Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Man jau sekanti vizita nuemimas uzrasytas,o dar dantukai nevisai stovi taip kaip reikia ir aplamai viskas juda labai labai letai kazkaip... unsure.gif

Narka, prisijungimo duomenys duodami tik nariams atkakliai dalyvaujantiems pokalbiuose ir ketinantiems parodyti ir savus dantukus. smile.gif Kantrybes truputi ir gausi ir tu prisijungima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2012 04 29, 14:13)
Man jau sekanti vizita nuemimas uzrasytas,o dar dantukai nevisai stovi taip kaip reikia ir aplamai viskas juda labai labai letai kazkaip...  unsure.gif


Kada tau sekantis vizits?
Atsakyti
QUOTE(gabiux25 @ 2012 04 29, 11:13)
Man jau sekanti vizita nuemimas uzrasytas,o dar dantukai nevisai stovi taip kaip reikia ir aplamai viskas juda labai labai letai kazkaip...  unsure.gif

Narka, prisijungimo duomenys duodami tik nariams atkakliai dalyvaujantiems pokalbiuose ir ketinantiems parodyti ir savus dantukus.  smile.gif Kantrybes truputi ir gausi ir tu prisijungima  4u.gif


Kiap saunu, kad nuims, tai gal atsitos i vietas per tas likusias dienas! As taip laukiu sios dienos kai nuemimas bus, eisiu svesti po to biggrin.gif

Kantrybes tai kantrybes... savo dantukus jau parodziau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 04 29, 12:19)
Kada tau sekantis vizits?


Geguzes 18d. nuemimas, o 21d duos plokstele. Beda dar ir ta kad kai buvau pries pora savaiciu,sake atvykti vel uz 2-3 savaiciu nuemimui ir man dave nauju elastiku kuriu 4 is karto kabinti reik (skiritngose vietose), tad dabar turejo likti tik savaite nesioti, bet kadangi pas ja grafike laiko nebuvo tokio ilgo (nuemimui reikia 1val) man administratore uzrase tik po 5 savaiciu. Beda nr. vienas - man elastiku neuzteks dar 3 savaitem, beda nr 2 - viela palankstyta 3 savaitem darbo (deja neuztenka,nes dar vis nemazas tarpas kai is apacios ziurint tarp priekiniu dantu tarp zandikauliu, spagecio nukast neina doh.gif ). Tai nzn kaip cia bus, nes tiek pinigu isleidus nesinori nusiimti breketu neuzbaigus darbo (nors orto per paskutini vizita sake: " as jau labai noreciau tau nuimti breketus kita karta"). Man jau norejo nuimti praeita vizita virsu (su sesute taresi ar spes padaryti plokstele iki vakaro),bet as paprasiau nuimti ir virsu ir apacia kartu.
Papildyta:
QUOTE(Narka @ 2012 04 29, 12:22)
Kiap saunu, kad nuims, tai gal atsitos i vietas per tas likusias dienas! As taip laukiu sios dienos kai nuemimas bus, eisiu svesti po to biggrin.gif

Kantrybes tai kantrybes... savo dantukus jau parodziau tongue.gif


Kad parodei tai dar nereiskia kad gavus prisijungima ir toliau tesi bendravima forume. 4u.gif Nenoriu pasirodyti kaip pikciurna, bet ir savo "gozybiu" ne visiem is eiles norisi rodyti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabiux25: 29 balandžio 2012 - 13:35
Kaune tai nemažai merginų ir anksčiau, ir dabar, ir aš pati lankausi pas R.Damušienę, Kauno Ortodontijos Centre, Savanorių pr. 435, nusiskundimų lyg ir neteko girdėti, ir man labai ji patinka. smile.gif
blogai, kad sąrašiukas prapuolė. :/
o šiaip 1200lt čia sakyčiau pigus variantas, ir reikia pažymėti, jog tik vieno žandikaulio kaina.
bent jau pagal mano gydymo planą - breketai abiems žandikauliams - 2800lt, ir vizitai - apie 2000lt, plokštelė po breketų - 750lt. bet čia labai individualus dalykas, nes aš va pavyzdžiui turėjau dar plokštelę apačioj kol viršuj breketai dar buvo, kad nenukąst pastarųjų, kas man kainavo papildomai 350lt, ir dar operacija iltinio danties iškrapštymui - 1000lt.
taip kad kiekvienas atvejis yra labai individualus ir niekas negali pasakyti kiek tiksliai viskas kainuos. bet kiek skaityti teko, dažniausiai telpama į 5000lt maždaug. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(12-28 @ 2012 04 29, 11:48)
Gal kaune galit patarti i kokia klinika ir daktare kreiptis, kad butu kokybiskai. Girdejau apie daktare I.Buskiene, kazin kaip pas ja gal lanketes kas ax.gif ?


siaip kiekvienas randa savo ortodonta... o patarimu, tai pas ka mes lankomes sarasiukas kliniku pirmame psl... as savo ortodonte patenkinta, kita savo ortodonte patenkinta, bet tai nereiskia, kad tu busi jomis patenkinta smile.gif
uzsirasyk, bent i pora konsultaciju pas skirtingus gydytojus ir paziurek
Atsakyti
Dekoju visoms uz atsakymus, tikiuosi greitu laiku pasirysiu breketams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(12-28 @ 2012 04 29, 16:52)
Dekoju visoms uz atsakymus, tikiuosi greitu laiku pasirysiu breketams 4u.gif


Sekmes! Jei kils daugiau kokiu klausimu butinai pasistenksim atsakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(12-28 @ 2012 04 29, 11:48)
Gal kaune galit patarti i kokia klinika ir daktare kreiptis, kad butu kokybiskai. Girdejau apie daktare I.Buskiene, kazin kaip pas ja gal lanketes kas ax.gif ?


As pas ja buvau konsutacijoje pries menesi, tai man patiko maloni moteriske. Skae pas juos briketu kaina gaunasi apie 5000 Lt virsuj ir apcioje, su visom konsultacijom ir plokstelem po.

Atsakyti
Bet tai nedaug tada kaip abiems žandikauliams... aš kažkaip įsivaizdavau kad tiek vienam išeina žandikauliui... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(12-28 @ 2012 04 30, 08:53)
Bet tai nedaug tada kaip abiems žandikauliams... aš kažkaip įsivaizdavau kad tiek vienam išeina žandikauliui...  ax.gif


nemanau, kad tuomet būtų tiek breketuotų žmonių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 26, 22:39)
Blaze, neliudek smile.gif, gal taip tik atrodo dėl priekiniu. Kokioj klinikoje dareisi dantenu korekcija? smile.gif Tai po 100 litu uz 1 isejo?

Dariausi Denticijoj, man kaip už vieną dantį paėmė, nes kito lb nedaug ten koregavo smile.gif Bet kaip greit viskas gyja bigsmile.gif skaudėt nesakuda, patinę irgi nėra ir net neraudona, nors vis tiek sakė ateiti birželio pradžioj, tada jau bus tiiikrai viskas užgiję, įmesiu kada pasirodyt smile.gif
Atsakyti