Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

[quote=BlackHyacitnhus,2012 04 26, 19:39]
Narka, labai graži šypsena smile.gif, man patinka.

Aciu kad taip manai! smile.gif bet man atrodo kad antrukas ta kuri tvarke dar galetu puse milimetro pavaziuot i prieki? Nes kai lieciu su liezuviu jis truputi vidui issikises bet vizualiai daktarei gerai atrodo! Nezinau ar kas is jusu susiduret su sita problema kai is kitos puses lieciat su liezuviu visi jusu dantys grynai vienoje eileje ar yra kokiu gumbeliu? Ir beje mano daktare sake kad reikes mano dantena viena pakoreguoti ten kur dantukas buvo kreiva nes ji zemesne, bet as galvojau jei ji pastumus daugiau i prieki ar nesusitvarkytu pats savaime? unsure.gif
Atsakyti
man tai kažkaip negražu kai nesueina centrai. g.gif jei jau tvarkytis, tai tvarkytis iki galo.
o šiaip tai truputi nervina, kad atsirado savybė analizuot ir spoksot į kitų dantis, ypač jei jie nelygus, tada visą laiką bendraujant tik ir galvoju 'nu kodėl jis nesitvarko, juk toks gražus žmogus išvis būtų.. doh.gif' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 24, 17:37)
Truputi keiciasi? Sakyciau nemazai smile.gif, juk viskas i pinigus remiasi. O herbstas buvo planuotas is anksto? Kuriuos dantukus salins? smile.gif

Beje, kai ateinate pas orto, ar prie jusu akiu atpakuoja vienkartinius irankius?
unsure.gif  prie manes - tai veidrodelio ne, kitkas atrodo sterilu. Vienas pazistamas, kuris lankosi pas mano orto sake, kad jinai ir prie jo neatpakuoja veidrodelio, jis buna paruostas, toks jausmas, kad panaudotas po kliento.
Nezinau, ka ir begalvoti...

Na man atrodo, kad truputį, nes herbstas buvo planuotas, o tai mano sąkandis tragiškas... Šalins apatinius penktukus, bet ne dėl ortodontinių priežasčių, o tiesiog mano vieno penktuko praktiškai neįmanoma sutvarkyt, todėl ankščiau ar veliau tektų traukt, o paskui dar ir implantą reikėtų statyt, tai vis tik susitaupo nemažai pinigėlių, nes geriau tegul man įsuka tuos kelis varžtus, kurie kainuoja 400 lt, negu, kad paskui už implantą mokėčiau dešimt kart daugiau... O kadangi traukia vieną, reikia traukt ir kitą, kad būtų simetrija
Atsakyti
Labadiena, domiuosi breketų dėjimu, nes turiu kreivus dantukus... verysad.gif Norėjau paklausti kiek kainuoja visa procedūra nešiojimo iki galutinio rezultato maždaug? Žinau, kad breketai kainuoja susidėti apie 1200, paskui kainuoja nuolatiniai apsilankymai pas gydytoją, o ar paskui nuėmus breketus dar reikia kokių papildomų dalykų, juk kiek skaičiau tai dedant breketus dantukus šlifuoja, tai paskui nereikia jiems kažkaip atstatyti formą buvusią? blush2.gif Norisi išsiaiškinti visas detales prieš pasirįžtant tokiam ilgam gydymo keliui 4u.gif
Papildyta:
Narka gražu... thumbup.gif mano situacija labai jau panaši į tavo. Jeigu ne paslaptis kiek kainavo ši graži šypsena? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(12-28 @ 2012 04 28, 18:25)
Labadiena, domiuosi breketų dėjimu, nes turiu kreivus dantukus... verysad.gif  Norėjau paklausti kiek kainuoja visa procedūra nešiojimo iki galutinio rezultato maždaug? Žinau, kad breketai kainuoja susidėti apie 1200, paskui kainuoja nuolatiniai apsilankymai pas gydytoją, o ar paskui nuėmus breketus dar reikia kokių papildomų dalykų, juk kiek skaičiau tai dedant breketus dantukus šlifuoja, tai paskui nereikia jiems kažkaip atstatyti formą buvusią? blush2.gif  Norisi išsiaiškinti visas detales prieš pasirįžtant tokiam ilgam gydymo keliui 4u.gif
Papildyta:
Narka gražu...  thumbup.gif mano situacija labai jau panaši į tavo. Jeigu ne paslaptis kiek kainavo ši graži šypsena? 4u.gif


Laba, na dedant breketus gali ir prireikti papildomu dalyku! Tai nuo kiekvieno zmogaus dantuku issidestymo priklauso, kartais reikia istraukti kelis dantukus pries dedant, butinai reikia nuimti dantu antspaudus ir pasidaryti x-ray. Nuemus breketus vel nuima dantu antspaudus padaro nulatine vielute kuri yra klijuojama is vidaus dantu kad palaikytu forma ir del to kad dantys neatsistatytu is savo vieta ir dar yra duodamos dantu kapos kuris uzsidedamos dazniausiai nakciai smile.gif

Aciu labai! ax.gif Na kadangi tu Lietuvoje tai pas jus ten kainos truputi kitokios, as dejausi Londone tai pavertus valiutas manau gausis zymiai daugiau nei pas jus. Man viska apaskaiciavus sukainuos apie 10,000 litu blink.gif jei esate Vilniuje siulyciau nueiti pasikonsultuoti pas Egle Siauliene, ji yra mano dabartine daktare Londone ir taip pat dirba Vilniuje! bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narka: 28 balandžio 2012 - 21:03
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 26, 22:39)
Narka, labai graži šypsena smile.gif, man patinka.

