Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Sujuokina siandei viena bendradarbi. Pamati mani pirma kart per visa fasada einanciu elastiku. I saka, tau ma rods kazkas atsikabinen yr. As tuoj liezuvi i razvetke- viskas tvarkoj. Tai i sakau jai- a taip tur but wink.gif Ale gerai, ka pasaka. A vdrug kas nors nitot.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 05 06, 17:54)
Sujuokina siandei viena bendradarbi. Pamati mani pirma kart per visa fasada einanciu elastiku. I saka, tau ma rods kazkas atsikabinen yr. As tuoj liezuvi i razvetke- viskas tvarkoj. Tai i sakau jai- a taip tur but wink.gif Ale gerai, ka pasaka. A vdrug kas nors nitot.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 05 06, 16:25)
As klausiau daktares ar galima koreguoti su breketais, man ji atsake, kad ne, geriau po beketu nuemimo g.gif Man tik viena dantuka minimaliai reikia pakoreguoti, o kiek tau? smile.gif Ir del to ataugimo man nepatinka, kad gali reiketi pakartotinos proceduros uhhh verysad.gif

Man irgi tik viena iltini, nes jis eina is gomurio. Pati danti dengia vos ne pusiau dantenos, sunkiai sekesi ir breketa priklijuoti prie danties, dabar paprastas metalinis uzdetas, o po apipjaustymo sake uzdes keramikini.
Kitiem apipjausto protinius dantis, tai zinau, kad labai ilgai kraujuoja, uzsideda pulinukas, reikia skaluoti su antiseptiku, na reikes pavargti keleta dieneliu doh.gif
Man si procedura nusimato birzelio viduryje, tai butinai papasakosiu kas taves lauks ateityje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 07, 07:56)
Man irgi tik viena iltini, nes jis eina is gomurio. Pati danti dengia vos ne pusiau dantenos, sunkiai sekesi ir breketa priklijuoti prie danties, dabar paprastas metalinis uzdetas, o po apipjaustymo sake uzdes keramikini.
Kitiem apipjausto protinius dantis, tai zinau, kad labai ilgai kraujuoja, uzsideda pulinukas, reikia skaluoti su antiseptiku, na reikes pavargti keleta dieneliu doh.gif
Man si procedura nusimato birzelio viduryje, tai butinai papasakosiu kas taves lauks ateityje smile.gif

Labas rytas visoms, 4u.gif
Šiandien keliaju vizitan tai jau savaitę spirgu kaip nesulaukiu jo....man atlikta kaip Tresor minėjo protinio danties dantenų plastika ir ant jo yra uždėtas vamzdelis, kad greičiau tą dantį ištrauktų į dienos šviesą, tai va ištempė tą dantį į žando pusę tai dabar ir išsižioti sunku vis užsikabina ir drąsko man žandą verysad.gif
O va po tos plastikos tai nevargau nė kiek (išskyrus tai, kad per porą dienų du kartus man ją darė tai buvau truputį patinus ir skaudėjo), jokių pūlinukų ar kažkokio bieso, o skalauti reikia po kiekvienos intervensijos burnoje tai nemanau, kad čia labai didelis vargas smile.gif Beto gi ir breketus nešiojant skalavimo skystis geriausias mūsų draugas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pampotaukšlėlis @ 2012 05 07, 08:08)
Labas rytas visoms,  4u.gif
Šiandien keliaju vizitan tai jau savaitę spirgu kaip nesulaukiu jo....man atlikta kaip Tresor minėjo  protinio danties dantenų plastika ir ant jo yra uždėtas vamzdelis, kad greičiau tą dantį ištrauktų į dienos šviesą, tai va ištempė tą dantį į žando pusę tai dabar ir išsižioti sunku vis užsikabina ir drąsko man žandą verysad.gif
O va po tos plastikos tai nevargau nė kiek (išskyrus tai, kad per porą dienų du kartus man ją darė tai buvau truputį patinus ir skaudėjo), jokių pūlinukų ar kažkokio bieso, o skalauti reikia po kiekvienos intervensijos burnoje tai nemanau, kad čia labai didelis vargas smile.gif Beto gi ir breketus nešiojant skalavimo skystis geriausias mūsų draugas  cool.gif

O ar nepakraujavo? Nes as tai baile, pamacius krauja man silpna darosi doh.gif Aisku per procedura tai nuskausmina, bet ar tikrai nieko nesijaute?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 07, 09:03)
O ar nepakraujavo? Nes as tai baile, pamacius krauja man silpna darosi doh.gif  Aisku per procedura tai nuskausmina, bet ar tikrai nieko nesijaute?

