Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Na man atrodo, kad tikrai gražios nuotraukos... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 18 sausio 2013 - 11:45
p.Bilevičiau, labai puikios nuotraukos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bilevičius @ 2013 01 18, 00:02)
Labas vakaras,

Taip, prasiau atsiliepimo. Uz tai aciu.
Visgi, susilaikysiu nuo komentaru, kurie gali diskusijos iniciatore pastatyti i nepatogia padeti.

Kadangi pagal sutarti turiu teise nuotraukas publikuoti, prasau asmenis, pageidavusius nuotrauku del tokio atsiliepimo, pasiziureti serija stai cia: http://www.bileviciu...daiva-ir-vytas/

Ramaus vakaro!

Skaitant atsiliepimą jau mačiau, kad daug pilstymo iš tuščio į kiaurą, bet nuotraukas matant, na, tiesiog liūdna. Nežinau, ko tie žmonės kartais nori. Nuotraukos tikrai gražios. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lituanus vulgaris @ 2013 01 18, 08:53)
Jo, čia gerai pavarė mergužėlė dėl vieno objektyvo smile.gif

Nesikabinėkit prie žodžio, tiesiog, jei nuotraukos būtų geros, niekas to vieno objektyvo ir neprisimintų. O dabar žmonės bando suprasti kame reikalas.

O ir technikos bei objekyvų nereikėtų nurašyti (kaip ir jų sudievinti). Tačiau gerose rankose su gera technika galima padaryti stebuklus. Paduok geriausią techniką kokiam moliui, tai pripjaus grybo ir tiek žinių.
Atsakyti
QUOTE(Bilevičius @ 2013 01 18, 01:02)
Labas vakaras,

Taip, prasiau atsiliepimo. Uz tai aciu.
Visgi, susilaikysiu nuo komentaru, kurie gali diskusijos iniciatore pastatyti i nepatogia padeti.

Kadangi pagal sutarti turiu teise nuotraukas publikuoti, prasau asmenis, pageidavusius nuotrauku del tokio atsiliepimo, pasiziureti serija stai cia: http://www.bileviciu...daiva-ir-vytas/

Ramaus vakaro!

stebiu ta diskusija jau senai,mano manimu, tamkad vertinti ar nuotakos nepasitenkinimas pagristas reiketu matyti visas nuotraukas is vetsuviu ,o ne tai ka idejote i savo svetaine, nes juk niekas blogi kadru ten nededa;) reiketu deti visa medziaga ,ad butu galima objektyviai vertinti. . cia tik mano nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2013 01 18, 18:55)
stebiu ta diskusija jau senai,mano manimu, tamkad vertinti ar nuotakos nepasitenkinimas pagristas reiketu matyti visas nuotraukas is vetsuviu ,o ne tai ka idejote i savo svetaine, nes juk niekas blogi kadru ten nededa;) reiketu deti visa medziaga ,ad butu galima objektyviai vertinti. . cia tik mano nuomone blush2.gif


91 nuotrauka - tai ne 10 rinktiniu nuotrauku.
Bet Jus visiskai teisi: tai tik serija nuotrauku, kurios skirtos papasakoti dienos istorija ir duotu zmonems bent minimalia galimybe apciuopti bendra vaizda. Kaip ir visos kitos serijos mano puslapyje.

Grazaus atejusio savaitgalio!



Atsakyti
As visai nesigaudau kainose ir norejau paklausti jusu.. Turiu fotografe visai nebloga. Jau patikrinta, nes draugai padovonojo per vaiko krikstynas foto sesija. Nuotraukos tikrai patiko. Dabar bandysim prasyti vestuvems. Kaina mazdaug 4 val. 600 lt. plius mokestis uz kelione.

