Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(annesears @ 2012 09 27, 19:08)
na tai cia kelios nuomones, aklai jomis nepasitikeciau, bet atkreipti demesi i kai kuriuos aspektus galima. aisku, zvelgiant i Fotopasteles foto internete, lukesciai savo sventei atitinkamai dideli yra ax.gif

siaip uz mazdaug 3000 Lt. jau galima normalu fotografa ziurinetis, auksciau nosi bigsmile.gif

del Svetlanos Baturos, tai kiek zinau ji fotkino SM nare - Dzinte mirksiukas.gif uzklausk jos

Aciu, butinai uzklausiu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau rekomenduoti vieną fotografą - Arūną. buvo draugų rekomenduotas, mums patiko ir pas mus fotografuos vestuves. labai maloniai bendraujantis, dar jaunas, bet matosi,kad darbas jam patinka ir jau patarimų negailėjo.
kam įdomu jo kontaktai čia: http://www.ajfoto.lt/
Atsakyti
Sveikos nuotakos, noriu parekomenduoti savo fotografus, Victor Morozov arba menine- foto. Samdemes mes juos, negailejome pinigu siam dalykui, nes musu nuomone jie itin svarbus, nuotraukos visam gyvenimui. Tai galiu pasakyti kad tikrai jie verti graziu zodziu: fotografuoja su zmona savo jis, abudu geros nuotaikos, nusiteikimas puikus, dave patarimu butent vestuviu diena. Net gi pries ceremonija padare erotines kelias nuotraukas su veliumu ir kitom vestuviu atributikom thumbup.gif
Zmones mylintis savo darba, bendraujantys su visais smile.gif Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
SBO, (Gal kas turite atsiliepimu apie Svetlana Batura ir Greta Skaraitiene? Buciau dekinga 4u.gif)


Keista kaip pasirinkote tokias nesuderinamas fotografes, Svetlanos Baturos ir Gretos Skaraitienės pirmiausiai stilius nuotraukų skirias, ir aišku, nuotraukų kokybė. Aš be jokių abejonių imčiau tik Svetlaną Baturą.

O šiaip tai renkantis fotografą visai pravartu apsilankyti wed.lt psl. ten daug gerų fotografų ir gražių darbų. Rinkdamosis fotografus peržiūrėkite daugiau jo darbų ne tik wed.lt ar norimo fotografo darbu galerijoje. Galų gale net susitikti pravartu. Galbūt žmogus nepatiks kaip asmenybė, tai kas iš to, kad fotografuoja gražiai, bet Jūs visą dieną būsite susierzinę vieni kitais. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepuzis: 28 rugsėjo 2012 - 14:16
QUOTE(liepuzis @ 2012 09 28, 15:15)
SBO,  (Gal kas turite atsiliepimu apie Svetlana Batura ir Greta Skaraitiene? Buciau dekinga  4u.gif)
Keista kaip pasirinkote tokias nesuderinamas fotografes, Svetlanos Baturos ir Gretos Skaraitienės pirmiausiai stilius nuotraukų skirias, ir aišku, nuotraukų kokybė. Aš be jokių abejonių imčiau tik Svetlaną Baturą.

O šiaip tai renkantis fotografą visai pravartu apsilankyti wed.lt psl. ten daug gerų fotografų ir gražių darbų. Rinkdamosis fotografus peržiūrėkite daugiau jo darbų ne tik wed.lt ar norimo fotografo darbu galerijoje. Galų gale net susitikti pravartu. Galbūt žmogus nepatiks kaip asmenybė, tai kas iš to, kad fotografuoja gražiai, bet Jūs visą dieną būsite susierzinę vieni kitais. 4u.gif


Taip, ju stiliai skiriasi, kainos taip pat skiriasi 4u.gif Siaip tai abu stiliai man patinka, pas Svetlana labiau menines nuotraukos, daug detaliu, pozavimas, pas Greta - emocijos, nesu pries nei viena, nei kita stiliu, renkuosi kol kas, kreipiu demesi ir i kaina 4u.gif
Papildyta:
Beje, aciu visiems uz kontaktus AZ, viska kruopsciai apziuriu, tikrai kazka issirinksiu, tik jau galva kartais sukasi nuo ziurejimo ir rinkimosi is tokios gausybes biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif gal kam teko susidurti su InStudija? Kažkaip linksta širdis mano prie šių fotografų... Norėtųsi kažkokių atsiliepimų.
Atsakyti
Mūsų vestuves fotografavo Eglė iš fotome, mums labai patiko jos braižas. Galit pasižiūrėti jos svetainę fotome, nors ji paprastutė, bet foto bent jau man labai patinka smile.gif

QUOTE(sbo @ 2012 09 28, 14:29)
Taip, ju stiliai skiriasi, kainos taip pat skiriasi  4u.gif Siaip tai abu stiliai man patinka, pas Svetlana labiau menines nuotraukos, daug detaliu, pozavimas, pas Greta - emocijos, nesu pries nei viena, nei kita stiliu, renkuosi kol kas, kreipiu demesi ir i kaina  4u.gif
Papildyta:
Beje, aciu visiems uz kontaktus AZ, viska kruopsciai apziuriu, tikrai kazka issirinksiu, tik jau galva kartais sukasi nuo ziurejimo ir rinkimosi is tokios gausybes  biggrin.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Doroti82 @ 2012 09 25, 19:10)
Na o aš parašysiu juodą atsiliepimą... blush2.gif

