Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 05 13, 12:19)
Artemide, o kuris čia dantukas nutirpo? Kokie buvo požymiai? smile.gif

Viršuje...hm, kelintas jis dabar ten pas mane skaitosi, jei iltinuko toje pusėje nėra nuo paauglystės mastau.gif Paprasčiau suskaičiuot nuo galo - būtų trečias (krūminis).
Kad pradžioje nieko nė neįtariau, kol vieną dieną pradėjo skaudėti (bet rimtai skaudėt, ne mausti) žandą...net nesupratau kurioje vietoje tiksliai skausmas lokalizavosi, po to sutino visa veido pusė. Kaip tyčia buvau ne LT doh.gif , pamaniau gal sutraukė skersvėjis, bet vieną dieną apie tą dantį pasileido pūliai - bet ne dantenose prakiuro skylutė (kaip kad dažniausiai būna), o tiesiog palei dantį ir išvarvėjo. Kurį laiką nieko nebesidarė. Per tą laiką lankiausi ir pas odontologę, ir pas ortodontę - abi apžiūrėjusios ir išgirdusios mano pasakojimą nematė kokios tai rimtesnės problemos: odontologė įtarė, kad per aukštai įdėtas breketas suerzino dantenas; ortodontė su tokia nuomone nesutiko smile.gif
Po kiek laiko vėl pradėjo "kelti" žandą doh.gif - tada vėl lėkiau pas odontologę, kuri pasiuntė darytis RO ir pažiūrėjus nuotrauką atsisakė tvarkyti, nes viena šaknis buvo nutirpusi, kitos patirpusios ...tada pasiuntė į Kauną pas endodontą. Kaune pakartojo Ro iš visų pusių ir verdiktas buvo Šalinti ir gavau siuntimą pas žandikaulių chirurgą smile.gif Endodonto nuomone uždegiminis procesas jau buvo matomas prieš dedant breketus darytoje panoraminėje nuotraukoje ... ax.gif
Pašalinus dantį išaiškėjo, kad ir žandikaulis toje vietoje jau paliestas tos pačios bėdos - su viena narkoze pašalino dantį, po kiek laiko su kita - priaugino kaulą ir susriegė implantui varžtą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 12, 14:56)
labai tikiuosi, kad viskas tau baigsis gerai

Labas,
drinks_cheers.gif ir tau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(viliuosi @ 2012 05 12, 21:17)
Labas. O ką duoda dantenom aliejai? 4u.gif

Labas. Skaiciau kaip naturaliai jas gydyti, nes esu isitikinus, kad visokie cheminiai li9sterinai tik pablogintu situacija, tai radau, kad tam tikri aliejai tarkime migdolu gali padeti ar bent nebloginti situacijos. Visgi pas mane ne kokia liga, kai kraujuoja dantenos ar pan., pas mane nuo netaisyklingo sakandzio ir nuo griezimo dantimis kaip suprantu visa tai ivyko tai yra vilties, kad viskas atsitaisys.
Papildyta:
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 05 13, 13:19)
smile.gif aš apie jį irgi esu geros nuomonės, bet nepatinka jo nusistatymas. Kai kalbėjau su juo, jis man sako - kokiu tikslu sumanėt dėtis breketus, gal vestuvės vasarą? biggrin.gif smagus vyriokas  biggrin.gif . Girdėjau, kad jis nenoriai imasi tokių pacientų, kai rezultatas galutinis gali būti abejotinas, jis mėgsta garantą. Tuo tarpu Viduto, Latkauskienė mėgsta iššūkius. Skirtumas tarp Latkauskienės ir Vudito toks, kad Latkauskienė greitai ištiesina dantis, sakyčiau rekordiškai. Jei breketas blogai stovi, kitą momentaliai perklijuoja, o ne svajoja, kad "galbūt" pasitaisys savaime.
Artemide, o kuris čia dantukas nutirpo? Kokie buvo požymiai? smile.gif
Kiek mačiau pavyzdžių, tai iš pradžių ištiesina, tada, kai nuima, galima dėtis implantą. smile.gif

Congeniality, džiugu, kad viskas jau geryn smile.gif.

