Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Gal kas is jusu uzsisaket paslaugas is Inesos ir Lino is klaipedos?smile.gif kokios nuomones?
Atsakyti
sveiki, mūsų vestuves įamžino Sigita (lusifoto). Dirba labai kruopščiai, nuoširdžiai. Yra labai maloni, bendraujanti, duoda daug patarimų, idėjų fotosesijai. Nuotraukėles atiduoda per pora savaičių, dirba Visoje Lietuvoje.
Jeigu tuokčiausi dar kartą tikrai vėl prašyčiau, kad ji įamžintų mūsų šventę, rekomenduoju.
www.lusifoto.lt ir FB https://www.facebook.com/lusifoto.lt
Atsakyti
QUOTE(Nimu @ 2012 11 13, 22:11)
Vilniuje labai neblogai procentras spausdina, savanorių prospekte, netoli Rimi, ten gal šiek tiek brangiau, bet kiek teko spausdintis nuotraukas visada rezultatas patiko smile.gif Beje, iš fotografų ir sužinojau apie jį smile.gif


aciuks.gif

Beje, kas darėt sau nuotraukas, kokias geriau daryti - blizgias ar matines?

Ir dar... blush2.gif
Kur galima rasti gerą albumą nuotraukoms suklijuoti? Foto salonuose pasižiūriu, tai tik vaikiški ar šiaip kitokie albumai stovi... doh.gif

Net į galvą neateitų, kad tokia problema albumą rasti.
O internete pirkti, nepačiupinėjus, nesinori. rolleyes.gif

Aišku, būna mugėse, odiniu viršeliu, gražūs, rankų darbo. Pati mačiau.
Bet kad ten ir kaina. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 11 18, 22:47)

blizgios atrodys labiau kontrastines, bet čia labiau skonio ir įprocio reikalas.
O kodėl nenorite fotoknygos? su albumais tikrai labai prastai, jie arba l.brangūs, arba visiškas š.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 22 lapkričio 2012 - 12:13
QUOTE(L'automne @ 2012 11 18, 23:47)

Aš pirkau internetu, nes parduotuvėse neįmanoma nieko gražaus rasti doh.gif
Įmetu puslapiuką, gal rasit gražaus kazka 4u.gif

http://www.fotopliusas.lt/fotoalbumai/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 22 lapkričio 2012 - 12:14
QUOTE(L'automne @ 2012 11 18, 23:47)
aciuks.gif

Beje, kas darėt sau nuotraukas, kokias geriau daryti - blizgias ar matines?

Ir dar... blush2.gif
Kur galima rasti gerą albumą nuotraukoms suklijuoti? Foto salonuose pasižiūriu, tai tik vaikiški ar šiaip kitokie albumai stovi... doh.gif


Čia jau viskas skonio reikalas smile.gif aš pvz. Kaune fotosalone randu man labai gražių ir tinkamų albumų (tarkim, aš pati visada renkuosi tik juodus lapus, ir tik kur galiu klijuot nuotraukas su lipniais lapeliais), ir jų kaina tenkina. Be to, man toli gražu ne visada patinka ir tinka tik vestuviniai viršeliai, kažkaip tos pačios vestuvinės foto gražiai žiūrisi ir paprasto viršelio albume smile.gif

Spausdinu nuotraukas visada tik matines (anksčiau, kai blizgios buvo naujovė, buvau jai pasidavus) - man atrodo, kad jos praktiškesnės, ne taip susitepa, kai keli šimtai pirštų jas paliečia smile.gif be to, ir vaizdas man jų geresnis.
Žodžiu, čia tikrai sunku patart, nes neaišku, kas Jums gražu ir svarbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j74 @ 2012 11 18, 23:26)
blizgios atrodys labiau kontrastines, bet čia labiau skonio ir įprocio reikalas.
O kodėl nenorite fotoknygos? su albumais tikrai labai prastai, jie arba l.brangūs, arba visiškas š.

