Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 09, 17:45)
Jau senokai rodziausi... tad.. Istraukto dantuko tarpas traukiasi... aisku noretusi visko greiciau, bet su dantu vaiksciojimu nereik skubet, kad veliau nebutu bedu... jau beveik 3 menesiai kaip istrauktas dantukas, centro atstatymui...

user posted image

Apacioje reik traukt ta dantuka kuris neprikabintas, netelpa jis niekaip man... bet kazkaip pamasciau jei ji viena istrauksiu ar viskas bus gerai su sakandziu?
user posted image

Grazaus dantuku vaizdo nera, bet bus smile.gif

user posted image


Pas mane buvo panasi situacija virsuje, kaip pas tave apacioje, bet man jokiu dantuku netrauke tiesiog vietos reikejo. Beje as buvau labai pries uz betkoki dantu traukima tai perejau per 4 ortodontus ir paskutinis kuris pasake kad gales sutvarkyti be jokiu traukimu ax.gif
Cia galima paziureti mano vykstancius dantuku pokycius jeigu idomu smile.gif
http://public.fotki....rkaMirza/teeth/
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 04 26, 01:39)
Pas mane buvo panasi situacija virsuje, kaip pas tave apacioje, bet man jokiu dantuku netrauke tiesiog vietos reikejo. Beje as buvau labai pries uz betkoki dantu traukima tai perejau per 4 ortodontus ir paskutinis kuris pasake kad gales sutvarkyti be jokiu traukimu ax.gif
Cia galima paziureti mano vykstancius dantuku pokycius jeigu idomu smile.gif
http://public.fotki....rkaMirza/teeth/



man bande tvarkyt ta dantuka be traukimo, bet prasidejo bedos su dantenom ir daugiau negali plest lanko...
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 25, 18:07)
smile.gif  galima man sake, bet paciam chirurgui siek tiek patogiau, kai nera breketu. O siaip nieko tai nekeicia. Vis tiek ant protiniu nebus breketu.



ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Narka, o kodėl taip vėlai sudėjo apačią?
Atsakyti
Jetus jetus, kaip čia viskas sudėtinga su tais breketais doh.gif labai labai tikiuosi, kad man tokių vargelių nebus unsure.gif ir kiek aš dar visko nežinau apie juos..
Narka, paskutinėje foto tos juodos gumytės sukryžiuotos tokios (ar kas ten, gal viela taip eina?), tai kam jos skirtos? kaip dantis per jas išsivalyti...

Beje, ar čia normalu, kad praėjus beveik mėnesiui po viršutinių breketų uždėjimo, man vis dar vienoje pusėje dantys jautrūs labai, negaliu su ta puse kramtyti. Išvis atrodo, kad dešinėje pusėje sąkandis kažkaip nuvažiavo. Su kaire viskas ok, o va su dešine negaliu sukąsti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl_not4_you: 26 balandžio 2012 - 12:57
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 04 26, 13:53)
Jetus jetus, kaip čia viskas sudėtinga su tais breketais doh.gif  labai labai tikiuosi, kad man tokių vargelių nebus unsure.gif ir kiek aš dar visko nežinau apie juos..
Narka, paskutinėje foto tos juodos gumytės sukryžiuotos tokios (ar kas ten, gal viela taip eina?), tai kam jos skirtos? kaip dantis per jas išsivalyti...

Beje, ar čia normalu, kad praėjus beveik mėnesiui po viršutinių breketų uždėjimo, man vis dar vienoje pusėje dantys jautrūs labai, negaliu su ta puse kramtyti. Išvis atrodo, kad dešinėje pusėje sąkandis kažkaip nuvažiavo. Su kaire viskas ok, o va su dešine negaliu sukąsti unsure.gif

Nesinervuok, turbut as esu vienas is nedaugelio atveju.
Atrodo suradau savo problemos esme. Matote kaip gerai yra kartais issikalbeti ir analizuoti kitu atvejus. Zinote kodel pas mane nukencia net nosis, zandai, smarkas ir viskas kas aplink? Nes pas mane toks veido sudejimas genetiskai, kad viskas labai sujungta. Nezinau net kaip issireiksti, bet kai tarkim jus ikeliate savo lupu iskirptas nuotraukas, kai rodote dantis/breketus, kai sypsotes, noredamos parodyti savo rezultatus, pas jus viskas eina kitaip. tai yra konkreciau, jusu nosys yra auksciau, pakankamai pakile. Tai ka ir bedaro jums gydytojos, kiek bestumdo jusu danis, jusu isvaizda beveik nesikeicia, nes nepajegia itakoti aukstesnes veido dalies, o pas mane genetiskai kitoks sudejimas, mano lupos yra galima sakyti po pat nosimi, todel taip ir reaguoja nosis, nuo to ir zandai ir t.t.
Taigi netgi siulyciau pirmame puslapyje didelemis raidemis uzrasyti, kad tie, kas nori detis breketus ir skaitys temas, kad apsiziuretu savo veida. Jei tik lupos bus po pat nosimi, tai bus kapiec, verks ir vargs ir keiksnosis kaip ir as. Turi tuomet buti labai stiprus zmogus, kad pasiryztu
Taigi mano atvejyje niekas nekaltas, nei gydytoja,nei as, Dievas nebent. Tik gaila, kad gydytoja visai neturejo tokios patirties, praktikos ir tai privede prie sitiek nesusipratimu doh.gif Vistiek, as turbut nesu tokia vienintele zemeje, bet turbut neturejo tokios praktikos. Nuo to nukentejau tik as, vadinasi mano tokia dalia ir tenka susitaikyti, kad mano anatomija kitokia ir niekas jos nesuprato. tai nors aciu Dievui paciai daejo po tiek laiko doh.gif
Dabar tik liko didziausias klausimas, ar sugebes sudelioti zandikaulius ir dantis taip, kad viskas atsistatytu, nes akivaizdu, kad krutinant dantis viskas keiciasi ir delioti imanoma.
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 26, 10:49)
Narka, o kodėl taip vėlai sudėjo apačią?


