Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Sveikos. Pas mane priekinis dantukas išsikišęs todėl nustumė šiek tiek galan priekinį dantį. Iš priekio nelabai matosi, bet iš šono pastebima. Taigi gal įmanoma lyginti tik 2 dantys ar pvz tik 4 priekinius? Ir kiek toks malonumas kainuotu? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 05 08, 03:38)
sveikos merginos,
kazkada cia kalbejau, bet paskui apleidau  blush2.gif

praejo beveik 1,5 metu nuo dienos, kai pradejau nesioti breketus ir po truputi pradejau dometis dantu balinimu (mat jau tuoj atsisveikinsiu su savo geleziukais). kitoje temoje perskaiciau, kad balinti galima tik po pusmecio, taciau neradau informacijos kodel?  gal galit kuri pakomentuoti?


Kiek pamenu paaiskinimas buvo toks, kad nuemus breketus, klijus gali nepakankamai gerai nusveisti, todel po balinimo gali dantys likti demeti, todel rekomenduojama puse metu nebalinti, kol tikrai nenusivalo visi klijai.

Gal ir yra tame tiesos, bet is kitos puses, jei graziai nuvalo, dar higienai nuejus, manau tikrai jokiu likuciu nebeliktu..
Atsakyti
negalvojau, kad su elastikais laukia toks "malonumas"
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 08, 19:54)
negalvojau, kad su elastikais laukia toks "malonumas"


man net vaistai nuskausminamieji nepadedavo. vargsas MB, kokia as nervuota budavau diena nakti lotuliukas.gif


Novia, aciu. pasidomeisu dar pas savo gydytoja. laukia akcija atrakcija - nemokamas balinimas po breketu, tai kazkaip ryskiai abejoju, kad jie puse metu laukia. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 08, 18:37)
Gavau ir as elastikus...

Såaudziu desini! 4u.gif Kokius gavai? Kaip nesioji? Grait rasyk wink.gif

QUOTE(LiudmilaL @ 2012 05 08, 19:27)
Sveikos. Pas mane priekinis dantukas išsikišęs todėl nustumė šiek tiek galan priekinį dantį. Iš priekio nelabai matosi, bet iš šono pastebima. Taigi gal įmanoma lyginti tik 2 dantys ar pvz tik 4 priekinius? Ir kiek toks malonumas kainuotu? Ačiū.

Cia jau turi eit konsultacijai i supasakos viska.

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 08, 20:54)
negalvojau, kad su elastikais laukia toks "malonumas"

O kas? Skaust? Greit praeis. Per kancias i zvaigzdes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2012 05 07, 15:05)
Na tai va plačiau apie korekciją, ji buvo atliekama su lazeriu, pirmiausia kažkokių vaistukų patepė, tada į dantenas suleido nuskausminamųjų...

ačiū už išsamų pasakojimą, bet nuo tos vietos kur nutryniau tolimesnį jūsų pasakojimą man tapo aišku, kad ši procedūra ne man biggrin.gif

NA o aš jau po kaulo atstatymo ir implantacijos operacijos - gyju tep sakant cool.gif Pradžioje buvo visai gerai - matyt narkozė veikė, o dabar jau "veikia" antibiotikai - tai yra nelabai gerai, bet...išgyvensiu...
Atsakyti
Sveiki, čia užsukau per netyčią, bet taip jau iš4jo , kad susidomėjau breketais. ax.gif Man 14 m. tačiau turiu labai kreivus dantis. schmoll.gif Net nusišypsoti baisu. Gal ką patartumėt gal kam jau panašei buvo taip nutikę kaip man? blush2.gif ax.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(LiudmilaL @ 2012 05 08, 16:27)
Sveikos. Pas mane priekinis dantukas išsikišęs todėl nustumė šiek tiek galan priekinį dantį. Iš priekio nelabai matosi, bet iš šono pastebima. Taigi gal įmanoma lyginti tik 2 dantys ar pvz tik 4 priekinius? Ir kiek toks malonumas kainuotu? Ačiū.