Pasidarėm skirtingose laboratorijose pabandymui po kelias foto. Abiejuose salonuose kaip tik rekomendavo blizgias. Vis tik ruošiuosi eiti į trečią saloną daryti matines.
Fotoknyga jau yra. Dabar norisi atspausdinti tas nuotraukas, kurių nėra fotoknygoje, ir pasidaryti albumą. Ir kitiems parodyti, ir sau patiems malonu bus kurį vakarą atsisėsti pažiūrėti. Vis tik tos nuotraukos kompiuteryje tai ne tas pats.... Arba aš labai sentimentali... doh.gif

QUOTE(Snaily @ 2012 11 19, 09:33)
Aš pirkau internetu, nes parduotuvėse neįmanoma nieko gražaus rasti  doh.gif
Įmetu puslapiuką, gal rasit gražaus kazka  4u.gif

http://www.fotopliusas.lt/fotoalbumai/


Ačiū aciuks.gif, bandysiu žiūrėti. Nors ir čia matau trūksta aprašymų...

QUOTE(aridax @ 2012 11 19, 09:54)
Čia jau viskas skonio reikalas smile.gif aš pvz. Kaune fotosalone randu man labai gražių ir tinkamų albumų (tarkim, aš pati visada renkuosi tik juodus lapus, ir tik kur galiu klijuot nuotraukas su lipniais lapeliais), ir jų kaina tenkina. Be to, man toli gražu ne visada patinka ir tinka tik vestuviniai viršeliai, kažkaip tos pačios vestuvinės foto gražiai žiūrisi ir paprasto viršelio albume smile.gif

Spausdinu nuotraukas visada tik matines (anksčiau, kai blizgios buvo naujovė, buvau jai pasidavus) - man atrodo, kad jos praktiškesnės, ne taip susitepa, kai keli šimtai pirštų jas paliečia smile.gif be to, ir vaizdas man jų geresnis.
Žodžiu, čia tikrai sunku patart, nes neaišku, kas Jums gražu ir svarbu smile.gif


Dėl juodų lapų sutinku. Man irgi gražiau atrodo. Net fotoknygoje juoduosiuose puslapiuose nuotraukos atrodo įspūdingiau. ax.gif
Dabar prisiminiau... Kai rinkomės fotoknygą iš fotografų parodytų pvz, abiems iškart patiko matinės. mastau.gif

Apšvieskit kas čia tokios lipnūs lapeliai? Gal kokią nuotrauką įmestumėt, kad matyčiau kas tai tokio. blush2.gif
Atsakyti
pabandykite silk popieriu, visada tik ant tokio spausdinu.
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 11 19, 21:31)
pabandykite silk popieriu, visada tik ant tokio spausdinu.


Kur tokį rasti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 11 20, 18:57)
Kur tokį rasti? blush2.gif


Kaune fotoPro gerai spausdina ir silk popieriaus turi
Atsakyti
QUOTE(Indenera @ 2012 10 26, 20:43)
Sveikos,

Aš čia naujokė ir prisijungiau supratus, kad artėjant didžiajai šventei neišsiversiu be patarimų  lotuliukas.gif

Gal kas nors galėtų ką nors pasakyti apie fotografę Eglę Sabaliauskaitę?



Sveiki,
atsakysiu Jums, o gal pagelbėsiu ir kitoms beieškančioms mergaitėms 4u.gif Atradau Eglę Sabaliauskaitę, kai ji dar buvo nepopuliari, bet jos potencialą įžvelgiau iš karto, kažkas patraukė akį, "užkabino"... O iki tol tik beviltiškai ieškojau, kas galėtų prasmingai įamžinti mūsų šventę už tai neprašydamas žvėriškų pinigų. Ir neprašoviau ją pasirinkusi, tad rekomenduoju ir jums http://www.wed.lt/lt/profilis/id/1125/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo victory25: 21 lapkričio 2012 - 20:21
Merginos, padekit apsispresti...
J. Stankevicius http://www.jaroslavas.blogspot.com/
ar
A. Baroniunas www.nuotrauka.lt
Atsakyti