet neprisiminiau koks antras klausism. Gerai, ka buvau uzsirasius. mirksiukas.gif


Geras patarimas, reikes viska susirasyti 4u.gif
Atsakyti
Merginos nežinau ar apie tai buvo jau diskutuota, bet ketinu prisijungti prie jūsų rato, jau buvau pirmoje konsultacijoje, tiesinsiuos dantukus Mažeikiuose, gavau siuntimą pasidaryti panoraminę +šoninę kažkokią nuotrauką (neįskaitau). Kur Klaipėdoje pigiausiai galima pasidaryti tas nuotraukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remda: 04 birželio 2012 - 13:09
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 03, 22:30)
smile.gif o kam juos zulina?

Nu maniskiai tokie platejanciom padelkom. blush2.gif
Atsakyti
Man taip įdomu, kai pamatau kokią Lt žvaigždutę su breketais smile.gif

Renata Šakalytė
user posted image

Monika Kvietkutė
user posted image

Bet geras, nežinojau, kad jos breketus nešioja g.gif niekad nepastebėdavau. Šakalytės net beveik nesimato skaidrių breketų, o Kvietkutei jie labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jūros_akmenėlis: 04 birželio 2012 - 13:26
QUOTE(Flegma @ 2012 06 04, 14:22)
Nu maniskiai tokie platejanciom padelkom. blush2.gif



Jo, isivaizduoju.Tai sonus zulina ar prie apacios? smile.gif

Man tai nereali depresija. Atrodė, kad jau viskas eina link funkcinio aparato, bet paaiškėjo, kad dantys nuvažiavo į šoną blink.gif . Nežinau nuo ko, gal nuo vielos ar pan.

Pažiūrėsim, ką pasakys orto savo profesionaliu žvilgsniu pažvelgus į situaciją ir kokį variantą pasiūlys, kadangi kažkurioje vietoje įvyko techninis nesklandumas ir situacija tapo nevaldoma unsure.gif .
Atsakyti
kad Monikita su breketais maciau... man jai jie tinka
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 06 04, 15:20)
Jo, isivaizduoju.Tai sonus zulina ar prie apacios? smile.gif

Man tai nereali depresija. Atrodė, kad  jau viskas eina link funkcinio aparato, bet paaiškėjo, kad dantys nuvažiavo į šoną  blink.gif . Nežinau nuo ko, gal nuo vielos ar pan.

Pažiūrėsim, ką pasakys orto savo profesionaliu žvilgsniu pažvelgus į situaciją ir kokį variantą pasiūlys, kadangi kažkurioje vietoje įvyko techninis nesklandumas ir situacija tapo nevaldoma  unsure.gif .



Aš šiandien irgi išgirdau nepermaloniausias naujienas. Nuėmė atspaudus, gamins naują kapą ir tuomet žiūrėsim, bet perspėjo, kad galim neapsieiti ir be Grybausko, nes mano atvejis nėra iš tų lengvųjų doh.gif tikiuosi, kad to neprireiks ir užteks tik breketų... g.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Prisijungsiu. Na man siandiena isrove dantuka, kad butu vietos nuleisti iltiniam danciui, tik va nesupratau kai isrove danti uzdejo gumytes ant ju, ir atrodo kad viena su liezuviu nutriniau doh.gif , ortodontas nieko nesakys, kad ten ant vieno danties nebus gumytes? ;D ir kam jos reikalingos nes nepasiklausiau, gal jau kas irgi buvo pametes gumyte nuo danties? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmzz @ 2012 06 04, 18:08)
Aš šiandien irgi išgirdau nepermaloniausias naujienas. Nuėmė atspaudus, gamins naują kapą ir tuomet žiūrėsim, bet perspėjo, kad galim neapsieiti ir be Grybausko, nes mano atvejis nėra iš tų lengvųjų  doh.gif tikiuosi, kad to neprireiks ir užteks tik breketų...  g.gif


smile.gif ux, tikiuosi, nes daug kainuos, o ir operacijai ne kiekvienas gali ryžtis.

QUOTE(Raffule @ 2012 06 05, 09:24)
Sveiki smile.gif Prisijungsiu. Na man siandiena isrove dantuka, kad butu vietos nuleisti iltiniam danciui, tik va nesupratau kai isrove danti uzdejo gumytes ant ju, ir atrodo kad viena su liezuviu nutriniau doh.gif , ortodontas nieko nesakys, kad ten ant vieno danties nebus gumytes? ;D ir kam jos reikalingos nes nepasiklausiau, gal jau kas irgi buvo pametes gumyte nuo danties? blush2.gif



Sveika, smile.gif nemanau, kad sakys priekaištus, gal jos ten net nebuvo? Tikrai profesionalus medikas nerodo savo nepasitenkinimo, o sprendžia problemas konstruktyviai.


smile.gif aš bandau į savo gydymo situaciją žiūrėti filosofiškai, bet ir konstruktyviai kritiškai. Žinau, ko noriu ir kaip turi būti gerai atliekamas darbas (nes ir mano darbe to iš manęs reikalauja), todėl to ir tikiuosi iš savo gydytojos.

Praeitą savaitę susitikau savo buvusią klasės draugę, ji po 12 kl.baigė nešioti breketus, lankėsi pas vieną žinomą gydytoją. Kai mačiau ją paskutinį kartą (nes gyvena Kaune) su breketais, atrodė visai neblogai, bet dabar - negaliu patikėti. Koks neprofesionalus medikas galėjo taip dantis "sutvarkyti". Aš nekalbu apie sąkandį, dantys - neištiesinti. Tiesiog vaikščiojanti antireklama to gydytojo vardui. Žinau daug medikų, kurie siekia optimliai taisyklingai ištiesinti dantis ir šiaip gydyti žmogų, kad žmogus, klientas jį girtų, gerai atsilieptų tarp kolegų, juk įvaizdis, reputacija, pasiekimai charakterizuoja mediko kompetenciją, o nuimti breketus nepasiekus tikslo ir atsikratyti kliento - čia jau viršūnė. O blogiausia, jei pats nesupranta, kad blogai ištiesino unsure.gif blink.gif .

Todėl svarbu su savo mediku tartis, siekti maximaliai idealaus varianto, juk ir medikui yra asmeninis tobulėjimas, kai gali plačiai parodyti žinias, įgūdžius bei kompetenciją, kad ir klaidų ir netikslumų keliu. O galutinis variantas turėtų viską atpirkti smile.gif.

Mergytės 4u.gif , linkiu profesionalaus mediko - paciento dialogo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackHyacitnhus: 05 birželio 2012 - 15:19


Nu as tikiuosi, nes nelabai supratau buvo ar nebuvo, tiesiog poryt jau breketus deda, ar tiesiog del tos gumytes neatideliotu breketu uzdejimo. O ka jos daro nes ortodontas man nepaaiskino? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raffule: 05 birželio 2012 - 19:29
Raffule-man buvo uzdeje tarp galiniu kruminiu dantu(virsuj)gumytes.Tos gumytes tam,kad truputi padidetu tarpukai tarp dantu,lengviau bus ta toki metaliuka igrust tarp dantu.As toki lengva maudima jauciau,matyt truputi plete.
Atsakyti