Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Avet @ 2013 01 03, 16:53)
Sveikos, nuotakos 4u.gif

Aš čia naujokė, bet noriu paprašyti patarimo... Per pažįstamus man pasiūlė šio fotografo paslaugas Sergio Carmona Wedding Photography

Jis turi nedaug pavyzdžių, bet stilius man labai patinka... Norėčiau tokių gyvų ir linskmų nuotraukų kaip Love story fotosesijoje wub.gif Bet nežinau ar nebūtų problema, kad jis nekalba lietuviškai unsure.gif

na taigi zmogus gyvena su lietuve, gal nebus problemu susisnekat. Bet siaip ziurint mano nuomone, pavyzdziu labai mazai, nuotraukos primityvios, o kainos europietiskos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rodyklele @ 2013 01 03, 17:02)
aciu Tau uz nuostabius fotografus, manau, kad mes jau issirinkome, sivakoff...

sivakoff man kazkas fantastisko wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą! Tiesa, pavyzdžių mažai čia, bet aš jo kitus puslapius pažiūrėjau ir mane užkabino darbo kokybė, o idėjų fotosesijai aš pati turiu smile.gif Dėl to primityvumo tai ką aš žinau... Man šitas stilius toks tikras, nesuvaidintas... Dabar visi bando sugalvoti vis kažką nepaprasto, o man norisi, kad tai būtų tikros mano gyvenimo akimirkos blush2.gif
Aš, tiesa, tik apie Love story galvoju, dar ne vestuvių flirt.gif Tik daugiau neradau kur paklausti...
Atsakyti
Sveiki,

Man tai jau galva sukasi nuo visko, jau tiek priskaicius kad jau net nezinau ka rinktis, zinau tik viena man svarbu kad butu reportazinis stilius ir kaina nebutu didele.
Gal kas gali parekomenduoti is patirties:) buciau begalo dekinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rande: 03 sausio 2013 - 23:20
QUOTE(rande @ 2013 01 04, 00:03)
Sveiki,

Man tai jau galva sukasi nuo visko, jau tiek priskaicius kad jau net nezinau ka rinktis, zinau tik viena man svarbu kad butu reportazinis stilius ir kaina nebutu didele.
Gal kas gali parekomenduoti is patirties:) buciau begalo dekinga

Greta is Zmoniu zurnalo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodyklele @ 2013 01 03, 16:02)
aciu Tau uz nuostabius fotografus, manau, kad mes jau issirinkome, sivakoff...


Jei nepaslaptis, kiek Sivakoff už vestuves ima? 4u.gif
Atsakyti
aha man irgi idomu kiek jie ima??? g.gif smile.gif
Atsakyti
O žinot, aš kažkaip žiūrinėjau vis tuos skirtingus fotografus ir finale susimąsčiau, kad visgi, ko šiais laikais nori žmonės, kaip jie nori save matyti ir tada pagal kokius kriterijus renkasi fotografą savo svarbiausiai dienai?
Na, man asmeniškai yra keista ta mada porcelianinių lėlių, batelių ir puokščių kompozicijų bei apskritai Ekstremaliai "perfotošopintų" nuotraukų... Bet kiek supratau, būtent tokias fotografijas siūlantys fotografai yra populiariausi ir pripažinti geriausiais dėl savo originalumo, nuo kurio po kokių dvidešimties iš eilės peržvelgtų nuotraukų pradeda suktis galva. Negi iš ties mes svajojame savo asmeninius albumus prikimšti "žurnalų iškarpų", nes, na, su visa pagarba, tokių nuotraukų kitaip pavadinti man nesigauna. Taip, sutinku, kad jos gražios, romantiškos, stilingos ir kokios tik norime, BET, mano manymu, tinkamos tik viešam kontekste, t.y. žurnalų viršeliams, parodoms ir t.t.. Man net kilo tokia negraži asociacija su anoreksija, kuomet prisižiūrėjusios "fotošopinių" gražuolių, pradedame siekti to, kas elementariai neatitinka žmogiškumo dėsnių. Na, gal aš čia ir per smarkiai, bet galiausiai susitrumpinus - negaliu suvokti, kodėl nebėra vertinamas natūralumas, jau niekame kame. Juk daug maloniau prisimenant savo nuostabiąją dieną matyti save tokią gražią kokia iš ties buvai, nei kiek darbo fotografas idėjo į redagavimą, kol nei veidas, nei erdvė neatitinka tikrovės.
O dėl neseniai paminėto vieno fotografo primityvumo, tai negaliu nesusieti to su globalia meno samprata, kai kažkodėl dabar didelis mėlynos drobės gabalas su juodu taškeliu simetriškai per vidurį yra vertas liaudies liaupsų, o tikrų menininkų, su dar neišdirbta šio žodžio samprata, peizažai (kaip pvz.), kuriuose realiai atsiskleidžia žmogaus talentas ir pastangos, yra neįdomūs, senamadiški ir, būtent tas žodis - "primityvūs"... Sprendžiame kiekvienas pagal save, tai ir negali ginčytis, bet tik darosi truputį liūdna:)
Atsakyti
QUOTE(Avet @ 2013 01 04, 19:05)
kuriuose realiai atsiskleidžia žmogaus talentas ir pastangos, yra neįdomūs, senamadiški ir, būtent tas žodis - "primityvūs"... Sprendžiame kiekvienas pagal save, tai ir negali ginčytis, bet tik darosi truputį liūdna:)
Liūdna? g.gif
Jei nuotrauka atiduodama tokia, kokia pavyko, net ir su pačia teisingiausia ekspozicija, tai nėra nei geriau nei blogiau. Apdirbimas gali pakeisti nuotrauką iš esmės, paduok 5-iem fotografams tą pačią nuotrauką, padarys visiškai skirtingai.
Nekalbu apie manipuliacijas, kalbu apie spalvas, gylį, kompoziciją etc. Ir nėra čia ko čia liūdėt biggrin.gif Man visai neliūdna, kad kažkas labai mėgsta įdarytus baklažanus biggrin.gif Nors aš mėgstu keptus. Kiekvienas renkamės pagal save. Kai kam reikia įvykių įamžinimo kuo paprasčiau, kai kam reikia pasakos, kažko nerealaus. Nei tas, nei anas nėra savaime blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 04 sausio 2013 - 20:06
QUOTE(Avet @ 2013 01 04, 20:05)