Flegma, Tau tarpukai jau visiškai užsitraukę? smile.gif

Nebutinai zinok, zinau, kad emesi vieno tikrai sunkaus atvejo, bet deja, pridare klaidu, pats po to gailejosi ir save durnino doh.gif Sunku su tais ortodontais ax.gif

Tikrai geryn, tik dar forma pasigrazinti ir ta centra suvesti bei uzlaikyti cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Narka @ 2012 05 13, 18:40)
Merginos noreciau jusu nuomnes! blush2.gif  Ar jums neatrodo, kad mano antrukas kaireje puseje dar nevisiskai atsistates i vieta??

Mano manymu jis dar ne lygiai stovi, dar puse milimetro noretusi pastumpti i prieki...bet daktare sako, kad jei viskas lygiai atrodo!

Ir kai is vidaus lieciu su liezuviu atrodo, kad tas dantukas turputi viduje lyginant su kitais verysad.gif

Man tavo visa kaire puse (tikra kaire, o ne is priekio per kompa ziurint), nusileidus labiau lyginant su desine. Pas mane beje lygiai tas pats, o desine kazkur padebesiais skraido doh.gif Gydytoja taip pat to nemato doh.gif Tai nezinau kaip cia yra. Cia mes pacientes kreivo matymo ar visgi gydytojos???
Atsakyti
Jau ilgą laiką mąsčiau apie breketus. Iš tiesu kai pirmą kartą man daktare (ortodonte) pasake, kad patartu juo, mano pirmas atsakymas buvo ne. Bet dabar aš susimąsčiau ir nusprendžiau, kad graži šypsena yra svarbiau smile.gif Norėčiau jusų paklausti, pas ką jus rekomenduotumete nuvažiuoti? Butu geriau Kaune, bet galite siulyti ir Vilniuje smile.gif busiu labai dekinga, nes noreciau kuo greiciau juos susideti ax.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2012 05 13, 20:13)
Man tavo visa kaire puse (tikra kaire, o ne is priekio per kompa ziurint), nusileidus labiau lyginant su desine. Pas mane beje lygiai tas pats, o desine kazkur padebesiais skraido doh.gif Gydytoja taip pat to nemato doh.gif Tai nezinau kaip cia yra. Cia mes pacientes kreivo matymo ar visgi gydytojos???


Zinok as net nepastebejau, kad mano kaire puse pavaziavus i apacia, tik kai tu pasakei pradejau ziuret, analyzuoti ir as iziurejau schmoll.gif Tai ka dabar dvi problemos bus mano galvoje.... g.gif

As zinok net nezinau ar cia mes pacientes ar daktarai ne taip matom, bet kaip yra sakoma klientas visada teisus biggrin.gif Vizitas bus tik geguzes gale, tai reikes kalbetis su savo ortodonte ir sakyti iziurejau dar viena problema doh.gif

Beje kai tu pasakai daktarei, kad tau kazkas nepatinka ar ne taip atrodo ka ji tau sako? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narka: 14 gegužės 2012 - 01:51
Sveiki,
As nesioju briketus 18men. Gyvenu UK kas 3men vaziuoju konsultacijai i lt. Kita sav turiu konsultacija, o dar sekanti turetu buti rugpjuti. Taciau laukiuosi vaikelio, rugseji maziukas gims, todel nebegalesiu atskristi konsultacjai...
Buciau labai dekinga jei pasidalintumete savo patirtimi ir patarimais. Ka tokiu atveju daryti? Ar privaciai ortodontas apsiimtu 'paverzti' briketus? Ir ar tokiu atveju reikalinga panoramine nuotrauka ? Esu tokia pasimetus.
Buciau labai dekinga jei ka nors patartumete. Ir atsiprasau jei ne i tema... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 05 14, 02:50)
Zinok as net nepastebejau, kad mano kaire puse pavaziavus i apacia, tik kai tu pasakei pradejau ziuret, analyzuoti ir as iziurejau schmoll.gif  Tai ka dabar dvi problemos bus mano galvoje.... g.gif

As zinok net nezinau ar cia mes pacientes ar daktarai ne taip matom, bet kaip yra sakoma klientas visada teisus biggrin.gif Vizitas bus tik geguzes gale, tai reikes kalbetis su savo ortodonte ir sakyti iziurejau dar viena problema doh.gif

Beje kai tu pasakai daktarei, kad tau kazkas nepatinka ar ne taip atrodo ka ji tau sako? unsure.gif

