Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(Kimmie @ 2012 04 23, 17:44)
Sveikos smile.gif kažkada čia jau rašiau, dabar vėl su klausimu. Jeigu breketus dės ir viršuj, ir apačioj, tačiau ne vienu metu, man pirmojo vizito metu (t.y. dedant viršuj) vežtis visą pinigų sumą, ar mažiau?


neturetu imti uz tai ko dar nededa, man tai reikejo moketi uz virsu tik, o paskui, kai sudejo apacia, uz ja ir mokejau. manau drasiai gali veztis tik uz virsu.
Atsakyti
Congeniality, oij, laikykis, stiprybes smile.gif. Turi profesionalia gydytoja, tai pliusas.

Latkauskienė tikra šaunuolė drinks_cheers.gif .

Kiek laiko jau nešioji?
Atsakyti
man pagaliau ryt vizitas ir higiena...
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 22, 22:26)
Ten labai subtiliai šlifuoja.


Rytoj man vizitas, ir yra suplanuotas slifavimas. gal tikrai neverta parintis ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 23, 17:48)
man pagaliau ryt vizitas ir higiena...


Po vizito uzsuk papasakot kaip tau sekesi, ka tau del to dantuko pasake. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 04 23, 19:48)
man pagaliau ryt vizitas ir higiena...

Parasyk kaip sekes wink.gif
Atsakyti
Merginos, gal ką nors esate girdėjusios apie Robertą Kirlį arba ? nerandu atsiliepimų, o mano odontologė labai jį išgyrė ir patarė apsilankyti, galvoju ar mesti pinigus konsultacijai? Taip pat toje kliikoje dirba ir Eglė Šiaulienė dėkui už bet kokią info smile.gif
Atsakyti
O mano gydymo planas truputį koreguojasi... Raus du dantukus, suks varžtus, galiausiai uždės herbstą... Jau įsivaizduoju save su pilna burna metalo blink.gif
Atsakyti
Labas visoms belaukiančioms nuostabių šypsenų 4u.gif Norėčiau ir aš prisijungti į Jūsų būrelį. Breketai uždėti mano dukrai, dar net 3 savaičių nėra, o jau vieną "metaliuką" spėjo pamesti g.gif ... Rytoj vizitas pas gydytoją, bet gal kas iš anksto gali papasakoti, kokios procedūros laukia.
Atsakyti
As po vizito....
pradziai buvau pasidaryti higiena, atrado skyluciu... pasirodo blogai valau tarpdancius, o siaip sake gerai priziuriu dantukus. Kaina 70lt

pas ortodonte...
tarpukas traukiasi puikiai, iltis jau savo vietoje. sake super. uzdejo vel grandinele, o ilties nebekabino jau, nes ji jautri pasidare ir sake nebebutina jos jau kabinti, nes dabar reik jau ziuret kitus dantukus... o del apacios... sake sukandimui nepakenks tas dantuko istraukimas, butu blogiau jei ji bandytume "igrusti" i lanka... pakeite lanka virsuje i storesni. Kaina 100lt
Atsakyti
QUOTE(ingabag @ 2012 04 23, 17:30)
neturetu imti uz tai ko dar nededa, man tai reikejo moketi uz virsu tik, o paskui, kai sudejo apacia, uz ja ir mokejau. manau drasiai gali veztis tik uz virsu.

Dėkui smile.gif
Atsakyti
ziauriai skauda visus dantis po vizito, seniai jauciau toki skausma, o gal is vis tokio nebuvo...
Atsakyti