Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Avet @ 2013 01 04, 22:21)
mygtukai, rašydama jau ir laukiau tokios išvados smile.gif Tik niekaip negaliu būti tuo fotografu... Bet jūs, aišku, rasite kitą paaiškinimą biggrin.gif
Be to, aš apžiūrėjau ir kitus to fotografo darbus, tikriausiai jūs tam laiko neradote, ir man jie patinka. Aš pati esu dinamiška asmenybė ir ieškau dinamiško fotografo.

Benuvita, o kaip vadinasi šis stilius? Nes kaip tik tokio ieškau... Deja, negaliu jų sau leisti....
http://www.solaswedd...0000L95qkor6PFQ

Vuniščia, sutinku, dėl skonio nesiginčyjama, bet man nepatinka, kai man patinkantį stilių kažkas vadina primityviu. Aš juk neatėjau čia pasakyti, kad jūsų baklažanai neskanūs.



Wedding galerijoje nera itin daug fotografiju, bet tai panasiau i reportazini stiliu, kai nera statomi zmones, o gaudomi eigoje. Bet apgalvotas stilius jaunuju, atsiranda viena kita detale. Tik del detaliu klausimas, ar tai fotografo nuopelnas, ar organizatoriu, ar paciu jaunuju...
Atsakyti
Čia yra daugiau australų darbų: http://www.solasblog...tegory/wedding/

O čia Sergio Carmona Photography darbų (anot mygtukai, jie irgi mano turėtų būti! biggrin.gif ...norėčiau taip fotografuoti):
http://sergiocarmona...0000GUswa0MKk7k
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avet: 04 sausio 2013 - 22:38
QUOTE(Avet @ 2013 01 04, 19:05)
O žinot, aš kažkaip žiūrinėjau vis tuos skirtingus fotografus ir finale susimąsčiau, kad visgi, ko šiais laikais nori žmonės, kaip jie nori save matyti ir tada pagal kokius kriterijus renkasi fotografą savo svarbiausiai dienai?
Na, man asmeniškai yra keista ta mada porcelianinių lėlių, batelių ir puokščių kompozicijų bei apskritai Ekstremaliai "perfotošopintų" nuotraukų... Bet kiek supratau, būtent tokias fotografijas siūlantys fotografai yra populiariausi ir pripažinti geriausiais dėl savo originalumo, nuo kurio po kokių dvidešimties iš eilės peržvelgtų nuotraukų pradeda suktis galva. Negi iš ties mes svajojame savo asmeninius albumus prikimšti "žurnalų iškarpų", nes, na, su visa pagarba, tokių nuotraukų kitaip pavadinti man nesigauna. Taip, sutinku, kad jos gražios, romantiškos, stilingos ir kokios tik norime, BET, mano manymu, tinkamos tik viešam kontekste, t.y. žurnalų viršeliams, parodoms ir t.t.. Man net kilo tokia negraži asociacija su anoreksija, kuomet prisižiūrėjusios "fotošopinių" gražuolių, pradedame siekti to, kas elementariai neatitinka žmogiškumo dėsnių. Na, gal aš čia ir per smarkiai, bet galiausiai susitrumpinus - negaliu suvokti, kodėl nebėra vertinamas natūralumas, jau niekame kame. Juk daug maloniau prisimenant savo nuostabiąją dieną matyti save tokią gražią kokia iš ties buvai, nei kiek darbo fotografas idėjo į redagavimą, kol nei veidas, nei erdvė neatitinka tikrovės.
O dėl neseniai paminėto vieno fotografo primityvumo, tai negaliu nesusieti to su globalia meno samprata, kai kažkodėl dabar didelis mėlynos drobės gabalas su juodu taškeliu simetriškai per vidurį yra vertas liaudies liaupsų, o tikrų menininkų, su dar neišdirbta šio žodžio samprata, peizažai (kaip pvz.), kuriuose realiai atsiskleidžia žmogaus talentas ir pastangos, yra neįdomūs, senamadiški ir, būtent tas žodis - "primityvūs"... Sprendžiame kiekvienas pagal save, tai ir negali ginčytis, bet tik darosi truputį liūdna:)


O aš iš esmės pritariu šioms mintims thumbup.gif Aišku, kažkiek padirbėti su nuotrauka prieš atiduodant galutinį produktą reikia, nes kitaip už ką mes pinigus mokam, bet šita dabartinė mada, kaip tas stilius besivadintų, kai mokami dideli pinigai už batų, kosmetinių, kokį nors gražesnį grožio salono, kur tau daro šukuoseną kampą ir pan., o jei į kadrą patenka jaunieji tai ir tai nykštukinio dydžio ar nusisukę nugarom, nes reikia gi meną padaryti, man nesuvokiama. Būtent, kad kokiam žurnale pailiuostruojant straipsnį vestuvių tematika ir pan. tokio stiliaus fotografijos gražu, bet kai po kokių 10 metų norėsi prisiminti savo vestuvių dieną, nemanau, kad nudžiugins tos visos batų ir pan. foto. Man irgi priimtinesnis toks stilius, į kokį vėlesnėje Avet žinutėje buvo duota nuoroda 4u.gif Gražiai įamžintos vestuvių akimirkos ir meninės nuotraukos, kur akcentuojamas žmogus, o ne kokios, kad ir labai ypatingos detalės smile.gif Bet aišku, kiekvienam pasirinkti pačiam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mygtukai @ 2013 01 03, 16:13)
na taigi zmogus gyvena su lietuve, gal nebus problemu susisnekat. Bet siaip ziurint mano nuomone, pavyzdziu labai mazai, nuotraukos primityvios, o kainos europietiskos  lotuliukas.gif



man tai negrazios foto unsure.gif bet kainele jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Avet @ 2013 01 04, 22:21)
Vuniščia, sutinku, dėl skonio nesiginčyjama, bet man nepatinka, kai man patinkantį stilių kažkas vadina primityviu. Aš juk neatėjau čia pasakyti, kad jūsų baklažanai neskanūs.

