Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

QUOTE(kamputyje @ 2012 04 20, 16:27)
Apie nosį nieko nesupratau  blink.gif Gal galit paaiškinti plačiau, nes nesuprantu kaip nosis ir breketai susiję...  unsure.gif

As irgi nesuprantu kaip taip nutiko, bet kai nuvaziavo apatinis zandikaulis zemyn ir i sona, i ta pacia puse nuvaziavo nosies galas. 'Smagu' tiesa? Ko as cia tiek ir pergyvenau del tu breketu, zandikauliu. Baisu ziureti i save per video, per nuotraukas, anksciau gyvenime nieko panasaus nebuvo. Zinote, jei mano mamyte, kuri niekada neleistu sukti galvos del kazko nereiksmingo ir pan., pati man sako: o gal vaikeli, pasitaisyk nosi? Sako, anksciau tokia grazi nosyte buvo, o dabar kreiva visa verysad.gif Nors siaip mamyte ir pati turi trukumu ir supranta, kad visi zmones ju turi isvaizdoje ir kad neverta del to graustis, bet kai zino kokia as buvau, kokia mane pagimde, tai matyt ir jai sunku i mane dabar tokia ziureti. As dar stebiuosi kaip vyras nepabego. Kitas pagalvoti, kad vedziau grazia, o kokia ragana patapo doh.gif verysad.gif Gal kam ir juokinga bus skaitant, bet man labai skaudu, nes zinau kaip buvo, kaip yra, matau, kad net seima pergyvena
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 20, 14:13)
Man gyd. sakė, kad viela savo darbą atlieka per 1.5 mėn. Tada keičiama kita ir paveržiama.

Nu as vizutam varau tik kas antra men, i tai ne kiekviena vizita metu keic viela. Tai manau, ka ji dirb ilgiau.



Congeniality, nu nefain del nosies. 4u.gif
Atsakyti
Tik va keista man, kodėl ten temos pradžioj mergina planuoja vietoj neišdygusio, bet gomuryje jau susiformavusio danties dėtis netikrą, jeigu jis pats neišlįs? aš pati turėjau tą problemą, tik tiek, kad pas mane pieninių dantų nebuvo jau likę, visi išrauti anksčiau, o iltinis gulėjo ir nelindo pats, ko pasekoje buvo daromas tarpas [taip taip, taip pat trečiukas viršuj juk!], o tam gulinčiui iškrapštyt prireikė operacijos [taaaip, kainavo tūkstantį litų, bet jau geriau savas dantis nei implantas, kuris dar ir kainuoja tikrai daug daugiau], kurios metu buvo atvertas gomurys ir prie to danties priklijuota vielutė, kuri ėjo lauk iš gomurio ir buvo nutempta iki kitų dantų, taip po truputi, per keturis mėnesius pasirodė ir to gulėjusio iltinuko galiukas, o dabar statom jį į vietą jau virš metų, bet to tarpo, kol dantis nebuvo išdygęs, per visus breketus, grandinėles ir specialias tarpus darančias vielutes visiškai nesimatė ir kol nepasakydavau draugams, jie net nepastebėdavo jo. yra nuotraukų fotoalbume, net ir panoraminė, daryta po operacijos, puikiai matosi kaip viskas gražiai ir normaliai išsaugant savą, sveiką ir svarbiausia iltinį[!] dantį buvo ir yra daroma. smile.gif
Atsakyti
labas rytas, merginos

Noriu pasitarti ir gauti patrimu.
Mano virsus kaip jau ir visas stovi vietoj tik man du priekimiai dantukai neduoda ramybes. Nes parkiskai del ju dvieju ir dejau breketus. Dabar kai dantukai atistuoja i savo vietas sie du skirtingos formos. Gydytoja siula nuslifuoti viena is ju ir tokiu budu siek tiek suvinuodinti.

Ka manot apie dantu slifavima ar nepridarisiu sau dar daugiau bedu g.gif ?

p.s galetumet suteiti prieiga prie albumo ikelsiu savo nuotraukas bus lengviau diskutuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fana: 21 balandžio 2012 - 08:53
QUOTE(fana @ 2012 04 21, 09:44)
labas rytas, merginos

Noriu pasitarti ir gauti patrimu.
Mano virsus kaip jau ir visas stovi vietoj tik man du priekimiai dantukai neduoda ramybes. Nes parkiskai del ju dvieju ir dejau breketus. Dabar kai dantukai atistuoja i savo vietas sie du skirtingos formos. Gydytoja siula nuslifuoti viena is ju ir tokiu budu siek tiek suvinuodinti.

