Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Perziurejau visus wed.lt esancius fotografus ir kainas
tai nerandu dar tu kas labai patinka,
labai norisi nepasikartojanciu ideju fotosesijoms ir kuo imanoma naturalesniu ir idomesniu tai uzkabino sitie:
www.wed.lt/lt/profilis/id/1168/
www.wed.lt/lt/profilis/id/1253/
www.wed.lt/lt/profilis/id/1366/

Kazkaip norisi tokiu uzsienietisku nuotrauku o jie kazkaip bando ta kabinti,
gal turite kas dar panasiu i juos fotografuojanciu.




Atsakyti
Taip, iš tiesų, kaip ne vienas čia rašė, jog fotografas, kaip ir suknelė, kiekvienam savo, čia skonio reikalas. Man pvz. ne visada prie širdies tie naujoviški stiliai, patinka labiau tokia lyg klasika blush2.gif (Mano pačios toks lyg mini hobby fotografija, mėgstu visur fotiką tampytis, o be jo dar du vaikus biggrin.gif mielai panaršau tokiose temose. O pavyksta foto visaip, eksperimentuoju. Ypač geras man pastaruoju metu užsiėmimas draugės daromus papuošalus fotografuoti...)

Na grįžtant prie fotografų - mus fotografavo sutuoktiniai Emilis ir Julija, man tokie šilti prisiminimai apie šią fotografų porą. Julija labai padeda atsipalaiduoti, pasijusti lyg dievaite smile.gif padeda papozuoti tose meninėse foto. imi taip tikėti dievaitės įvaizdžiu,jog po to ir nuotraukose tai įžiūrima. Ji lyg įtraukia į vaidinimą. Nes aš pati tai tokia pasikausčiusi....
Kartais juos susitinku, gyvename netoliese.
http://www. skelbiu. lt/skelbimai/fotografuojame-vestuves-ir-kitus-renginius-13845799.html (padariau nuorodoje kelis tarpus, nes gi kitaip blokuoja dėti skelbimus)

sėkmės renkantis savuosius.