...Nepasakyčiau jog nuotraukos kaikurios buvo retušuotos , spalvų kontrastai kiekvienoje nuotraukoje skirtingi kaip diena ir naktis (o tai ypač nesižiūri foto knygoje) , Foto knyga labai prastos kokybės - nuotraukose atsiradę iškraipymai,  kompozicija kai kur iš vis nesuprantama : aš kampe nuotraukos  o visas šonas laisvas,.  unsure.gif  Fotofilmas koks yra pavyzdžiuose tai ir liko tik parodytu pavyzdžiu , jokios filmuotos dalelės o tik power pointas.....

Ir štai mūsų išleisti 4000 lt. už fotopastelė.lt paslaugas.

Tikrai NErekomenduoju.....


va va. sitas pastebejimas yra labai tikslus. mano drauge keliavo per eile fotografu, nu dar dar fotoknygose savo pavyzdinese jie atsirenka tolygaus kolorito, kontrastu suderinamuma, nu bet klientui atiduoda shusni skirtingu foto, kartais nepasakytum kad vieno fotografo darbas, nes stilius totaliai skiriasi... tai ji padare isvada, kad yra keli fotografai, kurie laikosi savo linijos su vienomis vestuvemis ir pasirinko viena is ju, nusivilt neteko schmoll.gif
Atsakyti
as pasirinkau r.saruliene is klaipedos....man ji labai patiko kai atidave mano vaiku krikstynu foto...tikra pasaka, tai net ilgai neieskojus uzsisakiau ja vestuvems smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kažkuri daugiau papasakotų apie fotografą Gedą Girdvainį? Galima ir AŽ 4u.gif
Atsakyti
Laba,
Mes likome labai patenkinti šios fotografės darbu: http://www.facebook.com/#!/Monafotografija/photos_albums
http://monafotografija.blogspot.com/
Kam patinka toks nuotraukų stilius tai tikrai rekomenduoju o ir kaina prieinama mirksiukas.gif
Ji iš Klaipėdos, bet į mūsų vestuves ji atvyko į Vilnių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braskytee26 @ 2012 10 03, 08:48)
Sveikos,

Ar teko kuriai ieškoti fotografo tik kokiai valandai, pusantros Vilniuje? Mums daugiau ir nereiks, bet kiek bendravau su keliais fotografais, jie už tai ima kaipo už visą seansą, nuo 500-600Lt. Man jo reiktų penktadienio dieną, apie 14.00, pagrindinio vakarinio uždarbio juk neatimu smile.gif


QUOTE(rG. @ 2012 10 03, 09:44)

Tai Jūs norite, kad už 100 Lt ar 200 Lt Jums fotografuotų valandą (po to dar tvarkytų mažiausiai  tris-penkias valandas) normaliai mąstantis fotografas? Čia pamąstymui, man tai kas biggrin.gif  Aš neįpirkau normalaus fotografo, neėmiau jokio, gerai tai ar blogai, čia kita tema.

Pigų fotografą galima surasti pas pradžiamokslius, ieškokit, siūlykit, gal surasit.


Sutinku ir su viena ir su kita išsakyta nuomone. Iš vienos pusės tikrai nereikia tikėtis, kad atsakingas fotografas panorės šiaip sau ateiti pafotkinti, o kadangi sumokės tik kelis šimtus, tai neretušuos ir atiduos visus neatrinktus kadrus, o poto suras kur nors internete apie save blogus atsiliepimus. Patikėkit, fotografai irgi savo reputaciją saugo. Iš kitos pusės kai kada nežinai už ką jie ima tokias babkes. doh.gif Vien už vardą...
Patys ieškojome fotografo. Tiesa norėjome visai dienai, penktadieniui.
Susidūrėm su labai įvairiais. Nustebino ir pats pigiausias sutiktas variantas ir pats brangiausias. Skirtumas pinigais tarp jų buvo 4 kart didesnis. Pigiausias buvo - per 2-3 val. nupleškinta ~300 kadrų, iš kurių nieko neatrinkta. (Pvz. 4 vienodi kadrai vienoje vietoje) Manau tai tas pats, kas duoti kokiam pirmakursiui į rankas fotiką ir paprašyti pafotkinti. Brangiausias variantas irgi šokiravo - siūlymas buvo daryti fotosesiją (apsirengus suknelę ir kostiumą) kurią nors kitą dieną, o ne vestuvių. blink.gif O vestuvių dieną apseiti be fotografo... Aha, jau įsivaizduoju... O aš tai norėjau nuotraukų bažnyčioje... Neateisi juk pas kunigą ir nepasakysi - reikia antro dublio, nes fotografas pirmą pramiegojo. Už ką šiuo atveju reikėtų mokėti nepaprastai didelius pinigus tai mes su MB ir likom nesupratę...

Vienu žodžiu linkiu sekmės atrandant savo fotografą. mirksiukas.gif
Atsakyti