Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Gali juk pakonsultuoti, gal viskas kitaip nei tu galvoji.
Atsakyti
Laba diena,

As esu naujoke forume norejau prisijunkti ir pasidalinti breketu patirtimi. Nesioju jau metus ir visas proceduras atlieku Londone smile.gif Ar priimsite? Beje noreciau foto ideti bet nezinau kaip reikia! Gal patarsite? Aciu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2012 04 25, 14:30)
Sveikute,
net neklausk, nesioju jau virs 2 metu doh.gif kartais jau atrodo kad su jais gimiau ir grazi praeitis kaip sapnas nuplauke lotuliukas.gif Mano atvejyje kaip matai nepadeda niekas, joks kazkieno profesionalumas. Juk beveik 100 proc. cia kazkada rasiusiu, po 2 metu nesiojimo jau beveik viska idealiai turejo, joms tik grazino ir grazino visa bukle su kiekviena diena. Man jau irgi atejo tas laikas kai grazina, uzdeti elastikai, bet deja. Vis baisu prie veidrodzio eiti, i zmones ziureti. Veidas labai prastai reaguoja, kazkoks lyg sugrubejes, priekinis zandikaulis atrodo jau perdaug issikisineja. Vyras viena diena parejo, koridoriuje tamsoka buvo, tai issigando, puole apziurineti. Sako nosis visiskai kreiva. Oi dieve dieve, as nebezinau ka ir daryti. Kada ta svente pas mane ateis ir kada gydytoja su manimi susitvarkys? verysad.gif Ir niekaip man i galva netelpa tas dalykas kaip man anksciau nelindo jokie akivaizdus defektai? Juk as gyvenau be dvieju virsutiniu dantu ir virsuje nebuvo jokiu tarpu. Apacioje turejau dviem dantimis daugiau ir tai manes negadino, nors apatinis zandikaulis kaip ir didesnis buvo. Grazuole buvau, dauguma taip sake. O kas dabar? As zinok niekaip nesuvokiu kaip taip gali nutikti, kad net pasalinus kaltininkus protinius, atsiradus daugiau vietos burnoje ir pasalinus du apatinius dantis bei suvienodinus dantu skaiciu as vistiek atrodau baisiai? Nors imk ir nusisauk. Kaip man dziaugtis gydymu, kaip man pozityviai galvoti, kai su manimi tokie dalykai dedasi?


smile.gif užjaučiu labai. Dėl srauto - tas tikra tiesa. Dėl chirurgo - na aš tai bent nueiti į konsultaciją siūlyčiau, nesitarti dėl operacijos, o tiesiog sužinoti atsakymą, kodėl taip nutiko. Juk pačiai svarbu žinoti, ypač jeigu orto nesupranta. Gal ji tada patikės tuo chirurgu.
smile.gif galima pamatyti foto, kaip atrodo dantukai>?
Atsakyti
Sveikos mergaitės mirksiukas.gif

vakar turėjo raut protinį dantį, jau buvau nusiteikus morališkai, bet paskambino kad gydytojas susirgo doh.gif vėl nusikėlė doh.gif o jau artėja breketų klijavimo diena, o aš dar su protiniais vaikštau doh.gif

Gal kam rovė protinius dantis kai jau buvo breketai burnoj ? ar taip galima ? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juoda/kava: 25 balandžio 2012 - 17:03
smile.gif galima man sake, bet paciam chirurgui siek tiek patogiau, kai nera breketu. O siaip nieko tai nekeicia. Vis tiek ant protiniu nebus breketu.

smile.gif sveiki, naujokai. Kokios jusu situacijos? Kiek kainuoja gydymas Londone?
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 25, 15:07)
smile.gif  galima man sake, bet paciam chirurgui siek tiek patogiau, kai nera breketu. O siaip nieko tai nekeicia. Vis tiek ant protiniu nebus breketu.

smile.gif sveiki, naujokai. Kokios jusu situacijos? Kiek kainuoja gydymas Londone?


Na situacija nebuvo labai kritiska, bet buvo negerai vienas virsutinis antrukas buvo viduje tai dare vietos kad galetu istumti i vieta, ir sukandimas pas mane blogas viduriai nesutampa bet permetus tiek sutvarke kad viskas jau vietoje ir pries 3 dienas sudejo apacia. Apacia buvo lygi bet reikia sutvarkyti vidurine linija ir pastumpti i prieki.

As nemanau kad daugiau nei LT, uz safyrinius breketus sumokejau 650, o uz metalinius 550 apacioje, einu i lietuviu klinika, daktare ortodonte atvazineja kas menesi is LT bigsmile.gif tik patempimai nepigus 100svaru. Bet jei nukrenta breketukas veltui sutvarko ir nereikes moketi uz velutes kai nuims breketus
Atsakyti
Cia stai mano dantukai pries briketu dejima ir su jais! tongue.gif

user posted imageuser posted image
http://public.fotki....th-5.html#media
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Narka: 25 balandžio 2012 - 18:02
Klausimas Kauno merginoms: kmuk dideles eiles, kad pradeti gydytis, tai kaip su paciu gydymu ar jis geros kokybes, ar pigiau, ar verta laukti puse metu ir daugiau? Ar geriau privaciose klinikose kokybiskiau nors ir brangiau?
Atsakyti
4u.gif labas merginos, kaip gyvenat?

Aš tai atėjau pasipasakoti šiek tiek žinių, tai va šiandien buvau dėl dantenų tvarkytis, patvarkė dantenas ties dviem dantim, sumokėjau 200Lt. Skaudėt neskaudėjo, nes suleido nuskausminamuosius, tai tas ir buvo žiauriausia, lb nemėgstu adatų doh.gif o paskui nieko nebejaučiau, ateiti dbr reiks po pusantro mėnesio ir žiūrės ar gerai ar man patinka, nes dbr vaizdelis nlb koks dantena patinus ir atrodo, kad nesulygino, bet tikiuosi, kad sugis ir bus viskas čiki smile.gif

Ta proga, dar užėjau pas ortodontę savo, nes liepė po mėnesio pasirodyti ir ką...ogi man vis atrodo kad mano vienas viršutinis pirmukas į priekį eina ( vielutė tai užklijuota), gydytoja pasakė, kad abu pirmukai kažko į priekį nori eiti blink.gif žodž biški susinervinau, bet kadangi buvau po "operacijos" tai sakė ateiti po 10dienų ir žiūrės ką galima padaryti, kažkaip šiek tiek nuvylė mane, kad tiek nešiojau breketus, visų instrukcijų laikausi, t.y. plokštelę nešioju kiek liepė ir ilgiau kartais, o vis tiek neklauso dantys, bent tiek kad akivaizdžiai kažko nesimato, bet kai aš kabinėjuos tai matau..
Atsakyti
Narka, reikalauja slaptažodžio.
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 25, 21:32)
Narka, reikalauja slaptažodžio.

OHHH sorry! doh.gif visai neapsiziurejau kai settings dariau. Nebereikia pasworrd smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2012 04 24, 07:45)
Merginos, gal ką nors esate girdėjusios apie Robertą Kirlį arba ? nerandu atsiliepimų, o mano odontologė labai jį išgyrė ir patarė apsilankyti, galvoju ar mesti pinigus konsultacijai? Taip pat toje kliikoje dirba ir Eglė Šiaulienė dėkui už bet kokią info smile.gif


Simoo7e
apie Kirli nieko negaliu pasakyti bet Egle Siauliene tikra saunuole, mano ortodonte Londone, esu labai patenkinta ja! ir bendrauja gerai ir taiso super ir greitai smile.gif the best of the best
Atsakyti