Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Na kaip as juokiuosi jis kainuoja tris dalykus: fotografa+filmuotoja+ fejerverkus smile.gif jei atsisakai paskutiniu dvieju gaunasi Eigirdas smile.gif O jei dar maziau isleidus ant visokiu nereiksmingu smulkmenu, tai dar ir grynu liks smile.gif
Mus jis fotografafo iki vakarines dalies, nes mes taip buvome sutare (musu poziuriu lekstes gali ir savi pafotografuot smile.gif )
Atsakyti
Man labai patiko Eigirdas, bet kainos nesuzinojau, kai uzklausiau, gavau klausima atgal: "O kiek jus planuojate skirti tam?" smile.gif Kai atsakiau kiek, pasake, kad deja, pasiulyti uz tiek nieko mums negali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandrasalamandra @ 2012 10 24, 22:29)
Mus jis fotografafo iki vakarines dalies, nes mes taip buvome sutare (musu poziuriu lekstes gali ir savi pafotografuot smile.gif )

drinks_cheers.gif
Ir šiaip visada nebijokite KALBĖTIS su fotografu (aišku, ir kitais paslaugų teikėjais). Jeigu Jūs paklausite jo standartinės kainos (aš čia apskritai apie bet kurį), jis atsakys, kad fotografuoja 8 val, duoda diską ir albumą su 200 foto ir už tai nori 2500Lt. Jūs atsakysit "oi, ačiu, mums per brangu". Neims gi fotografas mažint savo kainos ir primygtinai siūlytis Jums schmoll.gif Bet jeigu Jūs atsakysit "mums reikėtų, kad fotografuotumėt pasiruošimą, ceremoniją ir 1 val po jos, iš viso 4 val, albumo nereikia (nes, pvz, Jūs jį jau turit, ir norėsit atsispausdint 50 gražiausių nuotraukų - daugiau nereik) - kiek tada kainuotų?" Ir jis parašo - 1800 Lt. Vuolia, sutaupėt, papildomai išleisit apie 50 Lt spausdindami nuotraukas.
Aš niekam kainų ir kitko nepritaikau, tik pateikiu vieną iš galimų pavyzdžių, kaip galima kiek pataupyt, bet gaut tą, kurio jums norisi smile.gif Svarbiausia - KALBĖKIT smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sbo @ 2012 10 25, 09:57)
Man labai patiko Eigirdas, bet kainos nesuzinojau, kai uzklausiau, gavau klausima atgal: "O kiek jus planuojate skirti tam?" smile.gif Kai atsakiau kiek, pasake, kad deja, pasiulyti uz tiek nieko mums negali smile.gif

Na, jis turi vardą, savo stilių, darbo irgi aibė, užtat su mažu biudžetu nežaidžia smile.gif o mažas jam, manau, 2000 yra... negaliu tvirtint, tik įtariu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(rG. @ 2012 10 24, 22:17)
Vieni valandom matuoja, kiti kitais kriterijais.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aridax, sakiau jam 3000 Lt, ir musu zmoniu tik 25, nors cia net neturi esmes tas zmoniu skaicius, nes mums nereikia, kad fotografuotu svecius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 10 25, 09:24)
Aridax, sakiau jam 3000 Lt, ir musu zmoniu tik 25, nors cia net neturi esmes tas zmoniu skaicius, nes mums nereikia, kad fotografuotu svecius  4u.gif


Na už tokią kainą kokiam trečiadieniui susitartumet, bet ne savaitgaliui
Atsakyti
QUOTE(salamandrasalamandra @ 2012 10 24, 21:29)
Na kaip as juokiuosi jis kainuoja tris dalykus: fotografa+filmuotoja+ fejerverkus smile.gif jei atsisakai paskutiniu dvieju gaunasi Eigirdas smile.gif O jei dar maziau isleidus ant visokiu nereiksmingu smulkmenu, tai dar ir grynu liks smile.gif
Mus jis fotografafo iki vakarines dalies, nes mes taip buvome sutare (musu poziuriu lekstes gali ir savi pafotografuot smile.gif )

O jus konkrecios kainos nepasakysit? blush2.gif
Atsakyti
aš tai asmeniškai išvis nematau reikalo fotografui mokėti kosminių sumų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ronera @ 2012 10 25, 10:23)
aš tai asmeniškai išvis nematau reikalo fotografui mokėti kosminių sumų doh.gif


O as nematau asmeniskai reikalo ant limuzinu, bantuku gelyciu balandziu ir fejerverku leisti tokiu sumu.
Vienus kurie pataupe ant fotografo labai gerai pazistu, tai gavosi taip, kad nei vienos foto net i remelius nera, o kaskart ziurint kitu vestuvines nuotraukas vyrui keiktis norisi o jaunajai asaros byra
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2012 10 25, 11:11)
O jus konkrecios kainos nepasakysit? blush2.gif

Skambinausi jam pries savo vestuves, sake apytiksle kaina 5000-7000Lt, cia visai dienai, be vakarinio leksciu fotografavimo, cia siai vasarai 4u.gif

QUOTE(Ronera @ 2012 10 25, 11:23)
aš tai asmeniškai išvis nematau reikalo fotografui mokėti kosminių sumų doh.gif

Kiekvienam savo mirksiukas.gif man pvz. nuotraukos yra vienas svarbiausiu dalyku vestuvese, todel tam netaupeme, kitam svarbu dar kazkas kitas ir t.t 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandrasalamandra @ 2012 10 25, 12:08)
O as nematau asmeniskai reikalo ant limuzinu, bantuku gelyciu balandziu ir fejerverku  leisti tokiu sumu.
Vienus kurie pataupe ant fotografo labai gerai pazistu, tai gavosi taip, kad nei vienos foto net i remelius nera, o kaskart ziurint kitu vestuvines nuotraukas vyrui keiktis norisi o jaunajai asaros byra

mes asmeniškai kad ant fotografų pataupėm tai nereiškia kad tą sumą kitur sukišim... tikrai daug fotografų darbų peržiūrėjom, su daugeliu buvom susitikę, tiek su pigesniais, tiek su tais brangininkais, ir galiu pasakyti kad reikia tik turėt kantrybės paieškot smile.gif aišku, vieni fotografai už pvz 1500 dirba taip kad gavus nuotraukas verkti norisi, o kitų darbai man labai patiko ir nematau prasmės mokėti daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti

wub.gif wub.gif wub.gif

http://www.facebook.com/#!/pages/Erika...k=photos_albums
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 10 25, 13:04)

o is kur jus sita fotografe pazystate?gal jus fotografavo?
Atsakyti