Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(klementyna @ 2012 05 08, 22:08)
as gal ne i tema, bet verciuosi i lezbiete, isskiriu ta mergaite nuotraukose su vyru ir puolu jai po koju.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif kas per grozis, elegansija ir visi kiti nuostabus zodziai  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif

tikrai taip, nuostabi, fotografui bepigu publikuoti tokias foto ... wub.gif smile.gif
Atsakyti
kurią čia? biggrin.gif jei Justina, tai kiek suprantu, čia modelis, supozuotos nuotraukos. todėl ir vadinasi "Justina", ne "Justina ir Petras" biggrin.gif
aišku, nuo to mažiau graži ji netampa. tikrai graži mergaitė.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2012 05 09, 18:11)
kurią čia?  biggrin.gif jei Justina, tai kiek suprantu, čia modelis, supozuotos nuotraukos. todėl ir vadinasi "Justina", ne "Justina ir Petras"  biggrin.gif
aišku, nuo to mažiau graži ji netampa. tikrai graži mergaitė.

Man ir atrodo, kad cia profesionalus modelis. Bet vistiek daili mergina bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

planuojam vestuves šią vasarą ir niekaip negaliu išsirinkt fotografo, nes pas visus stiliukas bemaž toks pat - tradicinis, vienodas ir nuobodus. Gal kas žinote kokių įdomesnių, kitokių fotografų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2012 05 10, 23:53)
Sveikutės,

planuojam vestuves šią vasarą ir niekaip negaliu išsirinkt fotografo, nes pas visus stiliukas bemaž toks pat - tradicinis, vienodas ir nuobodus. Gal kas žinote kokių įdomesnių, kitokių fotografų?  4u.gif


O koks pagal jus įdomesnis stiliukas būtų? Fotografų Lietuvoje labai daug, nejau visi neįtinka? Babičius, Vaišvilaitė, Pocej? Gal galėtumėt numest kokią, kad ir užsienio fotografo nuotrauką, kur stilius nenuobodus?
Beto ar tikrai stilius nuobodokas ar nuotraukos?Nuobodaus tradicinio stiliaus nelabai įsivaizduoju. Kiekvienas fotografas turi savitą stilių. O pačios vestuvių foto būna reportažinės/pozuotos. Ir čia visam pasaulyje taip. O jei jau nuotraukos nuobodokos tai čia ir nuo jaunųjų daug kas priklauso, kokios vestuvės tokios ir foto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 10 gegužės 2012 - 23:22
QUOTE(moony @ 2012 05 11, 00:15)
O koks pagal jus įdomesnis stiliukas būtų? Fotografų Lietuvoje labai daug, nejau visi neįtinka? Babičius, Vaišvilaitė, Pocej? Gal galėtumėt numest kokią, kad ir užsienio fotografo nuotrauką, kur stilius nenuobodus?
Beto ar tikrai stilius nuobodokas ar nuotraukos?Nuobodaus tradicinio stiliaus nelabai įsivaizduoju. Kiekvienas fotografas turi savitą stilių. O pačios vestuvių foto būna reportažinės/pozuotos. Ir čia visam pasaulyje taip. O jei jau nuotraukos nuobodokos tai čia ir nuo jaunųjų daug kas priklauso, kokios vestuvės tokios ir foto mirksiukas.gif

Visiškai pritariu drinks_cheers.gif ...
O beto šiai vasarai kaip jau ir vėloka ieškot fotografo...
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2012 05 10, 22:53)
Sveikutės,

planuojam vestuves šią vasarą ir niekaip negaliu išsirinkt fotografo, nes pas visus stiliukas bemaž toks pat - tradicinis, vienodas ir nuobodus. Gal kas žinote kokių įdomesnių, kitokių fotografų?  4u.gif

Pirmas į galvą atėjęs variantas - nekenciuvestuviu.lt smile.gif nu jau tikrai nenuobodus smile.gif

Yra dar toks Linas, http://linas.bucinskas.lt/

Spėju, kad Jums reikia idėjinio žmogelio?.. reikėtų susitikus su vienu, su kitu, su trečiu ar dešimtu, pabandyt įžvelgt, ar tokių savybių turi... Kita vertus, jeigu Jūsų visa šventė bus kitokia, įdomi, kažkas vyks kitokio nei pas daugumą, jau Jums bus kitokios nuotraukos, net nelabai svarbu kas fotografuotų. Teisingai moony sako.
Papildyta:
QUOTE(Rutti @ 2012 05 11, 08:21)
O beto šiai vasarai kaip jau ir vėloka ieškot fotografo...

Žiūrint kurią dieną tas vestuves darys, ir kokio fotografo ieškos...
Atsakyti
Idomus Foto vilku darbai. FOTO VILKAI

Nuotraukos gyvos, ryskios thumbup.gif
Atsakyti
O siaube, kiek tų fotografų pasiūlos blink.gif man net galva sukasi neįsivaizduoju kaip reikės išsirinkti doh.gif Aš kartais žiūriu foto ir man atrodo, kad jei žmogus moka atsipalaiduoti, nebijo objektyvo tai ir foto gaunasi gražios. Nes pvz maniškis pamato objektyvą ir ima kvailai pozuoti blink.gif doh.gif Neįsivaizduoju kaip bus per vestuves lotuliukas.gif
Atsakyti
Xernesta, tikrai tiesa. Jei žmogus susikaustęs, įsitempęs tai matysis foto. O ko bijot objektyvo? Mėgautis reikia švente, antra puse, o ne vis galvot, "kaip aš čia atrodau" smile.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad tema yra skirta diskutuoti apie fotografus, dalintis patirtimis, įspūdžiais apie juos ir jų darbus. Todėl nenukrypkit nuo temos ir nesivelkit į aršias diskusijas...

Gerbkite vieni kitus.  


Nesipykit tarpusavy ir nepykit ant manęs.
Panaikinau visas ,,geras'' ir ,,negeras'' su šia diskusija susijusias žinutes. Visi turi teisę išreikšti nuomonę. Jei ji yra nekompetetinga, tai tik paskelbėjo problema. Bet jei iš to išsirutulioja didelė diskusija ir skelbiami pašaipūs, aštrūs komentarai, privalau draugiškai įsikišti. Jei į mano pastabas nekreipiama dėmesio - privalau skirti nedraugišką apribojimą.

Neterškime daugiau šios temos.
Visas savo pretenzijas, pasipiktinimus ir skundus visada galite man rašyti AŽ. Aš nebūnu visą laiką prisijungusi prie šio Forumo ir Vestuvių skyrelių temų, bet iškilus rūpesčiams, visada galite man parašyti ir pasistengsiu padėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 16 gegužės 2012 - 08:20
QUOTE(moony @ 2012 05 14, 20:07)
Xernesta, tikrai tiesa. Jei žmogus susikaustęs, įsitempęs tai matysis foto. O ko bijot objektyvo? Mėgautis reikia švente, antra puse, o ne vis galvot, "kaip aš čia atrodau" smile.gif

Jau turiu fotografus thumbup.gif Aš pasirinkau fotografus, pas kuriuos dar prieš vestuves fotosesiją darysime, tai tikiuosi mano puselė pripras, nes irgi taip kalba "blogai atrodysiu" g.gif Buvom susitikę su keliais fotografais, vieni pasikėlę, kiti sutarties nenorėjo pasirašyti su tam tikromis sąlygomis.
Ech, geras jausmas, kaip turiu beveik viską suplanuota smile.gif
Atsakyti