Gal kam pravers http://www.creativevision.eu/ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2013 01 18, 18:55)
stebiu ta diskusija jau senai,mano manimu, tamkad vertinti ar nuotakos nepasitenkinimas pagristas reiketu matyti visas nuotraukas is vetsuviu ,o ne tai ka idejote i savo svetaine, nes juk niekas blogi kadru ten nededa;) reiketu deti visa medziaga ,ad butu galima objektyviai vertinti. . cia tik mano nuomone blush2.gif


Būtent thumbup.gif Tokia ir mano nuomonė, ir šiuo atveju netgi galiu suprasti nuotakos nepasitenkinimą. Aišku, sureaguota buvo gal ir perdaug emocionaliai, bet juk tai tos vienintelės dienos nuotraukos, kurių jau nebepakartosi. O pagal publikuotas foto šio fotografo tikrai nesamdyčiau: iš tiesų perdaug dėmėsio detalėms, nuotraukų kokybė gana vidutiniška (bet kuris pradedantysis fotografas panašias padarytų), o ir kadrai kai kurie tikrai ne paslepia, o tik išryškina trūkumus, kaip pvz. ta foto, kur neva jaunikis pamato nuotaką prie automobilio stovėdamas, o nuotaka iš nugaros, tai jau sorry, bet toje foto jos apatinė dalis kaip 100 kg sveriančios moteriškės atrodo (taip, tai suknelės kaltė, bet juk galima tada tokius kadrus tiesiog ištrinti, pabandyt kitu kampu padaryt, vis tiek čia viskas supozuota). Įdomu, kokia buvo kaina šių vestuvių fotografavimo, jei nebuvo užsikelta, tai nuotraukos tada jos ir vertos, bet jei fotografas paėmė tūkstančiais, o jaunieji gavo toki produktą, tada juos suprantu mirksiukas.gif Nors, yra ir pačių jaunųjų kaltė, juk kai renkiesi vestuvių fotografą, reikia įdėti nemažai darbo, peržiūrėti ankstesnius darbus, išsirinkti stilių, kokybę, kuri patinka (juk kiekvienas fotografas turi savo stilių ir jis matosi iš jo ankstesnių darbų). Va aš šio fotografo tiesiog nesamdyčiau ir todėl ir nereikėtų po to skųstis forumuose, o kam patinka tokios foto, liktų patenkinti. Taip kad dabar nuotakai telieka palinkėti sėkmės gyvenime, juk yra šiek tiek ir neblogų kadrų tarp jūsų vestuvių foto, ir kuo daugiau laiko praeis, tuo labiau tai nebesvarbu iš viso atrodys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizad @ 2013 01 19, 12:00)
pvz. ta foto, kur neva jaunikis pamato nuotaką prie automobilio stovėdamas, o nuotaka iš nugaros, tai jau sorry, bet toje foto jos apatinė dalis kaip 100 kg sveriančios moteriškės atrodo (t

Ši nuotrauka fantastika. Nematau absoliučiai jokio antsvorio. Kojytės gražios, liemens nėra, bet tai ne esmė.

Taip, pasaulis truputį pakvaišęs dėl barbiškų (nerealių) formų etc. Na, jei dėl to nuotraukas trinti, tai nežinau. Kas tada iš tų nuotraukų... O jei nori įsivaizduojamos, o ne esamos tobulybės, riekia ją sukurti:) Pasiimi vieną dieną ir varai su tuntu žmonių tą patį kadrą, šlifuoji. O po to su Photoshopu tiek pat.

Aš nežinau ar yra bent vienas pasaulyje fotografas, kuris įtiktų tokiam požiūriui (na, kai norima kiekvienos nuotraukos tobulos). Tiesiog yra pagarba ir ne pagarba fotografui. Ir, deja, ne kiekvieną susiraukusią nuotaką ir su klounais gali pralinksmint.

Atsipalaiduokit 4u.gif Aš kai tekėsiu (po 4 metų vasarą pakartotinai), esu tikra, kad norėsiu šitaip. Pora valandų grynos portretinės fs, o visa diena jau kaip iš aukščiau duos. Bus tai bus, nebus tai nebus biggrin.gif Kokie esam, tokie esam smile.gif

