Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

o kam tas nuotraukas i remelius deti? nu gerai, sakykime, kai kam tai patinka. bet negi reikia 50 foto, kurias i remelius desi?smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(nuostabumelis @ 2013 02 05, 14:30)
Sutinku, kad Joe TickNow fotografija iškart primena A.Babičiaus nuotraukas.
Ir dar - pažiūrėję čia įdėtą nuorodą su Babičiaus fotografuotomis Darya ir Sergejaus vestuvių nuotraukas taip pat rasite svečių "portretavimą" po vieną, emocijų gaudymą, ar dėl tokių nuotraukų irgi reiktų verkti 2 savaites?


Man atrodo, kad skundo autorė tikrai ne tokį portretavimą turėjo galvoje. Aš įsivaizduoju, kad fotografas ėjo nuo žmogaus prie žmogaus, ir fotografavo juos, laukiančius sveikinti jaunuosius, po vieną ar po du grynai portretinėm nuotraukom - nuo pečių/liemens iki galvos. Tikrai baisu, jei taip, bet maža kas.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2013 02 06, 14:58)
o kam tas nuotraukas i remelius deti? nu gerai, sakykime, kai kam tai patinka. bet negi reikia 50 foto, kurias i remelius desi?smile.gif)

Na požiūrio reikalas smile.gif Aš turiu omeny tokie kadrai, kurie tinkami į rėmelius dėti, nebūtina jų visų dėti į rėmelius ir apsistatyti visas komodas, židinio atbrailas ir pan smile.gif Kiekvienam aišku skirtingai, bet man asmeniškai vestuvės - tai bažnyčios ceremonija ir patys jaunieji. Svečiai, linksmybės, dekoras ir t.t. aišku ir reikia užfiksuoti, bet kaip vienas geras fotografas per interviu pasakęs: "Kas svarbiau vestuvinėse nuotraukose? Keksiukas ar užfiksuoti laimingi jaunieji?" Didžioji dauguma jei vestuvių nuotraukose jei tai ne kadras bažnyčios ceremonijos metu ar per sveikinimus, tai dažniausiai pagaunama per jaunųjų fotosesiją, tokie kadrai ir vadinami "tarsi į rėmelius dėk". Man tokios nuotraukos svarbios ir aš tokių noriu, kur mudu du per mums svarbią dieną, šiek tiek pagaudytos, šiek tiek pakomponuotos, su teisingu šviesos kritimu, mūsų emocijomis tą dieną, tokių "švarių" nuotraukų, kur galėčiau pasakyti "tarsi į rėmelį dėt", ir visai nereikia 50jų.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2013 02 06, 15:32)
Man atrodo, kad skundo autorė tikrai ne tokį portretavimą turėjo galvoje. Aš įsivaizduoju, kad fotografas ėjo nuo žmogaus prie žmogaus, ir fotografavo juos, laukiančius sveikinti jaunuosius, po vieną ar po du grynai portretinėm nuotraukom - nuo pečių/liemens iki galvos. Tikrai baisu, jei taip, bet maža kas.

Nu kiekvienas galim visaip įsivaizduot, bet čia jau tikrai nekonkretu. Aš nuoširdžiai nesuprantu kas yra portretavimas. Nes teoriškai žinau kas tai, o čia visai ne tai. Iki pusės? O kas čia blogo?

QUOTE(Tendre @ 2013 02 06, 16:25)
Na požiūrio reikalas smile.gif Aš turiu omeny tokie kadrai, kurie tinkami į rėmelius dėti, nebūtina jų visų dėti į rėmelius ir apsistatyti visas komodas, židinio atbrailas ir pan smile.gif Kiekvienam aišku skirtingai, bet man asmeniškai vestuvės - tai bažnyčios ceremonija ir patys jaunieji. Svečiai, linksmybės, dekoras ir t.t. aišku ir reikia užfiksuoti, bet kaip vienas geras fotografas per interviu pasakęs: "Kas svarbiau vestuvinėse nuotraukose? Keksiukas ar užfiksuoti laimingi jaunieji?" Didžioji dauguma jei vestuvių nuotraukose jei tai ne kadras bažnyčios ceremonijos metu ar per sveikinimus, tai dažniausiai pagaunama per jaunųjų fotosesiją, tokie kadrai ir vadinami "tarsi į rėmelius dėk". Man tokios nuotraukos svarbios ir aš tokių noriu, kur mudu du per mums svarbią dieną, šiek tiek pagaudytos, šiek tiek pakomponuotos, su teisingu šviesos kritimu, mūsų emocijomis tą dieną, tokių "švarių" nuotraukų, kur galėčiau pasakyti "tarsi į rėmelį dėt", ir visai nereikia 50jų.. smile.gif

O kitiems labai svarbu keksiukas. Žinau žmonių, kuriems svarbiausia buvo dekoro nuotraukos, o žmonės, jau kaip bus taip. O esu mačius, kaip viena mergina sakė, kad jai absoliučiai neįdomios tokios nuotraukos kaip puokštė, bateliai ir visa kita.

Reikia žiūrėti kaip kas fotografuoja, o ne įsivaizduoti, kad visi turi fotografuoti kaip galvoja klientai (čia aš tiesiogiai sakau galvoja, nes būna, kad apie savo foto svajones neužsimena, kaip suprantu biggrin.gif )

O man patinka visko po truputį. O vestuvėm man patiktų Babičiaus stilius - jokių išsidirbinėjimų - kokybiška, stilinga, profesionalu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 06 vasario 2013 - 19:26
na ka , pasiziurejau as tas nuotraukas ir galiu pasakyti tiek, kad jei tokios nuotraukos ( tikrai kokybiskos, bet del to mergina nieko ir nesake)sudaro daugiau nei 50 proc padarytu kadru, as irgi supykciau, ir nesuprantu ko taip visi puola zmogu kuris kazkuom buna nepatenkintas?? cia viesa erdve, galima ne tik liaupsus sakyti vienas kitam, bet ir buti kazkuom nepatenkintam. as nezinau to fotografo darbu jei jie visi tokie, o tas tur buti jo svetaineje, tada nuotaka pati kalta ,nes juk mate ka perka, bet jei ten kitokio plano nuotraukos, tada aiskus jos nepasitenkinimas. O kad reikia bendrauti -tai faktas, nera kontakto-nera gero darbo. Nes vienas fotografas vestuviu nenufotografuos tokiu kokiu norite,reikia ir tinkampos jaunuju nuotaikos, ir pastangu ir isiklausimo i kazkokiu patarimus. Bet visos nuomones turi teise gyvuoti, o kai visi pradeda nuoatak isterike vadint , net nemate kuom ji skundziasi, labai keista paliek. Tokia mano nuomone, ir ne visi privalo su ja sutikti. Ir dar jei zinote kad kazkur beda-na susiuta kas nors,sukuosena is sono negrazi ar nosis nekokia jei profiliu ima-na tai pasakykite, tikrai labai sunku fotografui tai pastebeti, nes jis ziuri i kadra i bendra visuma( asistentas aiksu cia galetu paglbeti) bet butu paprasciau jei atkreiptmet jo demesi -manau bet kuris pasitengtu padaryti taip , kad jums nemalonaus vaizdo nebutu kadre:)
P.S ten tikrai vien gavos, kitur dar keik peciai matosi, tikrai idomai atrodo, zmogsu i kazka ziuri , net kalba, bet i ka nesimato..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 06 vasario 2013 - 19:30
QUOTE(-Zoom- @ 2013 02 04, 16:15)
Jokia sutartis nepadės, kai Jūsų vaizduotėje sukasi tokie griežti reikalavimai kiekvienam kadrui. Nemažos jų dalies įgyvendint išvis neįmanoma. O jei kažkam ir pavyktų - esu įsitikinęs, kad neliktumėte patenkinta, nes tai būtų atlikta aukojant kitus svarbius dalykus - šviesą, kompoziciją, geometrijos iškraipymus ir tt. Jei fotografo pavyzdžiuose matote ne tokį vaizdą kokio norite sau - naivu būtų tikėtis, kad jis nubrauks visą savo matymą, patirtį ir Jums viską padarys visai kitaip - net jei sugebėsite įtraukti tuos norus į sutartį. Tačiau labai abejoju, ar nors vienas sutiktų su tokiomis sąlygomis - nebent iš visiškos nevilties.


Maciau fotografo darbus ir butent jo darbuose parodziau kas man patinka. Tikrai nereikalauju kazko neimanomo. Paslaugos pardavejas turi isgirsti ko nori klientas. Net nesitikejau, kad fotografui smulkiai reikia aiskinti ko noriu, juk jei esi vestuviu fotografas zinai ka tau reikia daryti, o jei tu menininkas tai ir kurk mena kitur o ne vestuvese. As smulkiai neaiskinau ko noriu tik parodziau darbus JO kurie man patiko ir tikejausi kaip minimum to paties.
Atsakyti
QUOTE(brand @ 2013 02 06, 19:46)
Maciau fotografo darbus ir butent jo darbuose parodziau kas man patinka. Tikrai nereikalauju kazko neimanomo. Paslaugos pardavejas turi isgirsti ko nori klientas. Net nesitikejau, kad fotografui smulkiai reikia aiskinti ko noriu, juk jei esi vestuviu fotografas zinai ka tau reikia daryti, o jei tu menininkas tai ir kurk mena kitur o ne vestuvese. As smulkiai neaiskinau ko noriu tik parodziau darbus JO kurie man patiko ir tikejausi kaip minimum to paties.

labai uzjauciu, kad taip gavosi, na juk nieko nepakeisi , tai pamirskite ir dziukites vienas kitu, juk pati svente buvo tobula 4u.gif
Atsakyti
Laba mergaitės,
vargais ne galais išsirinkau fotografą smile.gif Turėsim Nerijų iš www.janu-photo.com Fainas žmogutis, buvom susitikę, ir nuotraukos gražios. Tik va atsiliepimų apie jį niekur taip iki šiol ir neradau. Truputį drebu, kad nebūtų kaip mergaitėm su kitu Nerijum
Atsakyti
QUOTE(Dori85 @ 2013 02 07, 12:02)
Laba mergaitės,
vargais ne galais išsirinkau fotografą  smile.gif Turėsim Nerijų iš www.janu-photo.com  Fainas žmogutis, buvom susitikę, ir nuotraukos gražios. Tik va atsiliepimų apie jį niekur taip iki šiol ir neradau. Truputį drebu, kad nebūtų kaip mergaitėm su kitu Nerijum

O kodėl šį išsirinkai? Kuom kiti netiko?
Atsakyti
QUOTE(Dori85 @ 2013 02 07, 12:02)
Laba mergaitės,
vargais ne galais išsirinkau fotografą  smile.gif Turėsim Nerijų iš www.janu-photo.com  Fainas žmogutis, buvom susitikę, ir nuotraukos gražios. Tik va atsiliepimų apie jį niekur taip iki šiol ir neradau. Truputį drebu, kad nebūtų kaip mergaitėm su kitu Nerijum


Kokia kainytė Nerijaus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~migla~ @ 2013 02 07, 21:38)
Kokia kainytė Nerijaus?  ax.gif


2000lt nuo pasiruošimo iki vakarinės dalies. Nuolaidai dar šiek tiek laiko vakarinei daliai išsiprašiau smile.gif
Muistėsi, bet sutiko smile.gif

QUOTE(jurate.le @ 2013 02 07, 15:18)
O kodėl šį išsirinkai? Kuom kiti netiko?


Visi, kuriuos nusižiūrėjau - jų kaina nuo 3000 prasideda sad.gif Ypač Fotor.lt norėjau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dori85: 07 vasario 2013 - 22:29
Mes imsime Mėlynus Tigrus smile.gif kaip tik rytoj vykstame su jais susitikti, peržiūrėti daugiau darbų ir pasirašyti sutartėlės. Kaip čia viena narė sakė - kuo daugiau žiūri jų darbus, tuo labiau patinka, tai ir man taip smile.gif nors jie naujokai, bet fotografuoja gerai ir nebrangūs smile.gif
Atsakyti