Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Smiltele82 @ 2012 06 02, 20:16)
Tai gerai, kad turėjot pinigų iškart abiems žandikauliams, nes aš kai ėjau tik vienam nešiausi. Realiai man visai užtektų tik viršuje pataisyti dantukų kreivumą, apačioje lygutėliai, bet deja, ponas sąkandis, dėl to sutarėm kitą vizitą dėti ir apačioje smile.gif
O ta dabartinė mano suvelta kalba nervina mane. Džiaugiuos, kad nereikia eiti į pasimatymus ir į darbą, t.y. turiu vyrą ir auginu mažą vaikutį smile.gif


Na as buvau pasiruosusi pinigu tik vienam zandikauliui, juos ir turejau sumoketi, o likusius uzrase kaip skola, kuria turesiu sumoketi sekancio vizito metu wink.gif Patinka man Latkauskiene, susitarti galima su ja, lengva bendrauti smile.gif o dirba tai kaip robotukas thumbup.gif Ir dar nufotkino dantukus iskart is visu pusiu, sake prisiminimui gausiu foto pries ir po blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airoosia @ 2012 06 02, 20:49)
Tai reiskia ir mani lauks tie nesamoningi elastikai... sad.gif turbut jie dedasi ant tu tokiu kabliuku, kurie eina nuo iltiniu dantuku iki galiniu?
    As niekaip nepriprantu prie tu breketu, valgyt lb sunku, dar vienas dantis ypac jautrus pasidare, negaliu net prikasti dantu toj pusej... Ir sejp visada atrodo, kad pamesiu breketus lotuliukas.gif  ypac kai skalauju burna, atrodo, kad atsiklijuos man jie ir iskris biggrin.gif

Papildyta:
Man Latkauskiene zadejo deti breketus is pradziu tik virsuj, o po 3 men apacioj, bet kai nuejau, tai sudejo ir virsuj, ir apacioj, nes "turejo laiko", tai biski nesupratau tokio bajerio... Kazin kaip is tikro yra geriau, ar kai sudeda pradzioj virsuj, ar kai sudeda abiejuose zandikauliuose iskart? smile.gif

Kudie nesamoningi? Prie ju kaipi prieviska priprantama.Jie juk gera darba atliek. Nieks be reikala neliep ju nesiot. mirksiukas.gif Prikabin juos ten kur reik. Trukstant kabliuku( nors pas mani ju ant kiekviena breketa), ju da gal da ant lanka uztaisyt.
O ka d antukai jautrus, tai krut vadinas. As tai dziaugiuos, kai jauciu sava dantus. rolleyes.gif

Breketu nepemesi, jie juk kaip sakant ant vielos sunerti. lotuliukas.gif
Ma is kart ant abeju deja. Manau i gerai, ka is kart apsipranti i vsio. Vel is nauja nereiks pripratinet prie nauja " rakanda" burnoj. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

mane domina informacija apie vidinius breketus. Ar yra kas dedates tokius?
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2012 06 03, 08:12)
Sveikos,

mane domina informacija apie vidinius breketus. Ar yra kas dedates tokius?



Sveika,


as su vidiniais ant virsutiniu dantuku draugauju jau daugiau kaip 1,5 metu. Dejausi "Dantu harmonijoje" pas E. Bucinskiene.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 06 03, 06:54)
Kudie nesamoningi? Prie ju kaipi prieviska priprantama.Jie juk gera darba atliek. Nieks be reikala neliep ju nesiot. mirksiukas.gif  Prikabin juos ten kur reik. Trukstant kabliuku( nors pas mani ju ant kiekviena breketa), ju da gal da ant  lanka  uztaisyt.
O ka d antukai jautrus, tai krut vadinas. As tai dziaugiuos, kai jauciu sava dantus.  rolleyes.gif 

Breketu nepemesi, jie juk kaip sakant ant vielos sunerti.  lotuliukas.gif 
Ma is kart ant abeju deja. Manau i gerai, ka is kart apsipranti i vsio. Vel is nauja nereiks pripratinet prie nauja " rakanda" burnoj.  4u.gif


biggrin.gif Dekui, Flegma, kad pralinksminai 4u.gif Tikiuosi, kad viskas bus gerai, ir dziaugiuosi, kad yra toks forumas, kur galima uzsukt paskaitinet apie breketus, nes ortodonte taip greit dirba, nespeji nei pagalvot ko cia paklaust lotuliukas.gif O forume randi visus atsakymus i rupimus klausimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(airoosia @ 2012 06 03, 11:57)
biggrin.gif  Dekui, Flegma, kad pralinksminai 4u.gif  Tikiuosi, kad viskas bus gerai, ir dziaugiuosi, kad yra toks forumas, kur galima uzsukt paskaitinet apie breketus, nes ortodonte taip greit dirba, nespeji nei pagalvot ko cia paklaust lotuliukas.gif  O forume randi visus atsakymus i rupimus klausimus thumbup.gif

O tu eidama vizitui susirasyk klausimus. Va as atsimenu, ka viena klausima uzdaviau, bet neprisiminiau koks antras klausism. Gerai, ka buvau uzsirasius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvau vizite 14.05 & 16.05 & 18.05 & 21.05, bet neturejau laiko cia uzsukti pasidalinti naujienom (skrydis namo, catch-upas darbe 3 dienas ir paskui atostogom isvaziavau 10dienu), bet as jau cia. blush2.gif