Nes daktare isvis siule man nedeti breketu ant apacios, "sake pas tave dantukai beveik tiesus tik del tos vidurines linijos deti neverta." Man istikruju netrukdo, bet vizualiai man negrazu tai del to nusprendziau uzsidet kai ji jau norejo nuiminet virsutinius. bigsmile.gif Mane jaudina tik tai, kad daktare pasake kad visikai ideliai viduriu nepadarys schmoll.gif kaip jum su linijom?

Papildyta:
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 26, 04:59)
man bande tvarkyt ta dantuka be traukimo, bet prasidejo bedos su dantenom ir daugiau negali plest lanko...


Aisku, na kiekvienam idividualiai. Zinoma jeigu prasidejo bedos su dantenom tada geriau paklausyti daktaro nuomones smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 04 26, 13:53)

Narka, paskutinėje foto tos juodos gumytės sukryžiuotos tokios (ar kas ten, gal viela taip eina?), tai kam jos skirtos? kaip dantis per jas išsivalyti...

Beje, ar čia normalu, kad praėjus beveik mėnesiui po viršutinių breketų uždėjimo, man vis dar vienoje pusėje dantys jautrūs labai, negaliu su ta puse kramtyti. Išvis atrodo, kad dešinėje pusėje sąkandis kažkaip nuvažiavo. Su kaire viskas ok, o va su dešine negaliu sukąsti


Ten ne gumytes, ten geleziukai ir jie nera labai priglude prie dantuku, tai nesunku valyt, o su dejo geleziukus nes gumytes netokios stiprios kaip geleziukai tai del to man maza tarpuka kuri turejau sutrauke per diena smile.gif Man isvis daktare gumyciu nedejo nuo pat pradziu o dirbo su geleziukais taip greizciau juda ir zymiai lengviau issivalyti. Man dantys virsuje turejo susitvrakyt po metu su puse o sutvarke per metus thumbup.gif

Del jautrumo gali buti, man buvo jautrus geras dvi savaites poto praejo, bet po to vel buvu jautrus keli dantukai bet nevisi, bet kad sukast negaleciau visiskai taip nebuvo tik pradzioje nebent cool.gif galima pamatyti tavo foto?

Su valymu neturiu problemu, turiu labai gera sepetuka, i waterpik 'water flosser' kuris isvalo menkiausia bakterija tarp breketu ir tarpdanciu, as manau kad gal zinai kaip atrodo arba pati naudoji, jei ne zvelktelk cia nemoku foto ikelti tai siunciu wed adress tongue.gif http://www.waterpik.co.uk
Atsakyti
QUOTE(Narka @ 2012 04 26, 14:07)
Su valymu neturiu problemu, turiu labai gera sepetuka, i waterpik 'water flosser' kuris isvalo menkiausia bakterija tarp breketu ir tarpdanciu, as manau kad gal zinai kaip atrodo arba pati naudoji, jei ne zvelktelk cia nemoku foto ikelti tai siunciu wed adress tongue.gif http://www.waterpik.co.uk

Perspėju, kvailas klausimas biggrin.gif - o jūs tais waterpikais naudojatės prieš veidrodį? Aš tai pvz turiu būti pasilenkusi virš vonios/kriauklės, taigi nei waterpiko, nei dantų nematau, purškiu "iš nuojautos". Nes jei stovėčiau tiesiai ir žiūrėčiau į veidrodį ir aš, ir vonia būtume šlaputėlės. Gal aš naudotis nemoku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kamputyje @ 2012 04 26, 14:31)
Perspėju, kvailas klausimas  biggrin.gif  - o jūs tais waterpikais naudojatės prieš veidrodį? Aš tai pvz turiu būti pasilenkusi virš vonios/kriauklės, taigi nei waterpiko, nei dantų nematau, purškiu "iš nuojautos". Nes jei stovėčiau tiesiai ir žiūrėčiau į veidrodį ir aš, ir vonia būtume šlaputėlės. Gal aš naudotis nemoku? blush2.gif


hahah tai kitaip ir neimanoma, as taip pat pasilenkus biggrin.gif jei ziuret i veidrody tai vanduo purksis ant veidrodzio lotuliukas.gif
as pradedu nuo vidaus apacios po to isore, ir kilu i virsaus vidu ir po to isore vel:) man neuztenka vien sepetuko turiu butinai issivalyt su waterpik, nes po sepetuko isvalant vistiek dar lieka maisto likuciu tai waterpikas ispurskia viska lauk tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narka: 26 balandžio 2012 - 16:40
Kazkaip kartais pagalvoju, kam as ta centra tvarkau...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 26, 18:08)
Kazkaip kartais pagalvoju, kam as ta centra tvarkau...


Na man grazu kai sypsais ir matosi kad "lediniai" dantys biggrin.gif ir mano manymu centras turi but vietoj o ne kazkur tai, tai va dejau sau apatinius tik del centro kad dailesnis butu ziuresim kas gausis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narka: 26 balandžio 2012 - 20:31
Narka, labai graži šypsena smile.gif, man patinka.

Saulute, nenusimink, kokios Tavo gydymo perspektyvos?

Blaze, neliudek smile.gif, gal taip tik atrodo dėl priekiniu. Kokioj klinikoje dareisi dantenu korekcija? smile.gif Tai po 100 litu uz 1 isejo?
Atsakyti