Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(gabiux25 @ 2012 05 08, 23:26)
Uzjauciu, zinau si malonuma jau nuo pirmu dienu su breketais, visa gydymo laika su jais draugauju. Praeis tik truputi pakentet reikia, savaite kita ir priprasi, paskui net nesijaucia nieko. 4u.gif

Kokius elastikus gavai? Kaip nesioji?  smile.gif



tai zinoma praeis, tik va pradzia sunki...
nesioju tai vienoj pusej treciukas - kruminis, kitoj penktukas - treciukas... jei nemaisau...
o gavau tai nesuprantu paveiksliuko kas te nupiesta...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 09, 07:27)

o gavau tai nesuprantu paveiksliuko kas te nupiesta...

A gyvuns, a da kas nors kits? A nieka ner uzrasyta ant pakiuka?
Naktim nesiot reik a istisa para?
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

vakar jau išlupo man vieną proto dantį, kitą savaitę sudės breketus ir dar po savaitės lups kitą dantį.... ax.gif
ačiū D, kad tas danties rovimas buvo visiška baika thumbup.gif
Atsakyti
Kaip seniai čia berašiau smile.gif
pastarosiomis savaitėmis susilaukiu kaip niekad daug dėmesio.. savo breketams biggrin.gif vis kas nors iš pažįstamų užklausia apie juos, "kokios kainos, ar neskauda, kiek nešiosi, aš irgi galvoju užsidėt juos.." biggrin.gif jau net juokas ima, kad taip dažnai klausinėt pradėjo žmonės. Kažkaip pirmus pusę metų niekas nei žodžio apie juos napasakydavo lyg tų metaliukų išvis nebūtų tongue.gif bet aš visad atsakau - jei kas atsuktų laiką, nežinau ar dėčiaus juos... g.gif būtinybės dėl kreivumo dantų nebuvo, bet sakandis blogas. O nepatogumų, skausmų tai tikrai nemažai, o dar elastikai laukia. Na bet geriau gailėtis dėl to ką padarei negu dėl to, ko nepadarei. Bet galgi viskas ne taip ir blogai, čia aš matyt per didelė zirzeklė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Blaze, ux, labiausiai isgasdino, kai parasei, kad kvapas buna... smile.gif bet dziugu, kad greitai gyja, sudomino mane si procedura, tikrai... smile.gif

Artemide, kaip sekasi sypsotis smile.gif


QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 08, 20:54)
negalvojau, kad su elastikais laukia toks "malonumas"



smile.gif Saulute, tai labai skauda?


Flegma, kad pas Tave gero? smile.gif


Burbule, del tarpuku smile.gif, siaip susitrauks,kiek gales, bet jei danties sienele ne tiesi, o tarkim pusiau apvali, tai liks tarpai, nebent reiktu paslifuoti. Viskas priklauso nuo danties formos. Grazi sypsena siaip smile.gif. Siulau stebeti, kad per daug i prieki priekiniai nepavaziuotu. O del skausmo - tai cia normalu, juk gauna apkrova. Skaiciau kazkur, kad labiausiai apkraunami yra priekiniai dantys, nes lanko centras ten.
Atsakyti
QUOTE(jūros_akmenėlis @ 2012 05 09, 12:36)
Kaip seniai čia berašiau  smile.gif
pastarosiomis savaitėmis susilaukiu kaip niekad daug dėmesio.. savo breketams  biggrin.gif  vis kas nors iš pažįstamų užklausia apie juos, "kokios kainos, ar neskauda, kiek nešiosi, aš irgi galvoju užsidėt juos.."  biggrin.gif  jau net juokas ima, kad taip dažnai klausinėt pradėjo žmonės. Kažkaip pirmus pusę metų niekas nei žodžio apie juos napasakydavo lyg tų metaliukų išvis nebūtų  tongue.gif  bet aš visad atsakau - jei kas atsuktų laiką, nežinau ar dėčiaus juos...  g.gif  būtinybės dėl kreivumo dantų nebuvo, bet sakandis blogas. O nepatogumų, skausmų tai tikrai nemažai, o dar elastikai laukia. Na bet geriau gailėtis dėl to ką padarei negu dėl to, ko nepadarei. Bet galgi viskas ne taip ir blogai, čia aš matyt per didelė zirzeklė  doh.gif  biggrin.gif


dar neblogi klausimai pasitaike, manes visi klause "kam cia tuos breketus sugalvojai?", "su protu susipykai?". nors mano dantys akivaizdziai kreivi buvo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 05 09, 18:26)
smile.gif Saulute, tai labai skauda?


nuo skausmo baigiu nuprotet... esu pikta...
tik gera zinot kad tas skausmas kazkada baigsis...

gal pasifotkinsiu po vakarinio dantu valymo
Atsakyti
Padariau pora foto...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

o elastikus gavau tokius... nesioti visa para...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 09, 20:06)
Padariau pora foto...


saulute, o ka tau darys su tuo apatiniu i vidu ilinkusiu? pas mane vienas panasus buvo, ji man i vieta labai greitai pastate, taciau visi kiti gydytojai teige, jog ji butina raut, i vieta pastatyt neimanoma ir t.t. Pocevicius net pasake "atvaziuok pas mane pasirodyti, nes as nuosirdziai netikiu, kad tas gydytojas tia padarys". va rugseji nuvaziuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 05 09, 21:30)
saulute, o ka tau darys su tuo apatiniu i vidu ilinkusiu? pas mane vienas panasus buvo, ji man i vieta labai greitai pastate, taciau visi kiti gydytojai teige, jog ji butina raut, i vieta pastatyt neimanoma ir t.t. Pocevicius net pasake "atvaziuok pas mane pasirodyti, nes as nuosirdziai netikiu, kad tas gydytojas tia padarys". va rugseji nuvaziuosiu biggrin.gif


trauksim, dantenu daugiau nebegalim plesti... planavom, kad jis tilps, bet deja...
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 05 08, 22:22)
Man po vielos pakeitimo praėjus 2.5 sav. pradėjo mausti vieną dantį (priekinį), nors jo pozicija neturėtų keistis, o turi į priekį eiti šalia esantis, kuris dabar vėl turi vytis. Tai kiek man tie dantys bus stumiami į priekį??? Vizitas tik birželio 13 d.
Ir dabar, kai dantys stumiami, prie dantenų atsirado tokie maži tarpukai kaip skylutės. Kaip juos slėps?
Papildyta:

Pas mane uždėti tik 6 breketai viršuje dėl vieno danties. Už juos sumokėjau 800 Lt.+gydymas.
Papildyta:
Tarpeliai:
user posted image
user posted image
Kad nebūtų centre tokio tarpelio prie dantenų, pašlifavo kraštelius ir vielute suglaus.
user posted image
Dar ir pašlifavo apačią vieno danties, nes gretutinis nuvalgytas, bet reikės dar, kad padaryti vienodus.



O kuriame čia mieste darei ir kur? :]
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 09, 20:44)
trauksim, dantenu daugiau nebegalim plesti... planavom, kad jis tilps, bet deja...



o visi protiniai pasalinti?
Atsakyti