Parašiau savo nuomonę ir tiek. Aš juk nedūsaunu, kad Jums nepatinka tai kas patinka man. Išmokite teisingai vertinti kritiką ir baigsis amžiaus problemos.

Antroje Jūsų įdėtoje nuorodoje tikrai gražios nuotraukos, bet jose kruvos fotoshopo ir su natūralumu nelabai ką bendro turi. Taip, kad jūsų norų man nesuprasti biggrin.gif
Atsakyti
O čia jau jūs suklydote, photoshopo ten tiek minimaliai, kiek turbūt mažai fotografų naudoja šiais laikais. Kaip minėjau, man jį rekomendavo žmonės, kurie jį gerai pažįsta ir žinau, kad jo požiūris į photoshopą yra labai kritinis, kaip ir mano. Gal todėl man taip ir patiko tos nuotraukos, kurios kai kam atrodo negražios. Kaip ten bebūtų, džiaugiuosi, kad dar yra tokių "dinozaurų" iš praėjusio šimtmečio, kurie nepasidavė visuotinei madai ir sugeba užfiksuoti realius vaizdus, kurie kitiems atrodo pasiekiami tik technologijų pagalba.

Užbėgdama už akių komentarams apie gimines ir autoreklamą, pasakysiu, kad jaučiu pareiga apginti žmogų, kurį netyčia įpainiojau į šį nelabai malonų aptarimą. Dar daugiau, padėjote mums apsispręsti. Susitariau dėl fotosesijos Barselonoje, taigi vienu šūviu nušausime du zuikius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Avet @ 2013 01 05, 12:21)
O čia jau jūs suklydote, photoshopo ten tiek minimaliai, kiek turbūt mažai fotografų naudoja šiais laikais.

Solas photoshopo minimaliai? Baikit biggrin.gif Čia visi šypsosi, kas dirba su photoshopu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avet @ 2013 01 05, 12:21)
...photoshopo ten tiek minimaliai, kiek turbūt mažai fotografų naudoja šiais laikais.....




ha ha, kažkas jus išdūrė kaip nekaltą mergelę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuniščia @ 2013 01 05, 13:32)
Solas photoshopo minimaliai? Baikit biggrin.gif Čia visi šypsosi, kas dirba su photoshopu biggrin.gif



QUOTE(Kipišas @ 2013 01 05, 13:49)
ha ha, kažkas jus išdūrė kaip nekaltą mergelę biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš ne apie Solas kalbėjau, bet kadangi mygtukai nenurodė kurią mano nuorodą turi omenyje, tai gali būti, jog suklydau suprasdama ką ji (?) komentuoja.
Kaip ten bebūtų, klausiau ne nuomonių, o patarimo kitu klausimu, atsakymą jau turiu, taigi ačiū visiems už komentarus, linkiu išsirinkti gerus fotografus, būti patenkintoms/ais savo šventės/čių nuotraukomis ir džiaugtis jomis net ir tada, kai anūkai aplink lakstys, o kitoms/iems sėkmės dirbant vertinimo komisijoje wink.gif
Atsakyti
Kaip ir visada apie fotografus sioje temoje, galima isgirsti visko smile.gif
Puiku, kad isssirinkote tai kas jums patinka, bet nereiktu absoliutinti, kad visi lietuviu fotografai dabar fotografuoja tik nenaturaliai ir prideda daug fotosopo smile.gif

Cia kaip ir su viskuo, kaip ir muzikantai ne tik yra tie, kurie groja viena muzika,
reikia rinktis ir issirinkti tai kas patinka,
paieskoti, susitikti pasikalbeti,
ir gal ieskojimas sitam forume, sakyciau nera veiksmingas, nes stiliai visu skiriasi ir tik pati gali is fotografu braizo issirinkti ar tau patinka ar ne.

Sekmes merginos!!!!

p.s. as jau laiminga radusi savo fotografa. Reklamu nesiuskite. ACIU
Atsakyti
QUOTE(velniuke_ @ 2012 12 29, 23:54)
Sveiki,

Gal kas buvote pasirinkusios fotografa Audriu Kairi ? Per kiek jis laiko padare jums nuotraukas, kadangi mes laukiam jau 5men., o dabar is vis neimanoma su juo susisiekti..jau neramu darosi, o ir nezinau ko griebtis..

Aciu uz pagalba.

Laukiam ir mes 4u.gif Truputį neramu ir mums, tačiau turime žinių, kad tiesiog užsivertęs darbais ir nespėja. Aišku, jau truputį atsibodo laukti, ypač mūsų giminėms ir draugams, tačiau mes tikime, kad rezultatas bus vertas to laukimo smile.gif
Atsakyti