Papildyta:
Arba esu gridėjus tokį variantą. Sako, važiuojam nuo jūros, staiga skambina jaunieji - apsisukim, fotografai sako, kad reikia pakartot išvažiavimą. Svečiai pyksta, sako, kas čia per nesąmonė.
Nu ir čia, įvyksta vadinamasis first look, o fotografas sako, oi ne, grįžkit, Jūsų emocija tokia graži, bet suknelė Jus storina, ką darom, gal eikit, šonu? biggrin.gif
Ir žaidžiat taip visą dieną, kas čia, vestuvės? biggrin.gif
Atsakyti
as tik turejau omenyje, kadobjektyvus stebetojas noreciau pamatyti visa darba, ir tik tada galeciau pareiksti savo nuomone. kitaip tai gaunasi "bobuciu pasaka"o visas darbas visa diena turetu buti apie 250 nuotrauku, o ne 91:)
kas liecia pakartoti, tai kai reportazine nuotrauka niekas to nesako, o kai statitine beabejo reikai pakartoti kol bus tobula.
4u.gif

ir dar savo pastebejima turiu , tiems kas renkasi fotografa-reikai daugiai bendrauti, sakyti ko norite ir ko ne-su kiekvienu juk dirbamaindividualiai- nera sablonu tokiam darbe, ir jei janoji turi psichologiniu ar tikru problemu del svorio i tai reikai atsizvelgti, zodziu komunikuokite ir nuotraukos bus tokios kokiu norite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenka: 19 sausio 2013 - 13:03
QUOTE(elenka @ 2013 01 19, 12:56)

ir dar savo pastebejima turiu , tiems kas renkasi fotografa-reikai daugiai bendrauti, sakyti ko norite ir ko ne-su kiekvienu juk dirbamaindividualiai- nera sablonu tokiam darbe, ir jei janoji turi psichologiniu ar tikru problemu del svorio i tai reikai atsizvelgti, zodziu komunikuokite ir nuotraukos bus tokios kokiu norite smile.gif


Na bet manau, kad dauguma kompleksuojančių dėl savo būto ar nebūto svorio bijo pripažint savo kompleksus pačiai sau, o ką jau bekalbėt apie tų kompleksų išsakymą fotografui. O būna ir tokių nuotakų kuriom atrodo, kad jos turi būti pakūdintos, išdailintos ir visaip kitaip išlaižytos, kai tuo tarpu dažniausiai fotografai yra už natūralumą: na koks jau esi žmogus, toks esi, o tai paskui tėvai, svečiai žiūrėdami nuotraukas nebepažins, jei jau ten prikūdinta ir visokia kitokia jų dukra/draugė bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2013 01 19, 15:10)
Na bet manau, kad dauguma kompleksuojančių dėl savo būto ar nebūto svorio bijo pripažint savo kompleksus pačiai sau, o ką jau bekalbėt apie tų kompleksų išsakymą fotografui. O būna ir tokių nuotakų kuriom atrodo, kad jos turi būti pakūdintos, išdailintos ir visaip kitaip išlaižytos, kai tuo tarpu dažniausiai fotografai yra už natūralumą: na koks jau esi žmogus, toks esi, o tai paskui tėvai, svečiai žiūrėdami nuotraukas nebepažins, jei jau ten prikūdinta ir visokia kitokia jų dukra/draugė bus  smile.gif


Visiškai sutinku. Jei jau žmonės nori, kad fotografas nuimtų 10kg tai ir atitinkamai tas darbas kainuos, nors abejoju ar daug tokių rastum fotografų. Daugelis įsivaizduoja, kad su fotošopu viskas įmanoma ir tai trunka sekundę padaryt. Fotografai neskaito minčių, todėl jei ko nors norit, būtinai pasakykit, kad poto nebūtų post factum kai jau nuotraukos bus atiduotos. Kitas dalykas, kad dėl savo kompleksų dažnai nuotraukose atrodo susikaustę žmonės. Atvejai kai ar dantukai nuskilę ar pageltę ir žmonės bijo nuoširdžiai šypsotis, oj kaip visa tai pasimato nuotraukose, netikra, užslėpta džiaugsmo šypsena. Kadangi vestuvės pradedamos planuoti prieš metus ir daugiau tai geriausia išeitis per tiek laiko susitvarkyti jei įmanoma trūkumus, dėl kurių gražiausią gyvenimo šventę nereiktų slėpti kažko ar jaustis nepatogiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 19 sausio 2013 - 15:08