Galima lyginti nors ir viena danti, mano atveju tai buvo vienas, bet breketai buvo dedami ant visu!
Breketu idejimas kainuoti tiek pat kiek ir pas visus cia is esanciu, kainos mazdaug tokios pacios prikalusomai nuo to kokius breketus pasirnksi, nes yra skirtingu rusiu (metaliniai breketai, keremikiniai, safyriniai, beligaturiniai, liezuviniai, ir invisilign). O kiek kainuotu is viso tai reikia klausti pas gydytoja... Nuo to kaip tu apibudniai atrodo maza problema tai ir nesiojimo laikas bus zymiai trumpesnis, nei pas mus visus cia esancius, bet jeigu jau tokia maza problema gal galima estetiskai patvarkyti?! rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(raimondziukiuke @ 2012 05 08, 19:12)
Sveiki, čia užsukau per netyčią, bet taip jau iš4jo , kad susidomėjau breketais. ax.gif Man 14 m. tačiau turiu labai kreivus dantis.  schmoll.gif  Net nusišypsoti baisu. Gal ką patartumėt gal kam jau panašei buvo taip nutikę kaip man? blush2.gif  ax.gif  4u.gif
user posted image


Na visi is musu esantys siame forumo temoje, turime ar turejome kreivus dantukus ir buvome susiduria su sia problema! blush2.gif
Buvau maciusi is kitu panasiu sitauciju i tavo, ir daktaras breketu pagalba padejo atstatyti juos i vieta, kad jie susilygintu. smile.gif Tai va siulyciau nueiti pas ortodonta ir pasikonsultuoti, kiek, kaip ir kaip ilgai... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(raimondziukiuke @ 2012 05 08, 21:12)
Sveiki, čia užsukau per netyčią, bet taip jau iš4jo , kad susidomėjau breketais. ax.gif Man 14 m. tačiau turiu labai kreivus dantis.  schmoll.gif  Net nusišypsoti baisu. Gal ką patartumėt gal kam jau panašei buvo taip nutikę kaip man? blush2.gif  ax.gif  4u.gif
user posted image

Labas, labai panasi situacija buvo pas mane tik kad virsutiniai priekiniai buvo uzlipe vienas ant kito. Nesioju breketus jau puse metu tikrai labai akivaizdiai tvarkosi dantys. ax.gif
Atsakyti
Man po vielos pakeitimo praėjus 2.5 sav. pradėjo mausti vieną dantį (priekinį), nors jo pozicija neturėtų keistis, o turi į priekį eiti šalia esantis, kuris dabar vėl turi vytis. Tai kiek man tie dantys bus stumiami į priekį??? Vizitas tik birželio 13 d.
Ir dabar, kai dantys stumiami, prie dantenų atsirado tokie maži tarpukai kaip skylutės. Kaip juos slėps?
Papildyta:
QUOTE(LiudmilaL @ 2012 05 08, 19:27)
Sveikos. Pas mane priekinis dantukas išsikišęs todėl nustumė šiek tiek galan priekinį dantį. Iš priekio nelabai matosi, bet iš šono pastebima. Taigi gal įmanoma lyginti tik 2 dantys ar pvz tik 4 priekinius? Ir kiek toks malonumas kainuotu? Ačiū.

Pas mane uždėti tik 6 breketai viršuje dėl vieno danties. Už juos sumokėjau 800 Lt.+gydymas.
Papildyta:
Tarpeliai:
user posted image
user posted image
Kad nebūtų centre tokio tarpelio prie dantenų, pašlifavo kraštelius ir vielute suglaus.
user posted image
Dar ir pašlifavo apačią vieno danties, nes gretutinis nuvalgytas, bet reikės dar, kad padaryti vienodus.
Atsakyti
+Burbule+, paslifuos dantu apatinius sonukus, ka tarpuku virsuj nebut. O jei tarpukai atrp paciu dantuku, tai sutvarkys juos- sutemps dantukus arciau viens kita.
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 05 08, 18:54)
negalvojau, kad su elastikais laukia toks "malonumas"



Uzjauciu, zinau si malonuma jau nuo pirmu dienu su breketais, visa gydymo laika su jais draugauju. Praeis tik truputi pakentet reikia, savaite kita ir priprasi, paskui net nesijaucia nieko. 4u.gif

Kokius elastikus gavai? Kaip nesioji? smile.gif
Atsakyti