P.S. o jei kam smalsu papuošalų foto, jos čia ir čia

Atsakyti
Nusprendžiau pasidalinti praėjusios šventės patirtimi ir fotografo pasirinkimu. Taigi po ilgų paieškų išsirinkome Liutaurą Bilevičių, dėl ko iki šiol labai gailiuosi..
Taigi, nors pradžioje ir pasirodė gana šiltas, bendraujantis ir kupinas idėjų žmogus, tačiau toli gražu toks šventės dieną nebuvo, negana to, kad mes patys visas idėjas sugalvojome, jis nė dorai jų išpildyti nesugebėjo. Iki šventės likus vienai dienai, nei nesiteikė susisiekti suderinti paskutinių detalių, o paprašytas, gal būt galima būtų pas jį į mašiną įdėti staliuką, nes mūsiškėje jis netelpa, jis mykdamas pradėjo pasakoti, kad jo mašinoje mat vaiko kėdutė pritaisyta (nors tartasi buvo dieną prieš, lyg ir užtektinai laiko ją iš ten išimti) na bet čia ne esmė, žmogus be jokių meninių idėjų, be jokio užsidegimo, visas jo menas- padėk galvą ant peties, pabučiuok, susikabinkit rankomis... bla bla. Neseniai gimęs jam vaikas irgi kuo puikiausiai atsispindėjo nuotraukose, kur trečdalį nuotraukų užima prifotografuoti giminių vaikai, dėl ko visiems pažiūrėjus nuotraukas kyla klausimas "o kam tų vaikų tiek prifotografuota? " Deja svarbiausi vaikai beveik neįamžinti, berniukas nešęs žiedus, net nenufotografuotas juos nešantis.. na bet matyt tuo metu jo akį buvp patraukę kiti vaikai doh.gif Taigi trečdalis nuotraukų užima vaikai, o kitas trečdalis nuotraukų kirpykloje, kiekviena garbana, šampūnų buteliukai, bigudukai, na žodžiu labai reikalinga turėti 80 nuotraukų iš kirpyklos su bigudukais doh.gif, o makiažo kamabaryje ponas netgi atsisakė fotografuoti, nes jam pasirodė per mažai vietos, nors iš to kambario internete yra šimtai nuotraukų ,matyt kitiems tos vietos užtenka... Kadangi jis važinėja su savo mašina, tai dar reikia jam už išvažinėtą kurą primokėti, nors veiksmas vyksta tame pačiame mieste biggrin.gif Fotografuotis tarėmės maždaug nuo 10 ryto iki 19 vakaro, tai net tiek nesulaukus jau pradėjo mykti kad jau kaip ir užtenka, lyg ir jau reiktų judėti į šentės vietą.. Paprašius iki šventės vietos eiti pėsčiomis, nes ten visai čia pat buvo, juk galima dar pasifotografuoti senamiestyje (ko labai norėjome) atšovė, kad jam toli bus grįžti iki mašinos... g.gif na tai vat taip besiskubinant, šventės vietoje jaunieji atsidūrė ankčiau už pusę svečių. Kadangi šventės vieta buvo rūsio salė, ir šviesa nebuvo labai ryški, neprašėme ten visko fotografuoti, tiesiog tėtis norėjo nusifotografuoti su savo dukra, prisiglaudė, bet deja vietoj mandaugaus spragtelėjimo fotoaparatu gavo moralą, kad juk čia yra tamsu doh.gif žodžiu jokio taktiškumo, nuotraukos nei vienos iš to senamiesčio taip ir negavom, nes "nei viena nesigavo" nuotraukų laukėm 3 mėnesius ir dar daug visokių niuansų buvo iš jo pusės, kurie gadino nuotaiką. Atrodo moki žmogui nemažus pinigus, o nei tarėsi kaip ko norėtumėm, tokiu atveju bent jau reikalingus vaikus galėjo fotografuoti.. verysad.gif Čia yra tik mano nuomonė, ir mano patirtis, bet mano vyrui pasirodė lygiai taip pat, tik jis per daug gerietis, kad šitaip pasakytų. Žinau, kad jis čia kartais apsilanko ir visa tai perskaitys, tikiuosi padarys išvadas... Po visko dar prašei atsiliepimo, tai štai atsiliepimas smile.gif Sėkmės būsimoms nuotakoms ir fotografams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jubilee: 09 gruodžio 2012 - 14:16
QUOTE(Jubilee @ 2012 09 15, 16:08)
Laba diena būsimos nuotakos smile.gif Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti jei galima  smile.gif 
Datos dar neturime,mąstom birželį gal.  susižadėję esam jau senokai, bet vis laukėm gero laiko  ax.gif  nelabai įsivaizduoju nuo ko net pradėti, gal kompanijoj bus lengviau  rolleyes.gif


rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 09 gruodžio 2012 - 20:45
Kol pagavau kampą apie ką čia blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amise @ 2012 12 09, 21:57)
Kol pagavau kampą apie ką čia  blush2.gif  lotuliukas.gif

Tai čia suprast kaip šmeižtą fotografui? biggrin.gif
O gal vestuvės anksčiau įvyko smile.gif Būna gi dėl nelauktų leliukų anksčiau iškelia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviecia_saule @ 2012 12 09, 21:13)
Tai čia suprast kaip šmeižtą fotografui?  biggrin.gif
O gal vestuvės anksčiau įvyko  smile.gif Būna gi dėl nelauktų leliukų anksčiau iškelia  4u.gif


bet tada neatitinka laikas, nes sakė nuotraukų laukė tris mėnesius.. smile.gif
Na bet kadangi ne aš čia tą tiesą ar netiesą kapstau, o tiesiog pakomentavau, kad mano smegeniukai lėtai veikia kol suprato, tad labai ir nesikišiu hihihi.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cabernet Sauvignon: 10 gruodžio 2012 - 09:05
QUOTE(sviecia_saule @ 2012 12 09, 22:13)
Tai čia suprast kaip šmeižtą fotografui?  biggrin.gif
O gal vestuvės anksčiau įvyko  smile.gif Būna gi dėl nelauktų leliukų anksčiau iškelia  4u.gif

