Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Musu vestuves ir Love story fotografavo Diana Zakroiskienė.
Esame begalo patenkinti , atitiko visus lukescius thumbup.gif Labai originalios nuotraukos thumbup.gif
http://di-fotografija.lt/

Siaip jei kam idomu geriau Facebooke ja susirasti , ten daugiau pvz ideta nei psl.
http://www.facebook....grafija?fref=ts

vasara norejau pas ja darytis 'sugadink suknele' fotosesija, bet taip isejo , kad tematika bus kitokia smile.gif bet vienareiksminskai eisiu tik pas ja wub.gif
Atsakyti
pabandykite pasidometi : www.brigitafoto.lt
kainos regis vestuviu pakankamai palankios, bent praeitais metais buvo kiek girdejau iki 2000 Lt., pazistamiems vestuves fotografavo, tai liko labai patenkinti rezultatu ir bendravimu. Pradzioje kiek pamenu irgi norai buvo dideli, is wed.lt pirmojo puslapio fotografu rinkosi, bet kainos netiko, kazkas ir jiems rekomendavo tai dziaugesi pasirinkimu, paprasysiu kad patys parasytu atsiliepima, gal butu tiksliau.
Atsakyti
Labai ačiū visoms už pagalbą. Asmeninėmis žinutėmis gavau tiek kitų pasiūlymų tiek keletą atsiliepimų apie Eimantą Vaitą. Žodžiu, susitikom su juo, pasikalbėjom ir ilgai nedvejojus rezervavau jį mūsų vestuvėm. Kažkodėl esu užtikrinta, kad gerą variantą pasirinkau.

Linksmų švenčių beje! smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas buvote pasirinkusios fotografa Audriu Kairi ? Per kiek jis laiko padare jums nuotraukas, kadangi mes laukiam jau 5men., o dabar is vis neimanoma su juo susisiekti..jau neramu darosi, o ir nezinau ko griebtis..

Aciu uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(velniuke_ @ 2012 12 29, 22:54)
Sveiki,

Gal kas buvote pasirinkusios fotografa Audriu Kairi ? Per kiek jis laiko padare jums nuotraukas, kadangi mes laukiam jau 5men., o dabar is vis neimanoma su juo susisiekti..jau neramu darosi, o ir nezinau ko griebtis..

Aciu uz pagalba.


O jūs sutartį kažkokią pasirašėt? Ar žodžiu kažką sutarėt? Na, tikrai per ilgai jau.
Atsakyti
QUOTE(velniuke_ @ 2012 12 29, 22:54)
Sveiki,

Gal kas buvote pasirinkusios fotografa Audriu Kairi ? Per kiek jis laiko padare jums nuotraukas, kadangi mes laukiam jau 5men., o dabar is vis neimanoma su juo susisiekti..jau neramu darosi, o ir nezinau ko griebtis..

Aciu uz pagalba.



Jis pernai mano draugei fotografavo vestuves. Tai nuotraukyciu irgi ilgai lauke, tik va pries sventes gavo g.gif . O per vestuves toks malonus pasirode, jau irgi issigande buvo unsure.gif
Atsakyti
visose temose prasau pagalbos, susiradom savo favoritus, fotgrafus, operatorius ir muzikantus ir kaip pradejom jiems skambinti, visi jau uzsakyti, tad gal kas zinote fotografus kurie fotografuoja panasiu stiliumi kaip Victor Morozov menine-foto, jis mums nerealus, tobulos nuotraukos pagal musu skoni, dinamika, erdves, nuotraukos kurios labai pakerejo...dekinga uz pagalba....
Atsakyti
QUOTE(rodyklele @ 2013 01 03, 01:53)
visose temose prasau pagalbos, susiradom savo favoritus, fotgrafus, operatorius ir muzikantus ir kaip pradejom jiems skambinti, visi jau uzsakyti, tad gal kas zinote fotografus kurie fotografuoja panasiu stiliumi kaip Victor Morozov menine-foto, jis mums nerealus, tobulos nuotraukos pagal musu skoni, dinamika, erdves, nuotraukos kurios labai pakerejo...dekinga uz pagalba....


ypatingai.lt
fotodart.lt
žavi foto
Laume photo
Atsakyti
QUOTE(Ms. Justina @ 2013 01 03, 10:29)
ypatingai.lt 
fotodart.lt
žavi foto
Laume photo

aciu
Atsakyti
QUOTE(velniuke_ @ 2012 12 29, 23:54)
Sveiki,

Gal kas buvote pasirinkusios fotografa Audriu Kairi ? Per kiek jis laiko padare jums nuotraukas, kadangi mes laukiam jau 5men., o dabar is vis neimanoma su juo susisiekti..jau neramu darosi, o ir nezinau ko griebtis..

Aciu uz pagalba.


Mano draugei ir praejusia vasara fotkino vestuves, gavo visai neseniai. Bet nuotrakos grazios, sake verta buvo laukti. Bet terminas ilgokas tikrai, iprastai turi atiduoto max per 4 menesius. Jie buvo pasirase sutarti, bet vistiek velavo....
Matyt daug darbu apsiemes, nespeja zmogus...
Papildyta:
QUOTE(Ms. Justina @ 2013 01 03, 11:29)
ypatingai.lt 
fotodart.lt
žavi foto
Laume photo



Mes siuo metu kaip tik renkames:
Fotopastele
Eigirdas Scinskas
Sivakoff
Doyou photography
Atsakyti
Sveikos, nuotakos 4u.gif

Aš čia naujokė, bet noriu paprašyti patarimo... Per pažįstamus man pasiūlė šio fotografo paslaugas Sergio Carmona Wedding Photography

Jis turi nedaug pavyzdžių, bet stilius man labai patinka... Norėčiau tokių gyvų ir linskmų nuotraukų kaip Love story fotosesijoje wub.gif Bet nežinau ar nebūtų problema, kad jis nekalba lietuviškai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Benuvita @ 2013 01 03, 13:07)
Mano draugei ir praejusia vasara fotkino vestuves, gavo visai neseniai. Bet nuotrakos grazios, sake verta buvo laukti. Bet terminas ilgokas tikrai, iprastai turi atiduoto max per 4 menesius. Jie buvo pasirase sutarti, bet vistiek velavo....
Matyt daug darbu apsiemes, nespeja zmogus...
Papildyta:
Mes siuo metu kaip tik renkames:
Fotopastele
Eigirdas Scinskas
Sivakoff
Doyou photography


aciu Tau uz nuostabius fotografus, manau, kad mes jau issirinkome, sivakoff...
Atsakyti