Ka manot apie dantu slifavima ar nepridarisiu sau dar daugiau bedu g.gif ?

p.s galetumet suteiti prieiga prie albumo ikelsiu  savo nuotraukas bus lengviau diskutuoti  smile.gif


pačiai man dar nėra ko šlifuoti, kol nesustatytas visas lankas į vietą, bet ypač anksčiau, prieš metus ir dar vėliau merginos kalbėdavo apie tai, kaip joms šlifuoja ir problemos tame nedarydavo, kiek supratau, o kaip tik labai gerai. :}
bet čia aišku jeigu dar ir recesijos nėra.
Atsakyti
O pas ka cia kreiptis, kad foto ikelti i albumeli? mirksiukas.gif
Na jau praejus kelioms dienoms skausmo kaip nebutu ir atrodo, kad dantys nebesitiesina biggrin.gif viela irgi nebebraizo, viskas neblogai nepaisant to neesancio treciuko doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Džinga @ 2012 04 21, 00:11)
Tik va keista man, kodėl ten temos pradžioj mergina planuoja vietoj neišdygusio, bet gomuryje jau susiformavusio danties dėtis netikrą, jeigu jis pats neišlįs? aš pati turėjau tą problemą, tik tiek, kad pas mane pieninių dantų nebuvo jau likę, visi išrauti anksčiau, o iltinis gulėjo ir nelindo pats, ko pasekoje buvo daromas tarpas [taip taip, taip pat trečiukas viršuj juk!], o tam gulinčiui iškrapštyt prireikė operacijos [taaaip, kainavo tūkstantį litų, bet jau geriau savas dantis nei implantas, kuris dar ir kainuoja tikrai daug daugiau], kurios metu buvo atvertas gomurys ir prie to danties priklijuota vielutė, kuri ėjo lauk iš gomurio ir buvo nutempta iki kitų dantų, taip po truputi, per keturis mėnesius pasirodė ir to gulėjusio iltinuko galiukas, o dabar statom jį į vietą jau virš metų, bet to tarpo, kol dantis nebuvo išdygęs, per visus breketus, grandinėles ir specialias tarpus darančias vielutes visiškai nesimatė ir kol nepasakydavau draugams, jie net nepastebėdavo jo. yra nuotraukų fotoalbume, net ir panoraminė, daryta po operacijos, puikiai matosi kaip viskas gražiai ir normaliai išsaugant savą, sveiką ir svarbiausia iltinį[!] dantį buvo ir yra daroma. smile.gif


Cia tikriausia man, na is pradziu mane ir odontologas isroves pienini patikino, kad des dirbtini. Juk galima ideti nekliudant isdygti dantukui, tiesiog prie soniniu ar vielos pritvirtina smile.gif taciau, man pasake, kad tarpa didins, todel kuri laika nedes. Bet praejus siek tiek laiko ides mirksiukas.gif Apie operacija uzdejus breketus nebeuzsimine, tikiuosi jos neprireiks verysad.gif Jums labai gerai, nes man tas tarpas labai matosi ir visi pastebi lotuliukas.gif nors ir santuriai bunu, tik kalbu, bet turbut priklauso kaip cia korektiskai issireiskus, nuo burnos, lupu g.gif
Atsakyti
Man pašlifavo vieno priekinio ilgį, nes buvo ilgesnis, nes kitas nusivalgęs buvo ir tarpelį tarp jų, kad gražiai susiglaustų. Bet pabaigoje prašysiu dar, kad pašlifuotų keturių viršutinių priekinių apačias, kad idealiai atrodytų.
Atsakyti
Ikeliau foto, perziurejau jusu, super wub.gif
Tik pas mane mazai dantu atrodo palyginus su kitomis, tokie dideli priekiniai visa vieta uzima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2012 04 22, 14:46)
Man pašlifavo vieno priekinio ilgį, nes buvo ilgesnis, nes kitas nusivalgęs buvo ir tarpelį tarp jų, kad gražiai susiglaustų. Bet pabaigoje prašysiu dar, kad pašlifuotų keturių viršutinių priekinių apačias, kad idealiai atrodytų.


man tai reikia nuslifuoti is sona tam, kad antras dantukas graziau prisiglausti prie pirmo ir virsuje dingtu tarpas.

As tai pergevenu ar slifavimas nesugadins dantu g.gif
gal sis grozis bus tik laikinas, o paskui teks plombuotis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fana: 22 balandžio 2012 - 14:31
Paslifuoj tiek, ka nepakenktu danciui.
Atsakyti
Ten labai subtiliai šlifuoja.
Atsakyti
Sveikos smile.gif kažkada čia jau rašiau, dabar vėl su klausimu. Jeigu breketus dės ir viršuj, ir apačioj, tačiau ne vienu metu, man pirmojo vizito metu (t.y. dedant viršuj) vežtis visą pinigų sumą, ar mažiau?
Atsakyti