Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Mes dabar ieskodami fotografo susidurem su labai dideliu kainu intervalu, kuris svyravo nuo 800 Lt iki 6000 Lt...

O siaip tai nu niekaip nesuprantu, kaip gali kainuoti 6000 Lt... Uz ka cia tokie pinigai...
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 10 04, 09:13)
O siaip tai nu niekaip nesuprantu, kaip gali kainuoti 6000 Lt... Uz ka cia tokie pinigai...
na o kaip gali kainuoti paveikslas 10 milijonų? smile.gif taip ir čia - tokie fotografai ypač aukštai vertina savo darbus, daug dūšios įdeda į juos. juk neužtenka tik pafotografuot tas kelias valandas. daug daugiau laiko reikia praleisti prie nuotraukų, kol jos pasiekia užsakovą tokios, kokios turi būt...
Atsakyti
6000lt ne pabaiga. Yra ir už 10,000lt. Ir čia ne iš piršto laužtos kainos. Fotografai verti tų pinigų, nes jų darbai išskirtiniai, ir tokių pat Lietuvoje nerasi. Daugelis kitų fotografų norėtų lygiuotis į juos. Beto tokiomis kainomis fotografai atsirenka klientus. Tokius fotografus renkasi tie, kurie ir gali sau tiek leisti ir kurie supranta ir įvertina jų darbus.
Sėkmės renkantis.
Atsakyti
Gal kas turite kokių atsiliepimų apie šį fotografą (Kęstą Masilionį):
http://www.kestasm.lt/index.php
Atsakyti
mergytes, parekomenduokit, koki fotografa is kauno, kad butu nelabai brangus. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mint_tea @ 2012 09 28, 22:30)
Mūsų vestuves fotografavo Eglė iš fotome, mums labai patiko jos braižas. Galit pasižiūrėti jos svetainę fotome, nors ji paprastutė, bet foto bent jau man labai patinka smile.gif

Pritariu, tikrai gražu smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite atsiliepimu apie Edita Grebliunaite? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Labuka mergaitės bigsmile.gif

renkuosi fotografą būsimai šventei.
Patinka www.auders.lt ir www.dz-foto.lt. Šitie gerai žinomi, bet kaina šiek tiek kandžiojasi.
Taip pat turiu nusižiūrėjusi www.janu-photo.com, tik va apie šitą mažai informacijos radau.
Gal kuriai teko jį samdytis?
Atsakyti
Jei vel reiktu rinktis fotografa, vel pasirinkciau ta pati. Vel atsisakyciau daugybes bereikalingu smulkmenu, kad tik svente iamzintu jis. As vel pagtikeciau savo svente Eigirdui
Atsakyti
QUOTE(salamandrasalamandra @ 2012 10 23, 19:45)
Jei vel reiktu rinktis fotografa, vel pasirinkciau ta pati. Vel atsisakyciau daugybes bereikalingu smulkmenu, kad tik svente iamzintu jis. As vel pagtikeciau savo svente Eigirdui

gal isduosit kiek jis jums kainavo? ax.gif
Atsakyti
Man irgi idomu kiek jis jums atsiejo, man labai nepatiko jo asistentes klausimas, parasykit kur vyks vestuves kiek zmoniu, tada pasakysime kaina, tai kaip pasakai kad pas tave 100 zmoniu ir kur darai tai pagal tai ir paskiria kaina...biggrin.gif tada noriu suzinoti kiek kas mokejote ir nuo kada iki kada fotografavo? t prasme valandu kiek? siaip jsi nerealus yra, ir mes j ziauriai norim, bet kai paskaiciuojam, kad galim du fotografus skirtingu stiliu uz ta kaina pasiimti, tai net nzn kas labiau verta...
Atsakyti
QUOTE(rodyklele @ 2012 10 24, 19:45)
Man irgi idomu kiek jis jums atsiejo, man labai nepatiko jo asistentes klausimas, parasykit kur vyks vestuves kiek zmoniu, tada pasakysime kaina, tai kaip pasakai kad pas tave 100 zmoniu ir kur darai tai pagal tai ir paskiria kaina...biggrin.gif tada noriu suzinoti kiek kas mokejote ir nuo kada iki kada fotografavo? t prasme valandu kiek? siaip jsi nerealus yra, ir mes j ziauriai norim, bet kai paskaiciuojam, kad galim du fotografus skirtingu stiliu uz ta kaina pasiimti, tai net nzn kas labiau verta...

Na, šiaip skirtumas didžiulis kur 100 žmonių kur 16 4u.gif Darbas su daugiau žmonių sunkesnis. Vieni valandom matuoja, kiti kitais kriterijais.
Atsakyti