Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 05 17, 00:31)

O tai čia kažin viršus ir apačia už tokią kainą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 05 17, 10:16)
O tai čia kažin viršus ir apačia už tokią kainą?  g.gif

Jau matau, kad tik vienam žandikauliui lotuliukas.gif tai nieko čia per daug nepigiau.. cool.gif
Atsakyti
[quote=BlackHyacitnhus,2012 05 16, 20:55]
smile.gif nemanau, kad KMUK dės tokius, kadangi pas juos fiksuota kaina 4800 su viskuo, bet būtinai turi būti metalas arba beligatūriniai. Gal galima pas ką nors privačiai iš jų nebent. O šiaip kaina tikrai padidėtų, jei nori skaidrių. Gali pakilti vos ne iki + 1000 litų.

Norėjau pasiteirauti ta kainukė 4800 kažin už vieną žandikaulį? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(12-28 @ 2012 05 17, 12:29)

smile.gif nemanau, kad KMUK dės tokius, kadangi pas juos fiksuota kaina 4800 su viskuo, bet būtinai turi būti metalas arba beligatūriniai. Gal galima pas ką nors privačiai iš jų nebent. O šiaip kaina tikrai padidėtų, jei nori skaidrių. Gali pakilti vos ne iki + 1000 litų.

Norėjau pasiteirauti ta kainukė 4800 kažin už vieną žandikaulį? blush2.gif


man sake kad uz abu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emalita: 17 gegužės 2012 - 11:40
Sveikos mirksiukas.gif

na merginos kurios jau ilgą laiką nešiojat breketus tai tikrai priklauso medalis Jums first.gif

aš su breketais dar tik 4 dienos, bet kaip sunku man verysad.gif ir skauda ir valgyt negaliu ir švepluoju doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,
kadangi kai kurios is jusu labai daug ismanote, tai kaip galvojate ar imanoma koreguoti toki dalyka kaip apatiniu dantu padetis? Nes man regis, kad jie man iskelti dabar daugiau nei kada nors buvo. Anot gydytojos, mano viena zandikaulio puse buvo nusvirusi ir mes ja keliame. Dar neseniai pasidziaugiau, kad viskas tvarkosi, bet nuo vakar vel visa apatine veido forma labai keista ir vel ji tampa negrazi, o apatiniu dantu lankas, tie priekiniai iki ilciu, iskaitant ir iltis kyla aukstyn. Kuo jie daugiau kyla, tuo jie daugiau matosi snekant. Kaip negrazu!!! As prasiau gydytojos to nedaryti, pazymejau, kad to bijau ir paklausiau ar nepakils daugiau. Atsakymas buvo ne. Bet akivaizdu, kad jie kyla. Juk pas mane ir su dantenom netvarkoje, tai daugiau praverus burna, emocionaliau pakalbejus, sviecia visos dantenos. Jus manote, kad tai normalu? As suprantu, kad kiekvienas zmogus kitoks, kad gal genetiskai pas mane taip, bet is kitos puses anksciau tikrai mano apatines dantenos nesviete kalbant, o po gydymo ka svies? doh.gif As nezinau kieno dar galeciau paklausti del savo atvejo? Ka man dabar moketi pinigus ir lakstyti pas kelis kitus gydytojus, kai turiu savo gydancia gydytoja? Ar jums kam nors buvo taip, kad apatiniai dantys lipo is burnos? Ir ar cia normalu toks sakandis? Ar ne geriau tada reikejo kazkokiu budu nuleisti ir kita puse, o ne kelti ana? Juk mano gydymas jau i pabaiga, tai galiu suprasti, kad taip ir liks iskelta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda/kava @ 2012 05 18, 14:08)
Sveikos  mirksiukas.gif

na merginos kurios jau ilgą laiką nešiojat breketus tai tikrai priklauso medalis Jums  first.gif

aš su breketais dar tik 4 dienos, bet kaip sunku man  verysad.gif ir skauda ir valgyt negaliu ir švepluoju  doh.gif

Priprasi. Kuo toliau tuo mažiau nepatogumų 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką dėl šveplumo doh.gif
Ar jis atsiranda visiems ir ar priklauso nuo to, viršutiniams ar apatiniams dantukams sudėti breketai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2012 05 18, 22:25)
Turiu klausimuką dėl šveplumo  doh.gif
Ar jis atsiranda visiems ir ar priklauso nuo to, viršutiniams ar apatiniams dantukams sudėti breketai  blush2.gif



nepajutau as to sveplavimo...
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2012 05 18, 21:25)
Turiu klausimuką dėl šveplumo  doh.gif
Ar jis atsiranda visiems ir ar priklauso nuo to, viršutiniams ar apatiniams dantukams sudėti breketai  blush2.gif

Su breketais nešveplavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2012 05 18, 22:25)
Turiu klausimuką dėl šveplumo  doh.gif
Ar jis atsiranda visiems ir ar priklauso nuo to, viršutiniams ar apatiniams dantukams sudėti breketai  blush2.gif

Ma velesniu periodu retzygiais atsirasdava. Daba lyg nieka.
Atsakyti
QUOTE(Smiltele82 @ 2012 05 18, 21:25)
Turiu klausimuką dėl šveplumo  doh.gif
Ar jis atsiranda visiems ir ar priklauso nuo to, viršutiniams ar apatiniams dantukams sudėti breketai  blush2.gif



nuo breketu nesveplavau, bet kai reikejo nesioti gumyte, tada is to skausmo ir pykcio tikrai nerysliai kalbejau biggrin.gif
Atsakyti