Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(blaze @ 2012 04 30, 07:29)
Dariausi Denticijoj, man kaip už vieną dantį paėmė, nes kito lb nedaug ten koregavo smile.gif Bet kaip greit viskas gyja bigsmile.gif skaudėt nesakuda, patinę irgi nėra ir net neraudona, nors vis tiek sakė ateiti birželio pradžioj, tada jau bus tiiikrai viskas užgiję, įmesiu kada pasirodyt  smile.gif


Man taip pat reikes vieno danties dantenu korekcija daryti! Kai pacia procedura dare neskaudejo, ir ar dare su lazeriu ar su peiliu? smile.gif Yra kokie paraudimai? Ar iskart matosi rezulatas isejus is kabineto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2012 04 29, 14:54)
blogai, kad sąrašiukas prapuolė. :/
... dažniausiai telpama į 5000lt maždaug. smile.gif

Aš atkopinau praeitos temos pirmą žinutę, tai jei ten nebebuvo sąrašo - tai ir šitoj temoj jo nėra, nes aš paties sąrašo išsisaugojusi tikrai neturiu ax.gif

...dažniausiai, bet...

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 29, 15:44)
uzsirasyk, bent i pora konsultaciju pas skirtingus gydytojus ir paziurek

drinks_cheers.gif būtent. Tiek, dėl to, kad atsirinkti sau labiausiai tikusį/patikusį/įtikusį ortodontą, tiek gydymo planą, nes viskas galutiniame rezultate susives į galutinę sumą. Beje, suma nebūtini bus tokia, kokią prognozuos pradžioje, nes būna gi nenumatytų "išlaidų", kaip kad tarkim prireikia gydymo eigoje implanto - o tai jau gan ryškus pliusas prie galutinės gražios šypsenos kainos mirksiukas.gif

QUOTE(12-28 @ 2012 04 30, 07:53)
Bet tai nedaug tada kaip abiems žandikauliams... aš kažkaip įsivaizdavau kad tiek vienam išeina žandikauliui...  ax.gif

Kartais tiek išeina ir vienam žandikauliui ax.gif

QUOTE(blaze @ 2012 04 30, 09:29)
Dariausi Denticijoj, man kaip už vieną dantį paėmė, nes kito lb nedaug ten koregavo smile.gif

Prašom išsamiau apie procedūrą: ar greit viskas vyksta? ar daromas nuskausminimas? kokiu būdu koreguoja - lazeriu, skalpeliu? Žodžiu domina viskas nuo...iki ax.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif buvau jus aplankius dar ziema,labai aciu uz konsultacijas uz patarimus 4u.gif ir stai! pagaliau as pazabota biggrin.gif tik va norejau paklaust, kada praeis maudimas, jau taip laukiu kada galesiu normaliai kramtyti ax.gif praejo 5 dienos, o dar kaip reikiant skauda g.gif
Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2012 04 30, 17:56)
sveikutes smile.gif  buvau jus aplankius dar ziema,labai aciu uz konsultacijas uz patarimus 4u.gif  ir stai! pagaliau as pazabota biggrin.gif tik va norejau paklaust, kada praeis maudimas, jau taip laukiu kada galesiu normaliai kramtyti ax.gif  praejo 5 dienos, o dar kaip reikiant skauda g.gif


jau turetu siaip praeiti... man max savaite naudimas buvo... su virsumi tai is vis gal pora dienu tik...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 30, 18:03)
jau turetu siaip praeiti... man max savaite naudimas buvo... su virsumi tai is vis gal pora dienu tik...

o kramtyti isvis bus imanoma? man dar uzdejo blomba ant vieno kruminio danties, kad neitu sukasti pilnai, na kad nebutu bloko islysti vienam dantukui. tai jausmas ka as zinau doh.gif dantis ant danties nesueina lotuliukas.gif tiesinsim dantis ir lieknesim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ūlkyte: 30 balandžio 2012 - 17:28
QUOTE(ūlkyte @ 2012 04 30, 18:26)
o kramtyti isvis bus imanoma? man dar uzdejo blomba ant vieno kruminio danties, kad neitu sukasti pilnai, na kad nebutu bloko islysti vienam dantukui. tai jausmas ka as zinau doh.gif  dantis ant danties nesueina lotuliukas.gif tiesinsim dantis ir lieknesim thumbup.gif


as viska valgau... o tas plombytes ant dantuku ir as turiu... buna pora dienu negali kasti ar lengvai kramtyt, bet pskui viskas ciki
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 30, 18:48)
as viska valgau... o tas plombytes ant dantuku ir as turiu... buna pora dienu negali kasti ar lengvai kramtyt, bet pskui viskas ciki

dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ūlkyte @ 2012 04 30, 14:56)
sveikutes smile.gif  buvau jus aplankius dar ziema,labai aciu uz konsultacijas uz patarimus 4u.gif  ir stai! pagaliau as pazabota biggrin.gif tik va norejau paklaust, kada praeis maudimas, jau taip laukiu kada galesiu normaliai kramtyti ax.gif  praejo 5 dienos, o dar kaip reikiant skauda g.gif



Laba, mano atveju maudimas buvo daug didesnis apacioje nei virsuje. Su virsum viskas praejo po 5 dienu mazdaug o vat su apacia sunkiau verysad.gif apacia sudeta daugiau nei 8 dienos, bet vis dar skauda... kramtyti galiu, bet kasti dar nelabai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narka: 30 balandžio 2012 - 21:20
QUOTE(ūlkyte @ 2012 04 30, 17:26)
o kramtyti isvis bus imanoma? man dar uzdejo blomba ant vieno kruminio danties, kad neitu sukasti pilnai, na kad nebutu bloko islysti vienam dantukui. tai jausmas ka as zinau doh.gif  dantis ant danties nesueina lotuliukas.gif tiesinsim dantis ir lieknesim thumbup.gif


Man praejo 4d. po breketu uzdejimo, kolkas negaliu normaliai kasti, nes vis maudzia... Per tas dienas -3kg. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 01 gegužės 2012 - 21:26
Jau skambinausi į KMUK norėjau užsiregistruoti dėl apžiūros, bet pasirodo, kad pirmines apžiūras registruos tik nuo rugsėjo 10 dienos, tai labai jau ilgai laukti... verysad.gif
Atsakyti
O gal kurios dėjotės KMUK galit pasakyti kiek kainuoja breketų sistema vienam žandikauliui? ax.gif Norisi rasti kur pigiau... blush2.gif Apžiūra su siuntimu nemokama bus, bet už visa kita jaučiu kad reiks mokėtis blush2.gif
Atsakyti
Manau, ka breketu kainas per daug nesiskir. Gal tik tos papildomas proceduras( lanka keitims, visokie elastikai) kainuoj vienur daugiau, kitur maziau. Pabandyk pasiskambinet i pasiklausinet. smile.gif
Atsakyti