Kad tu problemu pas visas turbut pilna, pas mane dar priedo nugrauzta iltis ir nezinau ka su ja daryti. Klijuoti maziausiai ka noriu, skirsis spalvos po to ir t.t. O kaip ten nusislifuos nezinau. O kita iltis tokia plati, tai kazin ar pavyks tiek susiaurint, su lig kita doh.gif
Ka ten sakys, irgi tvirtino, kad viskas gerai rolleyes.gif Bet atsizvelgiant i tai, kad kai kuriuos dalykus matyt veliau apsvarsto, po vizito turbut, nes is karto nepastebi ar kaip, tai kita syki kai ateinu jau buna pasako, kad tvarkysim. Tai tikiuosi, kad iki pat galo pastebes visiskai viska.
Atsakyti
QUOTE(simplemind @ 2012 05 14, 10:08)
Sveiki,
As nesioju briketus 18men. Gyvenu UK kas 3men vaziuoju konsultacijai i lt. Kita sav turiu konsultacija, o dar sekanti turetu buti rugpjuti. Taciau laukiuosi vaikelio, rugseji maziukas gims, todel nebegalesiu atskristi konsultacjai...
Buciau labai dekinga jei pasidalintumete savo patirtimi ir patarimais. Ka tokiu atveju daryti? Ar privaciai ortodontas apsiimtu 'paverzti' briketus? Ir ar  tokiu atveju reikalinga panoramine nuotrauka ? Esu tokia pasimetus.
Buciau labai dekinga jei ka nors patartumete. Ir atsiprasau jei ne i tema... 4u.gif


Labas,

Kokiame mieste UK gyveni? As taip pat gyvenu UK-Londone ir tvarkausi dantis cia smile.gif
Ne visi ortodontai prisiima pacientus is kitu daktaru, sakau is patirties, bet yra keleta kurie tam ne priestarauja ir imasi kitus breketuotus pacientus cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Flegma @ 2012 05 13, 17:03)
As i taip misliju. Ypac, jei galima susitvakryt. smile.gif
P.S. Faina dantuku forma. ax.gif


Na man del centro nepazadejo, kad bus idealu...bet sake padarys tiek kiek imanoma smile.gif
Aciu uz komplimenta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Congeniality @ 2012 05 14, 11:41)
Kad tu problemu pas visas turbut pilna, pas mane dar priedo nugrauzta iltis ir nezinau ka su ja daryti. Klijuoti maziausiai ka noriu, skirsis spalvos po to ir t.t. O kaip ten nusislifuos nezinau. O kita iltis tokia plati, tai kazin ar pavyks tiek susiaurint, su lig kita doh.gif
Ka ten sakys, irgi tvirtino, kad viskas gerai rolleyes.gif Bet atsizvelgiant i tai, kad kai kuriuos dalykus matyt veliau apsvarsto, po vizito turbut, nes is karto nepastebi ar kaip, tai kita syki kai ateinu jau buna pasako, kad tvarkysim. Tai tikiuosi, kad iki pat galo pastebes visiskai viska.

Na taip sutinku del tu problemu... pries dedantis breketus man atrode, kad noriu tik tiesaus dantuko ir visa kita nerupi, bet po kiek laiko pradejau iziureti, kad noriu lygaus sakadzio, kad dantukus truputi pastumptu i prieki ir padarytu platesene sypsena, po to dantukas atistume i vieta pasirodo dantena ne taip stovi, na kruva problemu g.gif

Aisku, as kai jei pasakiau del to dantuko, kad nelygiai stovi pries du men, man ji vietoj to pataise kita antruka nes jei pasirode, kad daugiau atsikises, bet su tuo taip nieko ir nedare, nu nzn bandysiu ateinanti vizita vel "zysti" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 05 14, 13:56)
Labas,

Kokiame mieste UK gyveni? As taip pat gyvenu UK-Londone ir tvarkausi dantis cia smile.gif
Ne visi ortodontai prisiima pacientus is kitu daktaru, sakau is patirties, bet yra keleta kurie tam ne priestarauja ir imasi kitus breketuotus pacientus cool.gif