Nesu tikra ar apie tą pačią procedūrą kalbam g.gif bet man kraujavo tik tiek kiek kraujuoja ir paprastai ištraukus dantį, o skausmo po pirmos procedūros išvis beveik nebuvo (važiavau sportuot tą pačią dieną), o po dienos kai dar padraskė tai reikėjo vaistukų vienos dozelės ir viskas smile.gif
Atsakyti
Laba, norejau paklausti apie gumytes sakandziui tvarkyti. Neisoju breketus dar tik 4 menesius, bet ortodonte jau uz keliu dienu zada deti man jas. Idomu kiek laiko reikes nesioti, iki galo? Ir ar jums dejo jas taip pat taip anksti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 04 30, 13:35)
Man taip pat reikes vieno danties dantenu korekcija daryti! Kai pacia procedura dare neskaudejo, ir ar dare su lazeriu ar su peiliu? smile.gif Yra kokie paraudimai? Ar iskart matosi rezulatas isejus is kabineto? unsure.gif


QUOTE(~Artemidė ~ @ 2012 04 30, 17:33)
Prašom išsamiau apie procedūrą: ar greit viskas vyksta? ar daromas nuskausminimas? kokiu būdu koreguoja - lazeriu, skalpeliu? Žodžiu domina viskas nuo...iki  ax.gif  4u.gif


Na tai va plačiau apie korekciją, ji buvo atliekama su lazeriu, pirmiausia kažkokių vaistukų patepė, tada į dantenas suleido nuskausminamųjų, buvo skaudžiausia dalis, nes adatų aš visokių nemėgstų, ašara išbėgo, bet ten greit, paskui uždėjo akinus kažkokius na ir tvarkė dantenas. Jokio skausmo tada nėra, tik nemalonus kvapas toks man svylančio kaulo, ir dar kas lb nemalonu buvo, kai pjauna dantenas ir vis pavalo su kažkuom, gal kokiu skudurėliu nemačiau, nes nežiūrėjau, bet čia man asmeniškai gal lb nemalonu, tas braukimas, kad nėra skausmo, o tu jį jauti. Kai sutvarkė matėsi vaizdas gan neblogas, paskui šiek tiek patino ir paraudo, bet nesmarkiai. Valantis dantis pakraujavo kelias dienas ir viskas, gyjimas žaibiškas, skausmo nebuvo, bet dbr po dviejų savaičių, pažiūrėjau tai gal dar nėra lb identiškai sulygintos dantenos, sakė jei nepatiks po mėnesio dar patvarkys, bet manau man bus gerai, nes rezultatas tikrai yra neblogas smile.gif

QUOTE(Emukas21 @ 2012 05 04, 18:56)
Blaze neliudek gal tik taip atrodo? as ir snd buvau vizite nes liepe ateit po triju men, tai sake viskas kaip ir gerai, tursiu pasirodyt vel rudeni, dbr plokstele ne visom naktim nesiot o tik 5d per savaite  4u.gif O siaip pasiilgau breketu  blush2.gif  wub.gif

Uuuu smagu, kad tau viskas čiki thumbup.gif aš šiandien buvau pas gydytoją, tai palankstė man plokštelę ateiti vėl reiks po dviejų savaičių, sakė viršuje vielutė atsiklijavo nuo vieno danties, bet aš nei jaučiau, nei mačiau, na kažką patvarkys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bugatti @ 2012 05 07, 12:01)
Laba, norejau paklausti apie gumytes sakandziui tvarkyti. Neisoju breketus dar tik 4 menesius, bet ortodonte jau uz keliu dienu zada deti man jas. Idomu kiek laiko reikes nesioti, iki galo? Ir ar jums dejo jas taip pat taip anksti? 4u.gif

Labas, man taip pat elastikus sakandziui tvarkyti dave po 4 men breketu nesiojimo. O nesioti manau reiks tol kol atsistatis sakandis. ax.gif
Atsakyti
Sveikos ponios, nelabai gaudausi forume šiame kol kas ir man atrodo,kad visos temos tiesiog perpildytos.
Manyčiau, kad pas mane kitokia situacija. Esmė tame jog man nereikia breketų visiems dantims. Tiesiog priekyje vienas dantukas išsikišo ir truputi nustumė priekinį.
Norėčiau išlyginti jį. Taigi ar įmanoma dėti breketus pvz dviem dantim ar tik 4 priekiniams? Ir kokia būtu tokio malonumo kaina? Erzina, nes priekiniai dantukai yra nuskriausti, o šypsotis aš mėgstu.
Ačiū ponios. blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
kazkada cia kalbejau, bet paskui apleidau blush2.gif

praejo beveik 1,5 metu nuo dienos, kai pradejau nesioti breketus ir po truputi pradejau dometis dantu balinimu (mat jau tuoj atsisveikinsiu su savo geleziukais). kitoje temoje perskaiciau, kad balinti galima tik po pusmecio, taciau neradau informacijos kodel? gal galit kuri pakomentuoti?


Atsakyti
Gavau ir as elastikus...
Atsakyti