Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 52 tema

Sveikos, as jau su breketais pora dienyciu. Noreciau ikelti savo foto pries ir su, tik gal ne visam forumui, o i albuma, galima taip? blush2.gif
Taigi dejausi pas Dalia Latkauskiene, tik virsuje kol kas, persvieciamus. Neidejo man laikinojo danties verysad.gif sake kol kas didins tarpa, kad isauginti manaji ir po kiek laiko gal ides.. Prognozoje nesioti virsu 2,5m, po metu uzdes ir apatiniams breketus.
Is pradziu buvau labai patenkinta, graziai atrodo, nebuvo labai nesmagu, bet vakare pajutau stipru skausma, braize taipogi labai gleivine, tai dabar suprantu, kodel taip visos nusiimti nori biggrin.gif Ir valgyti zinoma labai nepatogu, o ir skauda, tai tik baltymais mintu ax.gif Koki skalavimo skysti jus perkate? buvo neseniai diskusija, kad vienas kazkoks netinkamas g.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 20, 08:43)
Sveikos, as jau su breketais pora dienyciu. Noreciau ikelti savo foto pries ir su, tik gal ne visam forumui, o i albuma, galima taip?  blush2.gif
Taigi dejausi pas Dalia Latkauskiene, tik virsuje kol kas, persvieciamus. Neidejo man laikinojo danties  verysad.gif  sake kol kas didins tarpa, kad isauginti manaji ir po kiek laiko gal ides.. Prognozoje nesioti virsu 2,5m, po metu uzdes ir apatiniams breketus.
Is pradziu buvau labai patenkinta, graziai atrodo, nebuvo labai nesmagu, bet vakare pajutau stipru skausma, braize taipogi labai gleivine, tai dabar suprantu, kodel taip visos nusiimti nori  biggrin.gif Ir valgyti zinoma labai nepatogu, o ir skauda, tai tik baltymais mintu  ax.gif Koki skalavimo skysti jus perkate? buvo neseniai diskusija, kad vienas kazkoks netinkamas  g.gif
4u.gif

Sveikute, 4u.gif
Ma patari naudot vitis orthodontic. Saki jame yr kazkiamedziaga del kurios negeltouoj dantys. Mana ner is tu baltuju, tai esant galimybei ta burnos skysti i naudoju.
O tu vaska negavai? Po keliu dienu bus viskas gerai( as apie skausmus).O del trynima, tai nezinau. Nebuva ma tokios bedos( nors buvau nusiteikus tam).
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 04 20, 08:49)
Sveikute,  4u.gif 
Ma patari naudot vitis orthodontic. Saki jame yr kazkiamedziaga del kurios negeltouoj dantys. Mana ner is tu baltuju, tai esant galimybei ta burnos skysti i naudoju.
O tu vaska negavai? Po keliu dienu bus viskas gerai( as apie skausmus).O del trynima, tai nezinau. Nebuva ma tokios bedos( nors buvau nusiteikus tam).


O kur jo pirkti yra? 4u.gif
Gavau, tai ir naudojau jau, bet velgi nera jis man patogus naudoti labai, o ir priprasti kaip suprantu gleivine turi.
Viska istverciau jei tik ta danti tureciau biggrin.gif doh.gif nes neiseina nesijuokti, nesisypsoti ir matosi visu grazumu tas tarpas. Kitas vizitas birzelio pradzioje, tai toks klausimas, o dantys toliau ir tiesinasi visa si laika, nors skausmo ir nebera? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 20, 08:54)
O kur jo pirkti yra? 4u.gif
Gavau, tai ir naudojau jau, bet velgi nera jis man patogus naudoti labai, o ir priprasti kaip suprantu gleivine turi.
Viska istverciau jei tik ta danti tureciau biggrin.gif  doh.gif  nes neiseina nesijuokti, nesisypsoti ir matosi visu grazumu tas tarpas. Kitas vizitas birzelio pradzioje, tai toks klausimas, o dantys toliau ir tiesinasi visa si laika, nors skausmo ir nebera?  4u.gif

Siaip vaistinese, bet ne visose. user posted image Kainuoj virs 20 lt.

O kas pas tavi per bedas, ka breketus susidejai?
Ma dantys jautresni bun pirmas kelias dienas, paskuinieka nejauciu, po kiek laika karts nuokarta jauciu nedideli maudima.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2012 04 20, 09:54)
Siaip vaistinese, bet ne visose. user posted image  Kainuoj virs 20 lt.

O kas pas tavi per bedas, ka breketus susidejai?
Ma dantys jautresni bun pirmas kelias dienas, paskuinieka nejauciu, po kiek laika karts nuokarta jauciu nedideli maudima.