Na šitas forumas jau ne vieną savigyrą fotografą matė, apsimetantį neva tai draugė ar giminaitė rašo. Tiesiog darbai kalba patys uz save, o kai tų darbų vos kelios nuotraukos. Sorry , bet natūralumas čia ne prie ko.
Atsakyti
QUOTE(mygtukai @ 2013 01 04, 20:06)
Na šitas forumas jau ne vieną savigyrą fotografą matė, apsimetantį neva tai draugė ar giminaitė rašo. Tiesiog darbai kalba patys uz save, o kai tų darbų vos kelios nuotraukos. Sorry , bet natūralumas čia ne prie ko.


Gerai pasakyta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rodyklele @ 2013 01 03, 17:02)
aciu Tau uz nuostabius fotografus, manau, kad mes jau issirinkome, sivakoff...



Nera uz ka, svarbu radot, kas patiko smile.gif
Papildyta:
smile.gif
QUOTE(Avet @ 2013 01 04, 20:05)
O žinot, aš kažkaip žiūrinėjau vis tuos skirtingus fotografus ir finale susimąsčiau, kad visgi, ko šiais laikais nori žmonės, kaip jie nori save matyti ir tada pagal kokius kriterijus renkasi fotografą savo svarbiausiai dienai?
Na, man asmeniškai yra keista ta mada porcelianinių lėlių, batelių ir puokščių kompozicijų bei apskritai Ekstremaliai "perfotošopintų" nuotraukų... Bet kiek supratau, būtent tokias fotografijas siūlantys fotografai yra populiariausi ir pripažinti geriausiais dėl savo originalumo, nuo kurio po kokių dvidešimties iš eilės peržvelgtų nuotraukų pradeda suktis galva. Negi iš ties mes svajojame savo asmeninius albumus prikimšti "žurnalų iškarpų", nes, na, su visa pagarba, tokių nuotraukų kitaip pavadinti man nesigauna. Taip, sutinku, kad jos gražios, romantiškos, stilingos ir kokios tik norime, BET, mano manymu, tinkamos tik viešam kontekste, t.y. žurnalų viršeliams, parodoms ir t.t.. Man net kilo tokia negraži asociacija su anoreksija, kuomet prisižiūrėjusios "fotošopinių" gražuolių, pradedame siekti to, kas elementariai neatitinka žmogiškumo dėsnių. Na, gal aš čia ir per smarkiai, bet galiausiai susitrumpinus - negaliu suvokti, kodėl nebėra vertinamas natūralumas, jau niekame kame. Juk daug maloniau prisimenant savo nuostabiąją dieną matyti save tokią gražią kokia iš ties buvai, nei kiek darbo fotografas idėjo į redagavimą, kol nei veidas, nei erdvė neatitinka tikrovės.
O dėl neseniai paminėto vieno fotografo primityvumo, tai negaliu nesusieti to su globalia meno samprata, kai kažkodėl dabar didelis mėlynos drobės gabalas su juodu taškeliu simetriškai per vidurį yra vertas liaudies liaupsų, o tikrų menininkų, su dar neišdirbta šio žodžio samprata, peizažai (kaip pvz.), kuriuose realiai atsiskleidžia žmogaus talentas ir pastangos, yra neįdomūs, senamadiški ir, būtent tas žodis - "primityvūs"... Sprendžiame kiekvienas pagal save, tai ir negali ginčytis, bet tik darosi truputį liūdna:)



Ta mada vadinama glamuru, tai klasika, kuri niekada nedings, kuri puikiai tinka zurnalu virseliams ir t.t. Glamuras egzistuoja ne tik vestuvu fotografijose, bet ir daugelyje fotosesiju. Tiesiog kiekvienas pasirenka ko kam reikia. Yra fotografu,kurie garbinami be reikalo, bet yra ir tokiu, kuriu darbus ziurint gali aikcioti. Reikia tiesiog teisingai pasirinkti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Slyvamedis @ 2013 01 04, 16:13)
Jei nepaslaptis, kiek Sivakoff už vestuves ima? 4u.gif



Sivakoff kaina apie 4500 su foto knyga. Jei be jos, tai minus 800Lt.
Atsakyti
mygtukai, rašydama jau ir laukiau tokios išvados smile.gif Tik niekaip negaliu būti tuo fotografu... Bet jūs, aišku, rasite kitą paaiškinimą biggrin.gif
Be to, aš apžiūrėjau ir kitus to fotografo darbus, tikriausiai jūs tam laiko neradote, ir man jie patinka. Aš pati esu dinamiška asmenybė ir ieškau dinamiško fotografo.

Benuvita, o kaip vadinasi šis stilius? Nes kaip tik tokio ieškau... Deja, negaliu jų sau leisti....
http://www.solaswedd...0000L95qkor6PFQ

Vuniščia, sutinku, dėl skonio nesiginčyjama, bet man nepatinka, kai man patinkantį stilių kažkas vadina primityviu. Aš juk neatėjau čia pasakyti, kad jūsų baklažanai neskanūs.
Atsakyti