Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Doroti82 @ 2012 09 27, 06:10)
Jauna pora - gal pasitaisys rolleyes.gif 

Tai, kad ta pora ir įkūrė fotopastelę. Nežinau, bent Elzė, kiek esu girdėjus fotkina gal nuo paauglystės. Dėl viso kito nežinau, nebuvau, Jūs matėt, bendravot 4u.gif Šiaip bendravimas yra labai labai svarbus. Gerai, nebešiukšlinsiu temos blush2.gif
Atsakyti
Dėl nepasitenkinimo Fotopastelės (ar bet kurių kitų garsiųjų ir brangiųjų) darbu (pabandant pažiūrėt iš kliento pusės) - manau, kad mokant tokias sumas, be abejo, rezultato tikimasi stulbinančio.. kažko jau super... Bet, kai seki tų fotografų darbus, matai jų rezultatus, manau, ilgainiui tiesiog "perdegi" ir savose fotografijose nebematai to tokio "vau", kurį įžvelgdavai kitų švenčių atvaizduose g.gif aš čia pagal save vertinu...
Užtat kaip gerai, kai žmonės pasiima pradedančiuosius, tikisi pačio blogiausio, o gavę labai maloniai nustemba biggrin.gif aišku, būna, kad ir tas blogiausias var.pasitvirtina, na bet ne apie tai šįkart...

Aš irgi sunkiai tikėčiau, kad Fotopastelė padarė nekokybę... nu gal.. būna liapsusų g.gif

Ir dar, ne apie šitus fotografus, bet apskritai - nepritariu, kad laikui bėgant, fotografai tik gerėja (jau čia iš kitos, nebe kliento, pusės vertinu) schmoll.gif jeigu gauni keliasdešimt vestuvių, visose tas pats per tą patį, nejučiom pradedi viską mechaniškai daryt.. nyksta "dūšia", lieka tik "techninė akis" - nuotraukos visai kitos schmoll.gif Be abejo, neabsoliutinu, nesakau, kad visiems ir viskas taip, tačiau tendencija yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 27 rugsėjo 2012 - 11:32
o dar ir internetinėm nuotraukom nelabai gali pasitikėti schmoll.gif aš per susitikimus prašiau kad parodytų kuo daugiau, nes internete juk būna atrinkta tarkim 10-15 pačių gražiausių iš kokių 300... tai juk negali žinot, ar ir visi tie likę 300 darbų tokie pat gražūs, ar priešingai, tos 15-20 ir yra visi geri vienų vestuvių darbai, o visi likę 300 baisūs g.gif

o mes pasirinkome AVfoto fotografus 4u.gif darbai mums patiko, labai nesunkiai radom bendrą kalbą - mūsų akimis jie ne tik puikiai dirbantys savo darbą už patrauklią kainą, bet ir nuostabūs žmonės smile.gif daugiau apie juos galėsiu pasakyti po vestuvių blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, kadangi planuojame savo didziaja svente, skaitineju ivairias mane dominancias vestuviu temeles, ir dabar skaitau kaip tik apie Fotopastele, esu nustebusi, man taip patinka ju stilius, tai, ka matau internete, domejausi jais, bet man taip pat kaina yra per auksta, o dabar isvis pasimeciau unsure.gif

Baisu, paimsi va toki brangu fotografa, ir dar negausi rezultato norimo, ka tada, juk sventes nesugrazinsi. O kainos pas geresnius fotografus tai ojojoj...nesitikejau, kad tiek praso, numacius buvau iki 3000 lt fotopaslaugoms, o dabar matau, kad nelabai ir rasi uz tokia kaina.

Dideli pinigai, ir tikrai manau uz tokius pinigus fotografai turi atlikti savo darba beveik tobulai...

Gal kas turite atsiliepimu apie Svetlana Batura ir Greta Skaraitiene? Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2012 09 27, 11:31)
Ir dar, ne apie šitus fotografus, bet apskritai - nepritariu, kad laikui bėgant, fotografai tik gerėja (jau čia iš kitos, nebe kliento, pusės vertinu)  schmoll.gif jeigu gauni keliasdešimt vestuvių, visose tas pats per tą patį, nejučiom pradedi viską mechaniškai daryt.. nyksta "dūšia", lieka tik "techninė akis" - nuotraukos visai kitos  schmoll.gif Be abejo, neabsoliutinu, nesakau, kad visiems ir viskas taip, tačiau tendencija yra...


thumbup.gif Manau tikra tiesa 4u.gif

QUOTE(sbo @ 2012 09 27, 15:32)
Sveikos, kadangi planuojame savo didziaja svente, skaitineju ivairias mane dominancias vestuviu temeles, ir dabar skaitau kaip tik apie Fotopastele, esu nustebusi, man taip patinka ju stilius, tai, ka matau internete, domejausi jais, bet man taip pat kaina yra per auksta, o dabar isvis pasimeciau  unsure.gif

Baisu, paimsi va toki brangu fotografa, ir dar negausi rezultato norimo, ka tada, juk sventes nesugrazinsi. O kainos pas geresnius fotografus tai ojojoj...nesitikejau, kad tiek praso, numacius buvau iki 3000 lt fotopaslaugoms, o dabar matau, kad nelabai ir rasi uz tokia kaina.

Dideli pinigai, ir tikrai manau uz tokius pinigus fotografai turi atlikti savo darba beveik tobulai...