Kaip ir pas dauguma kreivi dantys + problema su uzsilikusiu dantenose nuolatiniu, kaip minejau dabar be vieno danties vaikstau.
O kai nieko nebesijaucia, tai dar tiesinas dantis ar tiesiog palaiko savo padeti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 20, 10:23)
Kaip ir pas dauguma kreivi dantys + problema su uzsilikusiu dantenose nuolatiniu, kaip minejau dabar be vieno danties vaikstau.
O kai nieko nebesijaucia, tai dar tiesinas dantis ar tiesiog palaiko savo padeti?
Aciu 4u.gif

Tiesinasi tikrai 4u.gif po kokių 3 d jau jokio maudimo nejausi - aišku, bus nepatogumas valgant. Bet paskui bus taip, kad pradės kokį vieną dantį taip mausti, paskui kitą - pasižiūrėsi į veidrodį ir pamatysi, kad kažkas jau prasitiesino mirksiukas.gif Juk breketai ir yra tam, kad tas procesas (tiesinimo) ištisai vyksta. O gleivinė tai išvis greit pripras...

Aistuliaa, o kodėl tau implantus reikės dėti? man kai išrovė tuos dantis, baisu, kad tarpai neužsitrauks ir reikės irgi dėtis doh.gif lotuliukas.gif žinau, kad nesąmones šneku, na bet išvis atrodo tie tarpukai nejuda..
Atsakyti
QUOTE(Pampariskinas @ 2012 04 20, 10:23)
Kaip ir pas dauguma kreivi dantys + problema su uzsilikusiu dantenose nuolatiniu, kaip minejau dabar be vieno danties vaikstau.
O kai nieko nebesijaucia, tai dar tiesinas dantis ar tiesiog palaiko savo padeti?
Aciu 4u.gif


Su ta pačia viela tiesinas maždaug 3 mėn., o tu nieko nebejauti dėl to, kad tiesiog pripranta dantys prie tempimo ir nebesijaučia, bet darbas vyksta toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 04 20, 11:03)
Aistuliaa, o kodėl tau implantus reikės dėti? man kai išrovė tuos dantis, baisu, kad tarpai neužsitrauks ir reikės irgi dėtis doh.gif  lotuliukas.gif  žinau, kad nesąmones šneku, na bet išvis atrodo tie tarpukai nejuda..


Užsitrauks, nebijok wink.gif pas mane nebuvo tų dantų jau prieš statant, nes yra nesusiformavusios šaknys ir neišdygę nuolatiniai...
Atsakyti
Man gyd. sakė, kad viela savo darbą atlieka per 1.5 mėn. Tada keičiama kita ir paveržiama.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 04 19, 13:26)
Buvau šiandien vizite, sakė viskas gerai su tuo sukandimu, geras jis. Sako galim nuimti breketus ir palikti tik ant paskutinių krūminių apačioje, bet reikia į tarpukus laikinus implantukus įstatyti, paklausiau kiek kainuotų - vienas virš 3 000, o reikia dviejų  doh.gif  ir taip ramiai, lyg aš čia tuos tūkstančius ir skinu nuo medžio laikiniems implantams kažkokiems  doh.gif  lotuliukas.gif

Paklausiau dėl centro, nes niekad nieko nesakydavo, sakė prieš nuimant sutvarkys, sakė greitai tvarkosi...

Kosmaras, ne as viena vargstu unsure.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Flegma @ 2012 04 19, 17:31)
Saki, ka virsutinia lanka dantai dailiai susiriktaven. Sakandis i gan gerai tvarkos. Virstiniam zandikauly  per visus kruminius iskiekvienos puses prikabineja tas gumines"grandineles". Apacioj perklijava breketa ant pirmuka. I beveik iki vizita pabaigos tas dantis neodrelis stoveja kaip stiks.  ax.gif
Daba esu nelaiminga, nes puosiuos cielais 3 elastikai( vis da pandas).Ein nuo septintuka virsuj iki sestuka apacioj, paskuiprikabinu ant kabliuka tarpantrukai treciuka. Taip pat kabinu abejose pusese. Graziausia su paskutiniu elastiku. Ein per visa fasada.  blink.gif  Ein nuo desines puses virsutinia tarp antruka treciuka( kabinu ant tarp ju esancia kabliuka) uznerts per virsutinius prikinius( per pirmuka)i zemyn iki kabliuka tarp treciuka ketvirtuka apcioj. Kai grisiu namo imesiu " grazias" potograpijas. I taip reiks nesiot istisa para. blink.gif  Kaip reiksdarbe pasirodyt!!!!!!!!!!!
Einu sokoladais nuoskandu skandyt.
Ai, da kas. Kai vakare valiaus sava "grozybes", tai vos eja tarpdanciu siulu praeit per tapdancius( apatines tarpdanciu dalis).

