Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Siaubas kaip nervina tie elastikai. Nešioju jau atrodo kiek galiu, savaitė praėjo, nepaėjo nei kiek tas dantis, galvoju gal nereikia jų judint, statyti du toje vietoje ir ramu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 02, 23:33)
Sveikos, nešioju breketus jau 5 sav. Man toks jausmas, kad dantys truputį pasistūmė į priekį (pas mane breketai tik ant viršutinių priekinių šešių dantų).

Galima ir taip dėtis? Nežinojau rolleyes.gif Bet tikriausiai jums ir problemos tik su priekiniais dantimis? ax.gif
Atsakyti
Taip, man vieną dantį reikia pastumti į priekį.
Esu nešiojusi pilną komplektą prieš 15 m.
Atsakyti
Man liko maziau nei 2 savaites iki breketu ir savaite iki danties traukimo verysad.gif Merginos, kas zinot, o sakykit ar vietoje istraukto danties pritvirtina laikinaji kazkoki? Pas mane treciuka trauks..
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 03, 12:15)
Man liko maziau nei 2 savaites iki breketu ir savaite iki danties traukimo  verysad.gif  Merginos, kas zinot, o sakykit ar vietoje istraukto danties pritvirtina laikinaji kazkoki? Pas mane treciuka trauks..


Nededa laikinų kiek žinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 03, 12:20)
Nededa laikinų kiek žinau  g.gif

verysad.gif verysad.gif verysad.gif
giminaitis jau nuteike, kad tikrai turetu uzdeti, kaip gi be danties, bet su breketais jis nesusidures.. Siaubas bus, kol isaugs verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 03, 12:27)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
giminaitis jau nuteike, kad tikrai turetu uzdeti, kaip gi be danties, bet su breketais jis nesusidures.. Siaubas bus, kol isaugs  verysad.gif

Pala pala... tai tau ale pienini trauks?
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 04 03, 12:35)
Pala pala... tai tau ale pienini trauks?


taip, pas mane uzsilikes ir dantenose kitas dantis guli.. Pasakojau savo istorija pora kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 03, 12:37)
taip, pas mane uzsilikes ir dantenose kitas dantis guli.. Pasakojau savo istorija pora kartu  4u.gif

Tai kai istrauks ta dantuka, manau, ka padarys taip, ka tas tarpuks neuzsitrauktu.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 04 03, 12:43)
Tai kai istrauks ta dantuka, manau, ka padarys taip, ka tas tarpuks neuzsitrauktu.

o netvirtina prie soniniu dantu? cia fantazuoju dabar, bet tikrai prastai jauciuosi del to verysad.gif
Atsakyti
na va, pasidžiaugsiu, pagaliau ir aš turiu viršuj keramikinius breketus nuo vakar biggrin.gif dėjo VIC.
mokausi valgyt dabar smile.gif o kaip vėliau, manau, normaliai turėtų būt, ar ne? nes dabar man kramtyti išeina tik su krūminiais... g.gif smile.gif
bet apskritai, jausmelis geresnis, nei įsivaizdavau .. smile.gif lauksiu pirmų pokyčių biggrin.gif
biržely dės apačią, sakė viršus turėtų jau būt apsilyginęs.. ėėėė negi taip greit... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Prieš:
user posted image
Uždėjimo dieną:
user posted image
Praėjus 5 sav.:
user posted image
Įtariu, kad ilgio suvienodinti breketų pagalba nepavyks, tai gal prašyti, kad sulygintų sekančio vizito metu?
Ir dabar kai priekiniai centriniai susilygino, tas vidurinis tarpelis toks kaip bangelė gaunasi (gal foto nesimato) dėl ankstesnio plombavimo, kai buvo užlipęs, tai gal nuėmus lanką galima su tokia šiurkščia juostele ir padildinti ir patiesinti? Kaip manote?
Ir dar klausimas: kodėl nuotraukose dantys atrodo daug baisiau nei gyvai blink.gif ?
Atsakyti