Gal kas turite atsiliepimu apie Svetlana Batura ir Greta Skaraitiene? Buciau dekinga  4u.gif



Na sventes jie tikrai nesugadino , viskas buvo gerai , ir bendravimas ir nuotaikos thumbup.gif Pries vestuves drauge rekomendavo savo fotografe -labai superines foto (neklauskit kodel jos nepasirinkau , nes atsakymas is anksciau fotopastele nusiziurejus buvau biggrin.gif ) . Gal ka sudomins www.ellyfoto.lt ax.gif kaina panasi kaip ir fotopasteles , bet kiek girdejau , jei turit problemu su fotografavimosi vietomis pati jas suranda ir padeda planuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 09 27, 15:32)
Sveikos, kadangi planuojame savo didziaja svente, skaitineju ivairias mane dominancias vestuviu temeles, ir dabar skaitau kaip tik apie Fotopastele, esu nustebusi, man taip patinka ju stilius, tai, ka matau internete, domejausi jais, bet man taip pat kaina yra per auksta, o dabar isvis pasimeciau  unsure.gif

Baisu, paimsi va toki brangu fotografa, ir dar negausi rezultato norimo, ka tada, juk sventes nesugrazinsi. O kainos pas geresnius fotografus tai ojojoj...nesitikejau, kad tiek praso, numacius buvau iki 3000 lt fotopaslaugoms, o dabar matau, kad nelabai ir rasi uz tokia kaina.

Dideli pinigai, ir tikrai manau uz tokius pinigus fotografai turi atlikti savo darba beveik tobulai...

Gal kas turite atsiliepimu apie Svetlana Batura ir Greta Skaraitiene? Buciau dekinga  4u.gif


na tai cia kelios nuomones, aklai jomis nepasitikeciau, bet atkreipti demesi i kai kuriuos aspektus galima. aisku, zvelgiant i Fotopasteles foto internete, lukesciai savo sventei atitinkamai dideli yra ax.gif

siaip uz mazdaug 3000 Lt. jau galima normalu fotografa ziurinetis, auksciau nosi bigsmile.gif

del Svetlanos Baturos, tai kiek zinau ji fotkino SM nare - Dzinte mirksiukas.gif uzklausk jos
Atsakyti
QUOTE(Doroti82 @ 2012 09 27, 17:20)
  Gal ka sudomins www.ellyfoto.lt  ax.gif  kaina panasi kaip ir fotopasteles......


Geras jūsų humoro jausmas, sakyčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kipišas: 27 rugsėjo 2012 - 18:18
QUOTE(sbo @ 2012 09 27, 15:32)
Gal kas turite atsiliepimu apie Svetlana Batura ir Greta Skaraitiene? Buciau dekinga  4u.gif
Nebijokit mirksiukas.gif Svarbiausia susikalbėti, aptarti. Ir ta pati Batura skundai.lt buvo aprašyta, bet normaliai mąstantys žmonės supranta, kad visko būna, tiesiog neatitiko kirvis koto, gal ten visiems kitiems - tobulai viskas pasirodytų.


QUOTE(Doroti82 @ 2012 09 27, 17:20)
Pries vestuves drauge rekomendavo savo fotografe -labai superines foto (neklauskit kodel jos nepasirinkau , nes atsakymas is anksciau fotopastele nusiziurejus buvau biggrin.gif  )  .  Gal ka sudomins www.ellyfoto.lt  ax.gif  lleyes:

Reikėjo laiku sustoti hihihi.gif O dabar, jei Jūs prilyginat šiuos fotografus, neturiu žodžių. Viskas čia aišku.
http://clip2net.com/s/2leVZ
http://clip2net.com/s/2leY8
http://clip2net.com/s/2leZb ir t. t.

Ir kaina sunku būtų patikėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG.: 27 rugsėjo 2012 - 18:29
QUOTE(rG. @ 2012 09 27, 18:25)
Reikėjo laiku sustoti hihihi.gif O dabar, jei Jūs prilyginat šiuos fotografus, neturiu žodžių. Viskas čia aišku.
http://clip2net.com/s/2leVZ
http://clip2net.com/s/2leY8
http://clip2net.com/s/2leZb ir t. t.

Ir kaina sunku būtų patikėt biggrin.gif

na zinokit ellyfoto pries kelis metus drauges vestuves fotkino, tai nerealiai grazios foto, bet tos kur ju tinklapy tai tikrai baisios blink.gif
va ir suprask tu zmogau.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annesears: 27 rugsėjo 2012 - 18:44
QUOTE(annesears @ 2012 09 27, 18:43)
na zinokit ellyfoto pries kelis metus drauges vestuves fotkino, tai nerealiai grazios foto, bet tos kur ju tinklapy tai tikrai baisios blink.gif
va ir suprask tu zmogau.... doh.gif

Gal pavadinimą sumaišėt kuri, nes yra panašaus pavadinimo superinė fotografė.
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 09 27, 18:55)
Gal pavadinimą sumaišėt kuri, nes yra panašaus pavadinimo superinė fotografė.

as tikrai nesumaisiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipišas @ 2012 09 27, 18:18)
Geras jūsų humoro jausmas, sakyčiau.


Ne humoro jausmas ax.gif tiesiog tikrai nuotraukas pamatyt reiketu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(annesears @ 2012 09 27, 19:01)
as tikrai nesumaisiau blush2.gif


tikrai zinau jog ji turi dar viena puslapy internetini , bet tikrai nepamenu koks doh.gif
Atsakyti