Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(mirtingoji @ 2012 11 21, 23:20)
Merginos, padekit apsispresti...
J. Stankevicius http://www.jaroslavas.blogspot.com/
ar
A. Baroniunas www.nuotrauka.lt


Aš būčiau už nuotrauka.lt 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite atsiliepimų apie Laimą Druknerytę? 4u.gif

laima
Atsakyti
Musu vestuviu fotografe buvo Vaida Bučelienė bigsmile.gif Nuostabi fotografe, daug nuostabiu ir isimintinu nuotrauku wub.gif Tik geriausi atsiliepimai apie ja thumbup.gif
Nuoroda i jos asmenini puslapiuka wink.gif

http://www.vaidabuce...t/galerija.html


Atsakyti
Mūsų vestuves fotografavo www.linosfoto.lt smile.gif Esam tikrai labai patenkinti šiais fotografais ir jų darbo rezultatais thumbup.gif Bendravimas puikus, labai šilti ir paprasti žmonės smile.gif Na o nuotraukos - fantastiškos smile.gif
Labai džiaugiamės, kad gaminome ir fotoknygą pas juos, tikrai pranoko lūkesčius, nesitikėjau, kad taip gražiai atrodys smile.gif
Atsakyti
Ant silk Klaipedoje fotopliusas spausdina,as irgi uz silk.tai tarpinis variantas tarp matiniu ir blizgiu ir kokybe ilgaamziskesne.
Atsakyti
QUOTE(ingeleee @ 2012 11 23, 13:51)
Ant silk Klaipedoje fotopliusas spausdina,as irgi uz silk.tai tarpinis variantas tarp matiniu ir blizgiu ir kokybe ilgaamziskesne.

Tikrai gražios foto ant SILK popieriaus thumbup.gif Vakar kaip tik pasidariau kelias įvertinimui FOTOPLIUSE. Kokybė tikrai geresnė, nei įprastų nuotraukų, atrodo prabangiau. Be to spausdinau truputį didesnio formato - 20*15.
Atsakyti
Sveikos,
mane labai domintu atsiliepimai apie siuos fotografus:
donatas zasciurinskas

I4U (Robertas Daskevicius)
vilmantas zilinskas
Matus juras

Favoritai:
Vadim Fasij
Kestas Masilionis
vita jureviciene


Gal kam teko susidurti?? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(utiutiutiu @ 2012 11 22, 22:06)
Gal kas turite atsiliepimų apie Laimą Druknerytę?  4u.gif

laima

teko darytis asmenine fotosesija pas Laima, labaai patiko thumbup.gif manau verta Jums su ja susitikt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2012 11 23, 22:24)
Sveikos,
mane labai domintu atsiliepimai apie siuos fotografus:
donatas zasciurinskas

I4U (Robertas Daskevicius)
vilmantas zilinskas
Matus juras

Favoritai:
Vadim Fasij
Kestas Masilionis
vita jureviciene
Gal kam teko susidurti?? smile.gif 4u.gif


Draugiskas butu patarimas... siulyciau vertinti zmogaus fotografija, o ne ieskoti atsiliepimu, kadangi pats dirbu sioje srityje smile.gif Nes kiek zmoniu tiek bus skirtingu nuomoniu, galu gale juk Jus nezinote kokie zmones Jums pateiks atsiliepimus... gal jie patys buvo tokie arogantiski, kad kibo prie kiekvieno momento, na cia tik mano nuomone smile.gif Man asmeniskai patiko Vadim Fasij (p.s. as ne Jis) darbai. Tad siulyciau vadovautis sirdimi ir ieskoti tai kas miela sirdziai Jums, kadangi tai Jusu svente .. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foto_moments: 24 lapkričio 2012 - 16:27
QUOTE(Foto_moments @ 2012 11 24, 17:26)
Draugiskas butu patarimas... siulyciau vertinti zmogaus fotografija, o ne ieskoti atsiliepimu, kadangi pats dirbu sioje srityje smile.gif Nes kiek zmoniu tiek bus skirtingu nuomoniu, galu gale juk Jus nezinote kokie zmones Jums pateiks atsiliepimus... gal jie patys buvo tokie arogantiski, kad kibo prie kiekvieno momento, na cia tik mano nuomone smile.gif Man asmeniskai patiko Vadim Fasij (p.s. as ne Jis) darbai. Tad siulyciau vadovautis sirdimi ir ieskoti tai kas miela sirdziai Jums, kadangi tai Jusu svente .. smile.gif

Na kadangi vakar tiesiog pasidariau toki sarasiuka fotografu, tai ir parasiau...
Turiu kelis favoritus. Zinoma, didziausias tas pats kuris patinka ir jums smile.gif bet bijau kad gali labai brangiai uzsiprasyti, del to ir kitais domiuosi... o ir labai noretusi pamatyti daugiau, nei yra jo internetiniame puslapyje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo harmoneta: 24 lapkričio 2012 - 17:54
QUOTE(harmoneta @ 2012 11 24, 18:51)
o ir labai noretusi pamatyti daugiau, nei yra jo internetiniame puslapyje ax.gif

Manau, kad bet kuris fotografas, su kuriuo susitiksite ir rimtai domėsitės, tikrai sutiks ir ras būdų parodyti daugiau savo darbų, kad ir kelių švenčių foto nuo A iki Z. Taip kad nebijokite kalbėtis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

musu draugu vestuves fotkino ju pazistami, svenciu fotografija uzsiimanti seima. Na, visa musu kompanija tai likom labai patenkinti - ir bendravimu, ir nuotraukomis, ir paciu ju darbo procesu. Nuotrauku draugai gavo ir rezisuotu, ir sustatytu (tiek, kiek ju reikia - su seima, su kiekvienais sveciais po tvarkinga nuotrauka smile.gif ). Na, mums labai patiko, draugai patenkinti, smagiai susibendravom, tad ir dalinuosi informacija.
aj, turbut butu gerai pasakyti ir kas jie biggrin.gif doh.gif doh.gif

tai - everfoto.lt komanda thumbup.gif thumbup.gif . ju toks is puslapis mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti