Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Šiuo atveju komentuodama dėl konkrečios foto aš neturėjau omenyje, kad ten reikėjo įdėti daug darbo fotoshopu, nes nuotaka tikrai normalios figūros, bet kalbėjau apie patį kampo parinkimą, t.y. fotografas neturi fotoshopinti be proto, bet ir turi stengtis fotografuoti žmogų taip, kad neatsirastų dėl apšvietimo, rakurso ir pan. dalykų tokių, kokių pas žmogų net nėra, arba paprasta akimi net nepastebima, pvz. kaip kad nutaikyti tokį šviesos kritimą ant veido, kad neryškėtų raukšlės (ne fotoshopinti veidą, bet ir nefotografuoti taip, kad šviesa pabrėžti ima ne tai, ką žmogus norėtų matyti). Juk tam šie fotografai, kuriems pinigai mokami už vestuvių foto, ir yra profesionalai, nes bet kaip pafotografuoti tai ir draugai galėtų.

O apie pakartojimą tai jau atsiprašau, jei ne reportažinė foto, tai geras fotografas kartos ir kartos, kol gausis gera nuotrauka, arba jei matys, kad nesigauna, ims kitą rakursą. Juk ne veltui vestuvinės fotosesijos trunka po 2-3 valandas. Taigi visai pritariu, kad būtina aptarti su fotografu, kurį samdai, visas detales, kad po to nebūtų nusivylimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bilevičius @ 2013 01 18, 01:02)
Labas vakaras,

Taip, prasiau atsiliepimo. Uz tai aciu.
Visgi, susilaikysiu nuo komentaru, kurie gali diskusijos iniciatore pastatyti i nepatogia padeti.

Kadangi pagal sutarti turiu teise nuotraukas publikuoti, prasau asmenis, pageidavusius nuotrauku del tokio atsiliepimo, pasiziureti serija stai cia: http://www.bileviciu...daiva-ir-vytas/

Ramaus vakaro!

Na man grazios nuotraukos tikrai... Tik as nzn po tokio komentaro ( teisingas jis ar ne) as truputi prisibijociau... Sorry cia tik mano nuomone.. vaje kaip sunku issirinkt tinkama fotografa, lb nenoreciau tokios patirties...
Atsakyti
Ačiū visoms už patarimus. Apžiūrėjau tikrai daug fotografų, daugelis iš jų jau užimti verysad.gif Dabar renkamės iš Do you photography ir fotostudija.org
Kaina praktiškai tokia pati, darbai skirtingi g.gif Bent jau šioje temoje neradau atsiliepimų apie Do You smile.gif Ar niekam neteko susidurti?
Atsakyti
QUOTE(Bilevičius @ 2013 01 18, 01:02)
Labas vakaras,

Taip, prasiau atsiliepimo. Uz tai aciu.
Visgi, susilaikysiu nuo komentaru, kurie gali diskusijos iniciatore pastatyti i nepatogia padeti.

Kadangi pagal sutarti turiu teise nuotraukas publikuoti, prasau asmenis, pageidavusius nuotrauku del tokio atsiliepimo, pasiziureti serija stai cia: http://www.bileviciu...daiva-ir-vytas/

Ramaus vakaro!


Nuotraukos labai grazios, mano skonio. Taciau toks klientes atsiliepimas, manau, fotografui bus labai stiprus spyris i uzpakali.
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2013 01 19, 20:34)
Kaina praktiškai tokia pati, darbai skirtingi g.gif Bent jau šioje temoje neradau atsiliepimų apie Do You smile.gif Ar niekam neteko susidurti?

