Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Lelyte Zivi, o kiek yra nebrangus g.gif ?

(As zinau kas fotografuotu vestuves uz 300 litu, bet zinau kas fotografuotu ir uz 10 tukstanciu litu).
Atsakyti
Na man nebrangu iki 1500lt smile.gif už tris šimtus nelabai ryžčiausi imti žmogų, nebent būtų pažįstamas.
Atsakyti
QUOTE(Lelyte Zivi @ 2013 02 08, 17:44)
Mes imsime Mėlynus Tigrus smile.gif kaip tik rytoj vykstame su jais susitikti, peržiūrėti daugiau darbų ir pasirašyti sutartėlės. Kaip čia viena narė sakė - kuo daugiau žiūri jų darbus, tuo labiau patinka, tai ir man taip smile.gif nors jie naujokai, bet fotografuoja gerai ir nebrangūs smile.gif


Puikus pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
Mes rinkomes gan ilgai. Kainos fotografu (tarp tu kur rinkomes) ir tai ka jie siulo gan panasu. Lengviau kai daug maz zinai ko nori blush2.gif Man tai nemazai fotografu darbu patiko.Is dalies padejo draugu rekomendacijos. Patiko ju vestuviu nuotraukos, perziurejom tinklalapi. Susitike nebuvom su fotografe ( gyvenam ne LT), bendraujam internetu,skype. Man tai svarbu ir kad auros sutaptu (nzn gal as viena tokia paranojike, bet negaleciau atsipalaiduot per vestuves, jei nepatiktu fotografas kaip zmogus.) Zodziu pasirinkom mes Mazi stebuklai fotografija ir tikiuosi, kad viskas bus thumbup.gif Linkiu visiems surasti savo fotografa 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.

Gal esat turit kokių atisliepimų apie pasakanefoto.lt fotografus?

Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aqvilux: 15 vasario 2013 - 11:38
Asmeniškai neteko susidurti, bet dabar pažiūrėjau jų nuotraukas ir prajuokino (gerąja prasme). Manau, kad jei esat šiek tiek išprotėję, tai šis fotografas liux. Nes tikrai ne kiekviena nuotaka liptų į automobilio bagažinę, sumokėjusi didžiulius pinigus už suknelę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 02 15, 14:14)
Asmeniškai neteko susidurti, bet dabar pažiūrėjau jų nuotraukas ir prajuokino (gerąja prasme). Manau, kad jei esat šiek tiek išprotėję, tai šis fotografas liux. Nes tikrai ne kiekviena nuotaka liptų į automobilio bagažinę, sumokėjusi didžiulius pinigus už suknelę.  biggrin.gif

Oi, pritariu biggrin.gif jeigu jaunieji yra pašėlę, linksmi, nusiteikę kvailioti per vestuves ir mėgautis kiekviena akimirka (o jų svečiai, beje, tokie patys) - tuomet šitie fotografai TOBULAI tinka smile.gif
Tačiau tiems, kurie mėgsta viską paprastai, ramiai, tik tradicines pozas ir tradicines foto - oi, ne, jokiu būdu. Paskui gali būti katastrofa tiek pačios šventės metu, tiek po to smile.gif
Žodžiu, jeigu jaučiat, kad jums "limpa" ir darysit viską - pirmyn smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal kam teko susidurti su sivakoff.lt arba fotodart?
Atsakyti
sveiki smile.gif rekomenduoju www.zzfoto.lt 4u.gif ax.gif
Atsakyti
sveikos, gal ką nors esate girdėję apie šią fotografę? http://www.evamark.lt/
kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Gal kas zino fotografa/e, kuriu darbai butu panasus i Manto Janaviciaus? mano dienai jis uzimtas ;(
Atsakyti
QUOTE(bucke001 @ 2013 02 24, 12:50)
Gal kas zino fotografa/e, kuriu darbai butu panasus i Manto Janaviciaus? mano dienai jis uzimtas ;(

Deja, jis nepakartojamas, daugiau niekas taip ant svieto nerenka visokių fotonarysčių ir apdovanojimų biggrin.gif

Tikrai jis nėra kažkoks išskirtinis fotografas. Pabandykite paieškoti tiesiog einant iš eilės wed.lt 4u.gif
O jei vis dėlto labai jau norisi to Jūsų svajonių fotografo, datą pakeiskit wink.gif Tikrai nėra didelė problema tą padaryti.

O http://www.evamark.lt man labai gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo.: 24 vasario 2013 - 15:17