Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(giedrrre @ 2012 04 22, 21:43)
Idomu idomu kokios tai galejo buti foto  g.gif  g.gif  smile.gif  Sunku patiketi, kad kazkokios nevyke...  smile.gif  Cia jau matot, kaip sakoma skoniui draugu nera, uztad ir parasiau didziosiom, kad tai tik Mano nuomone  smile.gif

Su arogancija gali susitaikyti, nes jau per pokalbį, manau, matosi kaip žmogus bendrauja... Bet nuotraukos, patikėkit... toli gražu iki bent panašių, kurios jo tinklapyje yra... Jau nekalbu apie tai, kad reikiamą skaičių išspausti, jis tiesiog iš vienos nuotraukos sugebėjo po kelias vienodas, tik skirtingu atstumu (kirpimu) padaryti doh.gif

Draugai liko labai nepatenkinti, o sumokėjo tikrai didelius pinigus... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2012 04 22, 19:48)
Su arogancija gali susitaikyti, nes jau per pokalbį, manau, matosi kaip žmogus bendrauja...  Bet nuotraukos, patikėkit... toli gražu iki bent panašių, kurios jo tinklapyje yra... Jau nekalbu apie tai, kad reikiamą skaičių išspausti, jis tiesiog iš vienos nuotraukos sugebėjo po kelias vienodas, tik skirtingu atstumu (kirpimu) padaryti  doh.gif

Draugai liko labai nepatenkinti, o sumokėjo tikrai didelius pinigus...  blush2.gif


Fu tada ziauriai slykstu, kad taip elgiasi negraziai. Apsikarpyt mes visi foto mokam, o jam pinigus moka uz kadrus, lai atidirba. Sunervino. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(yezy @ 2012 04 19, 14:28)
laba diena,

gal turite atsiliepimų apie si fotografa http://www.aifoto.lt/? zadame ji samdyti vestuvems..
aciu



Man labai patiko, Super!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2012 02 26, 21:02)
Mūsų šventę fotografuos savifoto, ir tai yra vienintelis dalykas (susijęs su vestuvėmis, jų planavimu ir organizavimu), dėl kurio esame visiškai ramūs smile.gif

thumbup.gif grazios sventes!

QUOTE(Ateniuke @ 2012 02 28, 11:33)
gal galetumete parasyti i az kiek kainavo jums paslaugos?  4u.gif


Ateniuke, nesupykit, bet neparasysiu. Musu vestuves vyko ne LT, taigi, kaina nelyginama su vestuvem LT. Paklauskit fotografu, tikrai pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Esu vestuvių planuotoja. Teko susidurti su aifoto.lt. Jei kurios apie ji mastote, galiu tik teigiamai atsiliepti apie si fotografa smile.gif

Sekmes visoms:)
Atsakyti
Pastaruoju metu šioje temoje vien apie žvaigždžių fotografus kalbama... doh.gif

Negi nieks neužsakinėjo kokio fotografo iki 2000 lt? unsure.gif
Atsakyti
Aš užsakinėjau ax.gif 1200 nuo ryto iki banketo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, pati prieš gerą savaitėlę turėjau vestuves, rinkausi iš visokiausių fotografų už kuo priimtinesnę kainą ir galiausiai radome labai neblogą variantą, kurio rezultatu taip pat likome labai patenkinti, tad jaučiu pareigą parekomenduoti ir toms, kurios galbūt dabar dar giliose paieškose smile.gif Tai Dalius Rutkauskas,http://www_fotoemocijos_lt/. Tikrai paprastas ir besistengiantis padaryti kuo daugiau gerų kadrų fotografas (kitaip sakant, nebijo persidirbti). Nuotraukas padarė tikrai greitai ir beveik dvigubai daugiau negu kad turėjo įeiti į paketą, pasiūlė pasidaryti ir priešvestuvinę fotosesiją, kuri taip pat žiauriai pigiai mums išėjo, o ir Vestuvių dieną neskaičiavo valandų, kad ale neviršytų tų, kurios įėjo į paketą. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju, mūsų draugai pamatę mūsų foto irgi norėjo jį užsisakyti savo vestuvėms birželiui, bet tą savaitgalį jau buvo užimtas smile.gif Beje, fotografas iš Kauno, bet atvažiuoja ir į Vilnių ar kur kitur smile.gif
Atsakyti
Mes pries 2 savaites atsokome savo vestuves, iekojome labai ilgai ir rinkomes ir kainos ir kokybes santykio smile.gif na ir labiausiai mums patiko fotofrafo Mariaus Makaronas.lt darbai. Kaina tikrai galima susitarti normalia, viskas priklauso nuo valandu laiko kiek fotografuos. Fotografijas zadejo atiduoti per 2-3 savaites, bet praejus savaitei jau turime visas sutvarkytas fotografijas smile.gif tai kazkaip labai dziaugiuosi pasirinkimu ir tikrai galiu drasiai rekomenduoti Jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monita20 @ 2012 04 22, 16:43)
Rekomenduociau dar paziureti Eigirda Scinska-
http://www.e-s.lt



Paziurejau jo nuotraukas.... Na kokybe gal ir gera, bet man jo stilius per daug pozuotas, man daug labiau priimtinos naturalios, reportazines foto, be nugludintu iki negelejimo veidu. be to smarkiai skiriasi nuo mano kol kas favorites www.mildavasile.com o ir fotopasteles dabai man atrodo geresni uz jo... na cia tokia mano nuomone 4u.gif Bet aciu uz rekomendacijas, visuomet idomu palyginti ir isitikinti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, o jus zinote, kad ir Tomas Kauneckas fotografuoja vestuves ? smile.gif Daugelis nezino ir nesikreipia, bet as esu maciusi jo fotografuotu vestuviu. smile.gif smile.gif
Papildyta:
na o as rekomenduoju paziureti dar www.vestuviufotografas.biz. reportazinis stilius.


QUOTE(vita29 @ 2012 04 25, 17:10)
Paziurejau jo nuotraukas.... Na kokybe gal ir gera, bet man jo stilius per daug pozuotas, man daug labiau priimtinos naturalios, reportazines foto, be nugludintu iki negelejimo veidu. be to smarkiai skiriasi nuo mano kol kas favorites www.mildavasile.com o ir fotopasteles dabai man atrodo geresni uz jo... na cia tokia mano nuomone 4u.gif Bet aciu uz rekomendacijas, visuomet idomu palyginti ir isitikinti smile.gif

Atsakyti
Mes užsisakėme Gintarę. Labai faina metgaitė, nors ir jaunutė, bet labai profesionali smile.gif daug patarimų duoda.
http://www.acaite.lt...s-vestuves.html
Atsakyti