Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Manau fotografas yra tikrai svarbus - juk puošiamės, planuojam, renkamės suknelę, derinam gėles ir visas smulkmenas... O lieka nuotraukos ir norisi, kad viskas būtų užfiksuota, nes atmintyje tą dieną lieka visai kiti dalykai... Pati savės nematysit - o taip norisi pamatyti kaip viskas atrodė "iš šono". Aišku, vestuvių esmė yra visai kitur, bet jei jau taip dėl visko stengiamės, tai turėtų būti atitinkamai įamžinta.
Mūsų fotografas nebuvo ypatingai brangus - bet nuotraukos dieviškos. Tikrai pasistengė žmogus, tiek kokybė tiek kadrai mums labai patiko. O tiek jaudulio buvo tų nuotraukų belaukiant - kad tik viskas būtų gerai. Džiugu, kad nenuvylė. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš čia naujokė ir prisijungiau supratus, kad artėjant didžiajai šventei neišsiversiu be patarimų lotuliukas.gif

Gal kas nors galėtų ką nors pasakyti apie fotografę Eglę Sabaliauskaitę?
Atsakyti
QUOTE(Renalta @ 2012 10 26, 13:28)
o is kur jus sita fotografe pazystate?gal jus fotografavo?

As tik ieskau, ziuriu, reiks ir mums savo mazutelei sventei kazko kitamet ax.gif .
O sios fotografes, ErikaMaja ar kaip ten, darbai silti, is visos sirdies ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 26 spalio 2012 - 22:32
Mane dar neramina, kad abu busim apsirenge baltai (dukryte irgi), nes vienai forumietei kazkuri fotografe sake, kad labai gali susiliet visu balta spalva, tai nesupratau apie ka ji. Kazkaip mazai fotografu turi vestuves, kad abu baltai apsirenge ax.gif . Gal kas uzmate esat rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 27, 00:20)
Mane dar neramina, kad abu busim apsirenge baltai (dukryte irgi), nes vienai forumietei kazkuri fotografe sake, kad labai gali susiliet visu balta spalva, tai nesupratau apie ka ji. Kazkaip mazai fotografu turi vestuves, kad abu baltai apsirenge ax.gif . Gal kas uzmate esat  rolleyes.gif ?

Mes buvom abu baltai apsirengę - atrodėm tikrai gražiai ir niekas nebuvo susilieję nuotraukose, o tai, kad fotografė sako, jog viskas bus susilieję tai tik dėl jos neprofesionalumo... Žinoma, fotografui sunkiau "pagauti" nedidelius spalvų niuansus, bet čia juk ir nuo apšvietimo priklauso ir dar nuo labai daug ko... Bet fotografės sugebėjimai neturėtų įtakoti Jūsų šventės vizijos...
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 10 27, 10:18)
Mes buvom abu baltai apsirengę - atrodėm tikrai gražiai ir niekas nebuvo susilieję nuotraukose, o tai, kad fotografė sako, jog viskas bus susilieję tai tik dėl jos neprofesionalumo... Žinoma, fotografui sunkiau "pagauti" nedidelius spalvų niuansus, bet čia juk ir nuo apšvietimo priklauso ir dar nuo labai daug ko... Bet fotografės sugebėjimai neturėtų įtakoti Jūsų šventės vizijos...

Na aš irgi pritariu šitoms mintims, ir kažkaip nesitiki, kad fotografui tai gali sudaryt kažkokių problemų. g.gif dar gražiau, kad žmonės imtų keisti savo šventės vizijas dėl to, kad fotografas gali nesugebėt to užfiksuot doh.gif
Aš manau, Rytine Kava 10, kad nesuk dėl tokių nesąmonių galvos, ir renkitės visi taip, kaip norit. mirksiukas.gif
Atsakyti
kam įdomu galiu parodyt keletą vestuvių, kur jaunieji abu apsirengę baltai smile.gif Parašykite žinutę, viešai nenoriu dėti.
Nemanau, kad fotografai siūlo rengtis skirtinga spalva dėl savo neprofesionalumo.... Man asmeniškai irgi gražiau kontrastai, bet abu šviesūs jaunieji irgi gražu. Viskas priklauso nuo pačių žmogučių, nuo jų nuotaukos bei stiliaus smile.gif Galų gale dar net nuo oro smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal būtų kokių atsiliepimų apie fotografą Regimantą Žukauską? Kaip jums jo foto? ax.gif

http://www.regimantas.lt/
Atsakyti
QUOTE
Sveikos, gal būtų kokių atsiliepimų apie fotografą Regimantą Žukauską? Kaip jums jo foto?


Sunku ką pasakyti- dauguma nuotraukų iš fotosesijų, nėra iš ceremonijos, nesimato, kaip pavyksta pagauti esminius momentus. Tiesą pasakius- nesužavėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrastėja @ 2012 10 27, 19:41)
Sveikos, gal būtų kokių atsiliepimų apie fotografą Regimantą Žukauską? Kaip jums jo foto?  ax.gif

Ne visas foto peržiūrėjau, bet šiaip man visai patiko smile.gif viena kita foto ypač...
O jeigu domins ceremonijos momentai, nuvažiuosit pas jį ir paprašysit, kad parodytų. Ir tada matysit smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

man ne kartą teko fotografuotis pas Gerdą iš http://www.mazistebuklai.lt/

puiki fotografė, labai maloni, šilta, likau labai patenkinta nuotraukomis smile.gif taigi drąsiai rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DI: 06 lapkričio 2012 - 14:33




Sveika,
Ziurint kokios tu informcijos apie sy nuostabu zmogu nori smile.gifsmile.gif Jeigu is fotografijos puses,tai tikrai rekomenduoju. Ypac jeigu tau patinka neisprastas stilius,kitos stilius ( ne toks kaip pas visus). Eglute fotogtafavo musu vestuves,nuotraukos nepakartojas,musu visi sveciai buvo suzaveti fotografija,suzaveti stiliumi.Nuotraukos pasakiskos,todel tikrai jeigu planuojat neyprasta fotosesija,rekomenduoju kreiptis i eglute...Kad butu aiskiau apie ka sneku,palieku jos nuorodele su nuotraukytem,ten yra ir mano nuotrauku ir musu sventes smile.gifsmile.gif tikiuosi pagelbejau smile.gif
http://www.wed.lt/lt/profilis/id/1125/
Atsakyti