Parašiau draugės vardu. Čia kažkoks nusikaltimas? Ar reikėjo susikurti anketą vien tam, kad nuomonę išsakyčiau? Draugė irgi nelabai naudojasi, tai pasidalino prisijungimo duomenim, o čia pasirodo detektyvų šou vyksta doh.gif Neturiu kito pagrindo šmeižti, tik savo patirtį, o kiekvienas jau pasirinks kuo tikėti ir ką pasirinkti. Jei taip nutiko mums, dar nereiškia kad taip nutiks ir kitiems, tiesiog pasidalinau patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jubilee @ 2012 12 10, 09:13)
Parašiau draugės vardu. Čia kažkoks nusikaltimas? Ar reikėjo susikurti anketą vien tam, kad nuomonę išsakyčiau? Draugė irgi nelabai naudojasi, tai pasidalino prisijungimo duomenim, o čia pasirodo detektyvų šou vyksta  doh.gif  Neturiu kito pagrindo šmeižti, tik savo patirtį, o kiekvienas jau pasirinks kuo tikėti ir ką pasirinkti. Jei taip nutiko mums, dar nereiškia kad taip nutiks ir kitiems, tiesiog pasidalinau patirtimi  smile.gif

tai cia jusu patirtis ar drauges? blush2.gif jei drauges, tai reikejo rasyti , kad mano drauges patirtis. O jei jus prisijunget kaip nuotaka drauges vardu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fotopaslauga: 10 gruodžio 2012 - 09:20
QUOTE(Jubilee @ 2012 12 10, 09:13)
Parašiau draugės vardu. Čia kažkoks nusikaltimas? Ar reikėjo susikurti anketą vien tam, kad nuomonę išsakyčiau? Draugė irgi nelabai naudojasi, tai pasidalino prisijungimo duomenim, o čia pasirodo detektyvų šou vyksta  doh.gif  Neturiu kito pagrindo šmeižti, tik savo patirtį, o kiekvienas jau pasirinks kuo tikėti ir ką pasirinkti. Jei taip nutiko mums, dar nereiškia kad taip nutiks ir kitiems, tiesiog pasidalinau patirtimi  smile.gif

Tiesiog neįtikėtina. Taip ir reikėjo rašyti - rašau draugės vardu. O dabar "mes tuoksimės" ir po to "nusprendžiau pasidalinti" arba "prašėt atsiliepimo, va jis". Kažkoks keistas susidvejinimas biggrin.gif

Na, bet čia nesuprasi kur teisybė kur ne, kai kurie mėgsta šitaip suvesti sąskaitas, o kai kurie savo vardu duoda rašyti draugėm biggrin.gif
Tsakant - tebūna ant sąžinės.
Be to ir visas skundas toks... Pavardė išryškinta, o visa kita...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vuniščia: 10 gruodžio 2012 - 09:27
QUOTE(Vuniščia @ 2012 12 10, 10:18)
Tiesiog neįtikėtina. Taip ir reikėjo rašyti - rašau draugės vardu. O dabar "mes tuoksimės" ir po to "nusprendžiau pasidalinti" arba "prašėt atsiliepimo, va jis". Kažkoks keistas susidvejinimas biggrin.gif

Na, bet čia nesuprasi kur teisybė kur ne, kai kurie mėgsta šitaip suvesti sąskaitas, o kai kurie savo vardu duoda rašyti draugėm biggrin.gif
Tsakant - tebūna ant sąžinės.
Be to ir visas skundas toks... Pavardė išryškinta, o visa kita...

na tai jei neįtikėtina, tai ir netikėkit. Kas gi jūsų čia prašo doh.gif Nu bet ot įdomūs žmonės, gal akmenų gynėja būsit ar draugė, kad šitaip ginat, pasidalinau savo patirtim, net nerašiau, kad atsargiai, nesamdykit, darykit ką tik norit, aš tik papasakojau savo istoriją. Kokias dar sąskaitas doh.gif Nusivyliau, prašė atsiliepimą parašyti, parašiau. Ar dar čia gal man tas nuotraukas sukelti parodyti blink.gif
Atsakyti