Man jau nueme 80% breketuku, dar paliko ant keliu dantu apatiniam zandikauli 2-3men, ir nuims tada jau visus! Kaip paaiskejo gydymo eigoje galutinis rezultatas nebus/neatrodys geras (ypac nuotraukose), nes nors dantukai ir lanke vaizdas nuotraukose (ir "gyvai" jei zinai ko ieskai) ne koks, zutbut reikia estetinio!!! sad.gif Breketukus beveik ir visus nueme, darbo deja dar yra, priekyje tarp zandikauliu yra tarpas (negaliu nukast spagecio-senbuves turetu zinot ka turiu omeny). doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrula @ 2012 06 03, 08:06)
Sveika,
as su vidiniais ant virsutiniu dantuku draugauju jau daugiau kaip 1,5 metu. Dejausi "Dantu harmonijoje" pas E. Bucinskiene.



geras, as net nebuvau pagalvojus, kad galiu pasirinkt virsuj vidinius, o apacioj isorinius smile.gif Labai jau norisi man vidiniu, taip man priimtiniau..taciau kaina ne maza tada iseina..o apie Dantu Harmonija kaip tik ir norejau ishgirst atsiliepimu, nes radau ju straipsni laikrastyje..sakykit ar patenkinta jus tais vidiniais? ir kiek mazdaug jums viskas atsiejo per tuos 1.5 metu..ir dar ne pabaiga kaip suprantu..

dar idomu ar kas darotes tokius dalykus ishsimoketinai? ar klinikos leidzia toki buda?

kazin ar su vidiniais daug kas dirba vilniuje, kaune.. kol kas radau dantu harmonija ir vilniaus implantologijos centra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spaliuxe: 03 birželio 2012 - 13:29
Sveikutes,
Visai retas svecias as jau cia,paskaitineju dar vis,tik parasyt nelabai turiu ka.Labai letai pas mane viskas vyksta,taip noretusi greito rezultato.Siandien kaip tik virsutiniam lankui jau 7men kaip uzdeta.Laiko nemazai jau praejo,noretusi kad geriau atrodytu tie dantukai,bet dar truksta daug labai.Dar i lanka normaliai nesustojo,priekiniai kreivoki.Ir idomu kada jau pradeda ta dantu pasvirima tvarkyt,jauciu elastikais taiso?Net nemoku isireikst,apie ka kalbu.Zodziu vienam sone virsuj dantys labiau nuvaziave i vidu,o kitam sone auksciau.Idesiu foto.13diena skrendu vizitui.
Tik uzdejus:
user posted image
Dabar:
user posted image
Atsakyti
O ar kam nors yra tekę domėtis, kodėl tokios breketų ir visų pakoregavimų kainos tokios nemažos sakyčiau. Negi viskas ortodontams į kišenę ar ir medžiagos kažkiek kainuoja ax.gif
Taip gal kas žino kuo skiriasi greitoji ortodontija nuo įprastos, negi skirtumas tik tame, kad viską stipriau paveržia?
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2012 06 03, 13:51)
Buvau vizite 14.05 & 16.05 & 18.05 & 21.05, bet neturejau laiko cia uzsukti pasidalinti naujienom (skrydis namo, catch-upas darbe 3 dienas ir paskui atostogom isvaziavau 10dienu), bet as jau cia. blush2.gif

Man jau nueme 80% breketuku, dar paliko ant keliu dantu apatiniam zandikauli 2-3men, ir nuims tada jau visus! Kaip paaiskejo gydymo eigoje galutinis rezultatas nebus/neatrodys geras (ypac nuotraukose), nes nors dantukai ir lanke vaizdas nuotraukose (ir "gyvai" jei zinai ko ieskai) ne koks, zutbut reikia estetinio!!! sad.gif Breketukus beveik ir visus nueme, darbo deja dar yra, priekyje tarp zandikauliu yra tarpas (negaliu nukast spagecio-senbuves turetu zinot ka turiu omeny).  doh.gif

Sveika Gabiux, gal gali įkelt foto kaip atrodo dantukai jau be didžiosios dalies geležiukų? O kodėl reikės tau estetinio? dantūzai labai nuvalgyti ar negražios formos? blush2.gif
Pasikeičiau vardą tai prisitatau iš naujo,aš esu ta pati kur mūsų vizitai labai dažnai sutapdavo pas gydytoją, tai gal atsiminsi mane smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pampotaukšlėlis: 03 birželio 2012 - 19:04
QUOTE(spaliuxe @ 2012 06 03, 14:27)
geras, as net nebuvau pagalvojus, kad galiu pasirinkt virsuj vidinius, o apacioj isorinius smile.gif Labai jau norisi man vidiniu,  taip man priimtiniau..taciau kaina ne maza tada iseina..o apie Dantu Harmonija kaip tik ir norejau ishgirst atsiliepimu, nes radau ju straipsni laikrastyje..sakykit ar patenkinta jus tais vidiniais? ir kiek mazdaug jums viskas atsiejo per tuos 1.5 metu..ir dar ne pabaiga kaip suprantu..

dar idomu ar kas darotes tokius dalykus ishsimoketinai? ar klinikos leidzia toki buda?

kazin ar su vidiniais daug kas dirba vilniuje, kaune.. kol kas radau  dantu harmonija ir vilniaus implantologijos centra


Galimybe derinti breketus yra, bet tiksliai pasako kiekvienu atveju individualiai. Vidiniais breketais esu labai patenkinta, ju prieziura daug paprastesne, pokyciai pasimate labai greitai, ir jau dabar galiu be kompleksu sypsotis, nors breketus dar nesioju. Sumas skaiciuoti jau seniai baigiau, nes tikrai nepigu, vienas zandikaulis kainavo 4000 Lt, paverzimai ar lanku keitimai taip pat be keliu simtu neapsieina. Bet as manau, kad verta. Visgi tai investicija i save, savo komforta, pasitikejima savimi ir daug kitu dalyku.

"Dantu harmonijoje" yra galimybe visas paslaugas pirkti issimoketinai, tik del salygu nelabai zinau, reiketu teirautis ju.
Atsakyti