Man i Londona nuvykti tikrai nebutu problemu. Svarbu, kad kas apsiimtu. be to mano paskaiciavimu ir kainos panasios,net nevertejo man tu breketu Lt detis. bet yra kaip yra. Susiradau keleta kliniku Londone (uksmiles pvz g.gif ) bandysiu skambinti ir 'tartis' biggrin.gif Mane nors pora kartu priimtu ir galeciau testi gydyma Lietuvoje.
O jus kazkas apsieme gydyti? blush2.gif Gal galit ka parekomenduoti?
Gyvenu Norwich mieste. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simplemind @ 2012 05 14, 12:05)
Man i Londona nuvykti tikrai nebutu problemu. Svarbu, kad kas apsiimtu. be to mano paskaiciavimu ir kainos panasios,net nevertejo man tu breketu Lt detis. bet yra kaip yra. Susiradau keleta kliniku Londone (uksmiles pvz g.gif ) bandysiu skambinti ir 'tartis' biggrin.gif  Mane nors pora kartu priimtu ir galeciau testi gydyma Lietuvoje.
O jus kazkas apsieme gydyti? blush2.gif  Gal galit ka parekomenduoti?
Gyvenu Norwich mieste. ax.gif


As taip pat gydausi UK smiles klinikoi biggrin.gif Ne, manes neapsieme, gydima as pradejau UK smiles nuo pat pradziu su Egle Siauliene. Mano drauge turejo atveji, kai ji tvarkesi dantukus pas viena gyditoja ir ji turejo persikraustytit tai reikejo rasti nauja ortodonta kuris apsimtu jos gydimu. Buvo visko, daug ortodontu atsisake, be keli pasake taip. Tai va buna isskirtiniu atveju.

Siulyciau pasiskambinti i UK smiles, be to Egle atvazineja is Lietuvos mazdaug kas 1men ir dvi sav. dabar jos sekantis apsilankymas bus geguzes gale, birzelio pradzioi;]

Kainos tikrai normalios, ir as pries tai galvojau, kad gal butu buve pigiau skraidyti i LT, bet kai viska apskaiciavau gavosi tas pats ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narka: 14 gegužės 2012 - 14:22
QUOTE(Narka @ 2012 05 14, 14:19)
As taip pat gydausi UK smiles klinikoi biggrin.gif Ne, manes neapsieme, gydima as pradejau UK smiles nuo pat pradziu su Egle Siauliene. Mano drauge turejo atveji, kai ji tvarkesi dantukus pas viena gyditoja ir ji turejo persikraustytit tai reikejo rasti nauja ortodonta kuris apsimtu jos gydimu. Buvo visko, daug ortodontu atsisake, be keli pasake taip. Tai va buna isskirtiniu atveju.

Siulyciau pasiskambinti i UK smiles, be to Egle atvazineja is Lietuvos mazdaug kas 1men ir dvi sav. dabar jos sekantis apsilankymas bus geguzes gale, birzelio pradzioi;]

Kainos tikrai normalios, ir as pries tai galvojau, kad gal butu buve pigiau skraidyti i LT, bet kai viska apskaiciavau gavosi tas pats ax.gif

kaip aciu 4u.gif Bandysiu skambint uk smiles. O jie ten reception'e lietuviskai sneka?
O gal zinai kokioje klinikoje ji Lt dirba? Nors laikinai priimtu,nes po breketu manes dar dantu 'vilkimas' laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simplemind @ 2012 05 14, 12:32)
kaip aciu 4u.gif  Bandysiu skambint uk smiles. O jie ten reception'e lietuviskai sneka?
O gal zinai kokioje klinikoje ji Lt dirba? Nors laikinai priimtu,nes po breketu manes dar dantu 'vilkimas' laukia doh.gif


Prasom smile.gif Taip sneka lietuviskai, rusiskai, angliskai ir lenkiskai biggrin.gif
Kai paskutini karta klausiau sake dirba dentastra. Gali pasiziureti cia:
http://www.dentastra...egle-siauliene/
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 05 14, 14:38)
Prasom smile.gif  Taip sneka lietuviskai, rusiskai, angliskai ir lenkiskai biggrin.gif
Kai paskutini karta klausiau sake dirba dentastra. Gali pasiziureti cia:
http://www.dentastra...egle-siauliene/

oi kaip aciu,butu nuostabu jei si gyd mane galetu priimti 4u.gif
As denticijoje Vilniuje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simplemind: 14 gegužės 2012 - 14:42