Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Aš nežinau, kaip suaugusiam, bet pažįstamos dukra (16 m.) dėjosi KMUK breketus, tai ji ten kažkaip per 2 k turi sumokėti sumą (viso lyg apie 4700lt), o jau už kiekvieną vizitą kažkaip jai neima (nesvarbu, ką daro) g.gif pati ten nebuvau, tai nežinau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!!! Su breketais jau 2menesiukai. Ir kąą. Šaunu matyti tokius gerus rezultatus jau dabar tongue.gif . Labai džiaugiuosi, kad nusifotkinau po idėjimo ir matau kaip viskas keičiasi 4u.gif Šiaip per tuos du mėnesius buvo du kartus atlipę galiniai breketai. Kas juokingiausia, kai grįžau namo su priklijuotu, kandau ir kitą nusilaužiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Bet nieko, Kirkutis labai nepyko 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif
Vat dar klausimus. Jums neatsiranda apnašų? Aš kažkaip betyrinėdama išsigandau, kad jau tiek daug apnašų aplinkui, nors valau sąžiningai po kiekvieno valgio g.gif unsure.gif
Atsakyti
Labasss 4u.gif Kiek daug naujoku smile.gif
Blaze neliudek gal tik taip atrodo? as ir snd buvau vizite nes liepe ateit po triju men, tai sake viskas kaip ir gerai, tursiu pasirodyt vel rudeni, dbr plokstele ne visom naktim nesiot o tik 5d per savaite 4u.gif O siaip pasiilgau breketu blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2012 05 04, 18:56)
Labasss  4u.gif Kiek daug naujoku smile.gif
Blaze neliudek gal tik taip atrodo? as ir snd buvau vizite nes liepe ateit po triju men, tai sake viskas kaip ir gerai, tursiu pasirodyt vel rudeni, dbr plokstele ne visom naktim nesiot o tik 5d per savaite  4u.gif O siaip pasiilgau breketu  blush2.gif  wub.gif

Tai gerai, ka viskas tvarkoj.
As kaip sakiau- nenusijimsiu zaslu. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano breketams tuoj jau bus puse metu, kaip greitai laikas eina..Gydytoja sake, kad po kito vizito jau teks "draugauti" su elastikais doh.gif
Norejau paklausti, gal kuriai dare dantenu plastika? Ar greitai uzgyja visi tie apipjaustymai, bijau, kad ilgai gali pakraujuoti dantenos..
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 05 05, 01:05)
Tai gerai, ka viskas tvarkoj.
As kaip sakiau- nenusijimsiu zaslu. ax.gif


Nusiimsi nusiimsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2012 05 04, 15:56)
Labasss  4u.gif Kiek daug naujoku smile.gif
Blaze neliudek gal tik taip atrodo? as ir snd buvau vizite nes liepe ateit po triju men, tai sake viskas kaip ir gerai, tursiu pasirodyt vel rudeni, dbr plokstele ne visom naktim nesiot o tik 5d per savaite  4u.gif O siaip pasiilgau breketu  blush2.gif  wub.gif


Kaip supratau tau jau nuimti breketai ax.gif norejau paklausti kokias tau ploksteles duoda nesioti nakciai? jos gelezines ar kaip kapos, nes girdejau galima pasirinkti? smile.gif ir beje geleziukai kurie uzklijuoti is vidaus dantu visam gyvenimui ar tik keletai metu?
Papildyta:
QUOTE(Tresor @ 2012 05 05, 06:56)
Norejau paklausti, gal kuriai dare dantenu plastika? Ar greitai uzgyja visi tie apipjaustymai, bijau, kad ilgai gali pakraujuoti dantenos..


Mane taip pat domina tu dantenu koregavimas po breketu, bet niekaip niekas nepasisako cia, keista kaip ten viskas vyksta is trikruju... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 05 05, 14:30)
Papildyta:
Mane taip pat domina tu dantenu koregavimas po breketu, bet niekaip niekas nepasisako cia, keista kaip ten viskas vyksta is trikruju... blink.gif

Man koreguos su breketais. Radau viena atsiliepima apie dantenu plastika, tai labai nemaloni procedura, kitom vel "atauga" dantenos, tai tenka kelis kartus kartoti procedura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Emukas21 @ 2012 05 05, 11:57)
Nusiimsi nusiimsi smile.gif

schmoll.gif Jau pripratau prie ju. Net neisivaizduoju kaip reiks but be.
Atsakyti
Gal žinot, ar įmanoma dėtis breketus, jei turiu vieno danties implantą? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Riobe @ 2012 05 05, 22:08)
Gal žinot, ar įmanoma dėtis breketus, jei turiu vieno danties implantą? verysad.gif

Įmanoma, aš su implantu atnešiojau, viskas tvarkoje buvo.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 05 05, 13:57)
Man koreguos su breketais. Radau viena atsiliepima apie dantenu plastika, tai labai nemaloni procedura, kitom vel "atauga" dantenos, tai tenka kelis kartus kartoti procedura doh.gif


As klausiau daktares ar galima koreguoti su breketais, man ji atsake, kad ne, geriau po beketu nuemimo g.gif Man tik viena dantuka minimaliai reikia pakoreguoti, o kiek tau? smile.gif Ir del to ataugimo man nepatinka, kad gali reiketi pakartotinos proceduros uhhh verysad.gif
Atsakyti