Keletas mano pažįstamų ėmė juos vestuvėms, tad žmonės liko laaaabai patenkinti, kad puikus kolektyvas ir nuotraukos puikios - ryškios, emocingos - neprikibsi. Man asmeniškai jų darbai labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Spectacular @ 2013 01 19, 20:44)
Nuotraukos labai grazios, mano skonio. Taciau toks klientes atsiliepimas, manau, fotografui bus labai stiprus spyris i uzpakali.


as tai manau, kad gera reklama, nes tokiu klienciu, kurias atbaidys komentaras NET matant idetas nuotraukas geriau ir neturet - maziau galvos skausmo biggrin.gif Nuotraukos grazios, KOKYBISKOS, profesionalios. Gal kam nepatiks stilius, bet tas ir nesirinks tada sio fotografo. O dabar va, ziurekit, kelios dienos diskusijos ir kiek papildomu fotografo svetaines perziuru. Kadangi darbai tikrai kokybiski tai tikrai....puiki reklama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bilevičius @ 2013 01 18, 20:00)
91 nuotrauka  -  tai ne 10 rinktiniu nuotrauku.
Bet Jus visiskai teisi: tai tik serija nuotrauku, kurios skirtos papasakoti dienos istorija ir duotu zmonems bent minimalia galimybe apciuopti bendra vaizda. Kaip ir visos kitos serijos mano puslapyje.


Ten tikrai viskas gerai, gal tai ir ne šedevrai ir ne visos nuotraukos vertos rėmelio, bet jos geros, ir kokybės netrūksta ir istorija gerai susidėlioja. Nejau kažkam 90 nuotraukų per mažai? Jus savo tevų vestuvių nuotraukas prisiminkit, kiek jų buvo? 10-20-30? Pas mano tevus - apie 15, ir netrūksta. Ir nesakykit kad "tada fotografai tiek neimdavo", pinigai čia ne prie ko. Jei fotografas per brangus jums, ieškokit kito. Kam spausti iš saves paskutinius ir dar būti "nelaimingai". Ten net nuotakos šypsenų nėra, įtariu ne dėl to kad "fotografas taip liepė"

Atsakyti
QUOTE(j74 @ 2013 01 22, 11:09)
Ten net nuotakos šypsenų nėra, įtariu ne dėl to kad "fotografas taip liepė"

Zmones gal galvoja, kad fotografas su fotosopu prilipdys sypsenas biggrin.gif .
Nuotraukos ne tik nuo fotografo priklauso, bet ir nuo zmoniu.
Atsakyti
Temai pagyvinti, as galiu drasiai rekomenduoti www.okto.lt wub.gif
Pagrindine fotografe yra viena garsiausiu mados fotografiu.
Atsakyti
Man ji nereali, labai maloni ir nuostabus darbai, bet kainos dideles sad.gif
Atsakyti
Sveikos, damos,

kokia jūsų nuomonė apie šiuos fotografus? Labai būsiu dėkinga, kad ir už trumpas nuomones ar asmeninę patirtį. Renkamės tarp šių, nes biudžetas yra aiškiai apibrėžtas.

http://www.sonatagalin.com/
http://www.paradoksas.lt/ (privalumas, nes fotografuoja dviese)
www.preiksa.com


Dar žinoma šiek tiek paieškosim ir tiksimės su visais pabendrauti. Tikrai nė nenumaniau, kad bus taip sunku.

P.S. jei kam įdomu S. Baturos kainos, rašykit až, atsakysiu, nes kaip tik su ja bendravau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~migla~ @ 2013 01 24, 10:20)
Sveikos, damos,

kokia jūsų nuomonė apie šiuos fotografus? Labai būsiu dėkinga, kad ir už trumpas nuomones ar asmeninę patirtį. Renkamės tarp šių, nes biudžetas yra aiškiai apibrėžtas.

http://www.sonatagalin.com/
http://www.paradoksas.lt/   (privalumas, nes fotografuoja dviese)
www.preiksa.com
Dar žinoma šiek tiek paieškosim ir tiksimės su visais pabendrauti. Tikrai nė nenumaniau, kad bus taip sunku.

P.S. jei kam įdomu S. Baturos kainos, rašykit až, atsakysiu, nes kaip tik su ja bendravau smile.gif

Pirmam variante man lyg ryškumo trūksta smile.gif
antram variante kai kuriose foto fotošopas man trukdo....ta prasme kažkaip per daug ir nenatūraliai (ne visose)..nors dabar ant bangos tokios foto...žmonės mėgsta. Visi dabar menininkai smile.gif 4u.gif
Turbūt reiktų rinktis pagal savo stilių ir skonį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 24 sausio 2013 - 12:24