Saulute, nenusimink, kokios Tavo gydymo perspektyvos?

Blaze, neliudek smile.gif, gal taip tik atrodo dėl priekiniu. Kokioj klinikoje dareisi dantenu korekcija? smile.gif Tai po 100 litu uz 1 isejo?

Siaip gydymas einasi neblogai. Gydytoja sake labai graziai juda dantukai. Man atrodo kad viskas vyksta letai, bet pakalbejus su gydytoja sake, kad tarpukas traukiasi greitai ir vuskas gerai. Manau kabinetis pradejau prie saves.. Aisku juk norisi visko greit ir tobulai
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 04 26, 00:57)
Simoo7e
apie Kirli nieko negaliu pasakyti bet Egle Siauliene tikra saunuole, mano ortodonte Londone, esu labai patenkinta ja! ir bendrauja gerai ir taiso super ir greitai smile.gif the best of the best

Aciu, eisiu i konsultacija pas sia gydytoja smile.gif Jau buvau apsisprendusi tvarkytis dantukus pas kita, bet gerai , kad issisnekejome" as jai pasakaiu, ka viena gygytoja pasake, kai su breketais judes dantys, kad jie "atsilos" tiek virsutiniai , tiek apatiniai, ir toji gydytoja sako, joa, jie atsilos, as iskart issigandau, saku o tai kaip cia , na taip tures pasvirti i rieki, kad sakandi pagerinti, ir jie pakiltu pora mm, Dabar nezinau, ka daryti, bijau po breketu rezultatu, isleistu pinigu, sugaisto laiko, nervu, ir dar negrazaus rezultato, bet taisyklingo sakandzio, todel keliausiu dar pas viena ortodonte, paziuresim, ka ji pasakys smile.gif
Atsakyti
O ta vielute ir kapos jau visa laika reiks nesioti ar tik tam tikra laika kol susistoves dantukai kad nebejudetu? ax.gif
Atsakyti
Gal kaune galit patarti i kokia klinika ir daktare kreiptis, kad butu kokybiskai. Girdejau apie daktare I.Buskiene, kazin kaip pas ja gal lanketes kas ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2012 04 29, 06:55)
Aciu, eisiu i konsultacija pas sia gydytoja smile.gif Jau buvau apsisprendusi tvarkytis dantukus pas kita, bet gerai , kad issisnekejome" as jai pasakaiu, ka viena gygytoja pasake, kai su breketais judes dantys, kad jie "atsilos" tiek virsutiniai , tiek apatiniai, ir toji gydytoja sako, joa, jie atsilos, as iskart issigandau, saku o tai kaip cia , na taip tures pasvirti i rieki, kad sakandi pagerinti, ir jie pakiltu pora mm, Dabar nezinau, ka daryti, bijau po breketu rezultatu, isleistu pinigu, sugaisto laiko, nervu, ir dar negrazaus rezultato, bet taisyklingo sakandzio, todel keliausiu dar pas viena ortodonte, paziuresim, ka ji pasakys smile.gif


Viasada gerai nueiti pasikonsultuoti pas kelis ortodontus, as dariau taip pat pries dedant breketus! smile.gif Man taip pat jie pavaziavo i prieki, nes reikejo vietos padaryti vienam dantukui ir dabar sakandi tvarko. Jei dantukai yra netraukiami tai mazdaug visais atvejais jie yra pastumiamai truputi i prieki, (beje siuo atveju matosi daugiau dantuku ir atrodo platesne sypsena) smile.gif o jei traukiami dantukai tai pasistumia truputi atgal. rolleyes.gif Tu nebijok klausti daktares savo gydymo plano kokia eiga viskas eisis. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(12-28 @ 2012 04 29, 06:58)
O ta vielute ir kapos jau visa laika reiks nesioti ar tik tam tikra laika kol susistoves dantukai kad nebejudetu? ax.gif


Mano atveju vielute ant apacios desis visam gyvenimui, virsutiniams sake apie 2 metus reikes nesioti, o kapos apie 2 metus taip pat! Bet cia mano atveju, kiekvienam individualiai ir skirtingi laiko tarpai yra duodami smile.gif
Papildyta:
QUOTE(12-28 @ 2012 04 29, 08:48)
Gal kaune galit patarti i kokia klinika ir daktare kreiptis, kad butu kokybiskai. Girdejau apie daktare I.Buskiene, kazin kaip pas ja gal lanketes kas ax.gif ?


As girdejau skaitant atsiliepimus cia forumuose geru atsiliepimu apie Buskiene smile.gif bet cia jau kitos merginos galetu patarti daugiau, kurios tvarkesi pas ja individualiai ax.gif
Atsakyti
Merginos norejau jusu visu paklausti kur galeciau pamatyti jusu dantuku foto? Skaiciau, kad turite savo 'private' albuma gal galima butu pamatyti? smile.gif
Atsakyti