Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 03, 12:49)
o netvirtina prie soniniu dantu? cia fantazuoju dabar, bet tikrai prastai jauciuosi del to verysad.gif

Nu zinok nezinau kaip te darys, bet gal kazkaip "persoks" per ta tarpa i ant kruminiu breketus suklijuos i bendra viela sujunks. Manau.
Atsakyti
Sveikos, ačiū už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 03, 12:15)
Man liko maziau nei 2 savaites iki breketu ir savaite iki danties traukimo  verysad.gif  Merginos, kas zinot, o sakykit ar vietoje istraukto danties pritvirtina laikinaji kazkoki? Pas mane treciuka trauks..

Pamparaškinai, man rovė abu ketvirtukus - irgi bijojau labai, galvojau tragiškai atrodysiu, bet man tų tarpelių praktiškai nesimato, na nebent jau labai smarkiai jaukiantis. Mano atveju, ir kiek žinau kitais atvejais, niekas kitų laikinų dantų nepritvirtins. Nusiteik, kad kurį laiką teks truputį pasikankinti, bet viskas dėl grožio.. 4u.gif praeitą penktadienį sudėjo breketus, ant tų tarpų iškart uždėjo gumas, kad trauktųsi jie, o šiaip kaip ir Flegma sakė - eina bendra viela (na kaip ir visoms trbt breketus nešiojančioms..
Atsakyti
Panos, tai kada šlifuoja dantis, kad suvienodinti ilgį: eigoje ar tik pabaigoje?
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 03, 21:03)
Panos, tai kada šlifuoja dantis, kad suvienodinti ilgį: eigoje ar tik pabaigoje?


100 proc. nezinau, bet manau tik pabaigoje, juk stumdymo metu dantukai nuolat kinta, tad ir slifavimas nelabai tikslingas...
Atsakyti
Man siandien paskambino is klinikos ir perkele vizita pas ortodonte i kita diena... buvau susiderinus kad einu i higiena o paskui pas ortodonte, tai jauciu persirasysiu ir higiena... bet jau laukiu as tos higienos...

tiesa, paciai atlikti ortodontes darba pavyko puikiai manau, tik kazin kai nukele dar vizita veliau gal dar karta paciai "pasiverzti"

Atsakyti
O šlifuoja pati ortodontė?
Atsakyti
Sveiki, esu naujoke, jungiuosi taip pat i jusu rata. Nesioju breketus jau 5 menuo, tai noreciau gaut prisijungima prie foto ir siaip pabendraut... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 04 03, 20:19)
Pamparaškinai, man rovė abu ketvirtukus - irgi bijojau labai, galvojau tragiškai atrodysiu, bet man tų tarpelių praktiškai nesimato, na nebent jau labai smarkiai jaukiantis. Mano atveju, ir kiek žinau kitais atvejais, niekas kitų laikinų dantų nepritvirtins. Nusiteik, kad kurį laiką teks truputį pasikankinti, bet viskas dėl grožio.. 4u.gif praeitą penktadienį sudėjo breketus, ant tų tarpų iškart uždėjo gumas, kad trauktųsi jie, o šiaip kaip ir Flegma sakė - eina bendra viela (na kaip ir visoms trbt breketus nešiojančioms..


as truputi nesuprantu, man to tarpo gi neuztrauks, ten turi dygti pasislepes dantis g.gif jau skambinau pasiteirauti, tai sake ryt pranes, nes nebuvo mano gygytoju ir asistentu, ar uzdes man laikinaji, nes is proto einu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 04, 16:06)
as truputi nesuprantu, man to tarpo gi neuztrauks, ten turi dygti pasislepes dantis  g.gif  jau skambinau pasiteirauti, tai sake ryt pranes, nes nebuvo mano gygytoju ir asistentu, ar uzdes man laikinaji, nes is proto einu  doh.gif

Nesinervuokit 4u.gif ,uždes breketus ir laikui begant tarpas susistums.
Pati nešiojau breketus,jau 3m. be ju,bet labai gailinuosi.
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 04 04, 23:16)
Nesinervuokit 4u.gif ,uždes breketus ir laikui begant tarpas susistums.
Pati nešiojau breketus,jau 3m. be ju,bet labai gailinuosi.

Tas busimas tarpas (dabar ten pieninis dantis) neturi susistumti, ten naujas dantis turi isdygti arba yra tokia galimybe, kad ne. Tada operaciniu budu pasalintu esanti dantenose ir detu dirbtini. Todel as ir nerimauju, nes man daug laiko gali tekti buti be treciuko, todel ir kalbu apie laikinaji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barboraite @ 2012 04 04, 23:16)
Nesinervuokit 4u.gif ,uždes breketus ir laikui begant tarpas susistums.
Pati nešiojau breketus,jau 3m. be ju,bet labai gailinuosi.



juk mergina kelis kart rase, kad jai nereik kad tarpas uzsidarytu,...

o man kitas klausimas... virsuje istraukem danti kad centras butu geras (vaikysteje vienoje puseje buvo trauktas vienas dantis ir dabar nuvazeves centras buvo)... ir apacioje reik viena danti traukti, niekaip jis netelpa... bet ar man gerai susikas dantys jei to vieno dantuko nebeliks?
Atsakyti