Taigi pas mane tas pats 'grozis' per visa prieki irgi sake visa para!!! Bijau burna praverti, nes ir pjauna ir dantis atrodo aukstyn kelia, dantenos atrodo dar daugiau smunka, darbas nuo to kencia, nes turiu atsisakyti to, kur reikia daug kalbeti. Atsisakyti galiu, bet per pinigine tai kerta, o gydymui turiu traukti ir traukti pinigus ir niekam neidomu. O dar valgyti ir gyventi reikia cool.gif prakeikti tie dantys ir nekitaip, nebesitikiu as is ju nieko gero doh.gif Gyvenau normalu, laiminga gyvena, kol neisaugo protiniai ir nesustumde visko.
O dabar dar bijau to, kad vienas elastikas remiasi i viena priekini virsutini danti ir ji stumia kiek atgal, kai tuo tarpu kitas nestumiamas. 'Sekme' visiska doh.gif Kaip ta kita reikes istumti??? As turbut viena diena pasikarsiu unsure.gif Buciau nieko nebedarius ir liepus nuimti jau tuos gelzgalius, bet visa seima akivaizdziai pastebi, kad man nusisuke nosis i sona ir atrodau kaip su sulauzyta. Tai arba kankintis su breketais iki galo arba nosi operuotis. 'Linksma' ane?
Papildyta:
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2012 04 19, 18:56)
Suprantu Tave smile.gif. Man irgi būna juodų dienų, atrodo, kad viskas einasi ne taip, kaip norėtasi, bet... savo minčių galia gali bandyti veikti tai.

Paskutiniu metu mano gyvenime daug streso - šiandien nusipirkau akmenį juodą, kuri traukia sėkmę ir apsaugo nuo kitų žmonių negatyvo. smile.gif man tai padeda. Linkiu rasti savo būdą atsipalaiduoti.
Papildyta:
O kam reikia tų laikinių implantų? Negali be jų?

Stengiuosi negalvoti, bet is tiesu kaip negalvoti? Tai kam tada gydausi is viso? As priversta nuolat stebeti tuos dantis, nes pas mane visi pirmi ir iltys apnuoginti, dantenos nusede. Man gi Shakiai arba Shuduva gresia doh.gif Daugiau gyvenime kaip ir viskas normaliai, kaip pas visus zmones, bet dantu ryskiai kazkas pagailejo doh.gif Gal uzpavydejo kuri gydytoja, nezinau rolleyes.gif Viena pasake, kad och och kokie dantys, kokie nuostabus, neslifuok, nedurniuok, tik breketus dekis, o kad tureciau tokius dantis kaip tavo unsure.gif Man asmeniskai tai jie baisus, o jai labai patiko. Pati ruko, jos geltoni kazkokie, smulkus, tai gal rimtai uzpavydejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2012 04 20, 14:00)
Buciau nieko nebedarius ir liepus nuimti jau tuos gelzgalius, bet visa seima akivaizdziai pastebi, kad man nusisuke nosis i sona ir atrodau kaip su sulauzyta. Tai arba kankintis su breketais iki galo arba nosi operuotis. 'Linksma' ane?

Apie nosį nieko nesupratau blink.gif Gal galit paaiškinti plačiau, nes nesuprantu kaip nosis ir breketai susiję... unsure.gif
Atsakyti
heihooo. :} seniai seniai čia bebuvau, žiūriu ir naujų veidų nemažai atsiradę. :] o kur sąrašiukas pradingojo?" blink.gif
o pas mane tai nieko naujo, toliau nešioju breketus visus tvarkingai, elastikų dar negavus, bandom susidraugaut pilnai su tuo mano iltiniu, sunkiai pasiduoda pastatomas į vietą. smile.gif draugai sako, kad jau užtenka man tuos breketus nešiot, tiesūs dantys juk, o man belieka atsakyt, kad neee, sąkandis juk net nepradėtas tvarkyti. smile.gif
bet šiaip užkniso negyvai mane jie jau, va buvau prieš Velykas tą trečiadienį pas Damušienę, pakeitė tik elastinę grandinėlę viršuj tai paskui kankinaus nieko negalėdama kąst ir normaliai dantų išsivalyt pusantros savaitės, dabar dar dantys jautrūs viršuj, nors už trijų savaičių jau vizitas. doh.gif
o kaip jūs gyvenat? senbuvių dar likę kiek? rolleyes.gif
Atsakyti