Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

o as snd pamaciau kaip "atsilenke" mano apatiniai dantukai, negrazu
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Na ką, jau rytoj ir aš prisijungsiu į Jūsų gretas drinks_cheers.gif Žiauriai nerimauju... jaučiu šianakt neužmigsiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 28, 21:19)
o as snd pamaciau kaip "atsilenke" mano apatiniai dantukai, negrazu

Kaip tais? unsure.gif

QUOTE(airoosia @ 2012 05 28, 22:50)
Sveikutės  4u.gif  Na ką, jau rytoj ir aš prisijungsiu į Jūsų gretas  drinks_cheers.gif  Žiauriai nerimauju... jaučiu šianakt neužmigsiu... doh.gif

Miegosi miegosi. Kur desies nemiegojus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 05 28, 23:46)
Kaip tais?  unsure.gif
Miegosi miegosi. Kur desies nemiegojus?  mirksiukas.gif


nu zinok nemoku papasakot...
Atsakyti
smile.gif gali ideti foto, Saulute? Man sake, kad gali "atvepti" vieni is priekiniu, tada reikes laiko juos grazinti. Skubiai pas orto.
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 05 29, 15:36)
smile.gif gali ideti foto, Saulute? Man sake, kad gali "atvepti" vieni is priekiniu, tada reikes laiko juos grazinti. Skubiai pas orto.


vizitas kita antradieni... ji tik antradieniais dirba, sia savaite be sansu man su laiku... sestadieni egzas doh.gif
Atsakyti
Nu va... pagaliau susitvarkiau su darbu. Tiek nervatriopkes buva, ka jopsikmat. blink.gif
Ketvirtadieni vizits. Pazresiu kaip bus....
Atsakyti
Na va, pasidalinsiu savo išgyvenimais biggrin.gif Šiandien jau gavau metalinę šypseną rolleyes.gif atrodo geriau, nei tikėjausi, bet vistiek priprast prie naujos savęs labai sunku... Breketus orto sudėjo žiauriai greitai, ir viršuj, ir apačioj, nors žadėjo dėti iš pradžių tik viršuj, o vėliau apačioj... smile.gif Gal taip ir geriau, greičiau apatiniai dantukai išsitiesins wink.gif Pirmosios dienos mintys: sunku susičiaupti, braižo lūpas, neapsakomai sunku valgyti, atrodo kad pamesiu juos, o dantys jautrūs pasidarė tik į vakarą, ir dabar maudžia... Tikiuosi po nakties galėsiu juos bent sukąsti smile.gif Dantų išvalymui užtrukau 15min lotuliukas.gif Merginos, ar ilgai jausis tas dantų jautrumas ir maudimas? Kiek jums truko laiko? Kada maždaug pasimatys pirmieji rezultatai? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(airoosia @ 2012 05 29, 21:20)
Na va, pasidalinsiu savo išgyvenimais  biggrin.gif  Šiandien jau gavau metalinę šypseną rolleyes.gif  atrodo geriau, nei tikėjausi, bet vistiek priprast prie naujos savęs labai sunku... Breketus orto sudėjo žiauriai greitai, ir viršuj, ir apačioj, nors žadėjo dėti iš pradžių tik viršuj, o vėliau apačioj...  smile.gif  Gal taip ir geriau, greičiau apatiniai dantukai išsitiesins wink.gif Pirmosios dienos mintys: sunku susičiaupti, braižo lūpas, neapsakomai sunku valgyti, atrodo kad pamesiu juos, o dantys jautrūs pasidarė tik į vakarą, ir dabar maudžia... Tikiuosi po nakties galėsiu juos bent sukąsti smile.gif  Dantų išvalymui užtrukau 15min lotuliukas.gif Merginos, ar ilgai jausis tas dantų jautrumas ir maudimas? Kiek jums truko laiko? Kada maždaug pasimatys pirmieji rezultatai? ax.gif  biggrin.gif


maudimas per keleta dienu praeis... o rezultatai tai ziurint kokia situacija, gali ir per pora savaiciu jau kazka pamatyt...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 29, 20:26)
maudimas per keleta dienu praeis... o rezultatai tai ziurint kokia situacija, gali ir per pora savaiciu jau kazka pamatyt...


Oho, geras mirksiukas.gif O dar norėjau paklausti, kas per daiktas yra tas "breketų suaktyvinimas"? Forume apie tai skaičiau, bet orto man nieko neminėjo, tiesiog sudėjo beligatūrinius breketus, ir užrašė vizitui po mėnesio. Beje, neuždėjo ir elastikų, gal jie nededami su beligatūriniais breketais? blush2.gif
Atsakyti
O man po mėnesio nešiojimo (nuo vielos pakeitimo), priekiniai du dantys tokie jautrūs pasidarė. Kodėl čia taip?
Atsakyti
QUOTE(airoosia @ 2012 05 29, 20:39)
Beje, neuždėjo ir elastikų, gal jie nededami su beligatūriniais breketais?  blush2.gif


as guma per visus 1,5 metu nesiojimo tik 3 savaites naktimis nesiojau.
Atsakyti