Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

fotopastelė ir mums sugadino šventę, atėjo mergačiukė, kuri atrodo daugiau šypsojosi nei dirbo ir vaikinas, kuris turėdamas aparatą nepadarė nei vieno kadro, tik nešiojo merginai techniką ir padavinejo fotikus, jie neturėjo jokio atšvaito, su kuriuo nuotraukos šimtakart geriau atrodo fotosesijoje gamtoje. turėjo du objektyvus: visiškai platų"fisheye" ir siaurą, kur telpa tik portretai, tai iškart buvo aišku kad visko kaip reikiant uz 600lt per 2valandas nesugaudys... nuotraukos atrodo kad isvis neretusuotos, paskui mano sesei fotografei teko is naujo apkarpinet ir kontrastuot nuotraukas( aisku isdegusiu veidu jau niekaip neatkursi) . neturime visos bedros sventėje dalyvavusiu nuotraukos, kriksto teveliai su krikstavaikiais turi po keleta nuotrauku( tik gulintys ant pleduku). kai vaiku tevai norejo dviese nuotraukos sau fotografe atrode pasimetusi kaip vistele, mano sesuo sureguliavo visa eiga, ka jie turetu daryti(mat stovi pries objektyva koki 3karta) . krikstijami vaikai buvo 3, o isvis zmoniu gal 15, fotografavomes vytauto parke ir prie tu atrakcionu, nuotraukos tikrai galejo buti superines...
Atsakyti
O kaip nuomonės dėl LP foto ir santuokafoto? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadreile @ 2012 09 25, 19:37)
fotopastelė ir mums sugadino šventę, atėjo mergačiukė, kuri atrodo daugiau šypsojosi nei dirbo ir vaikinas, kuris turėdamas aparatą nepadarė nei vieno kadro, tik nešiojo merginai techniką ir padavinejo fotikus, jie neturėjo jokio atšvaito, su kuriuo nuotraukos šimtakart geriau atrodo fotosesijoje gamtoje. turėjo du objektyvus: visiškai platų"fisheye" ir siaurą, kur telpa tik portretai, tai iškart buvo aišku kad visko kaip reikiant uz 600lt per 2valandas nesugaudys... nuotraukos atrodo kad isvis neretusuotos, paskui mano sesei fotografei teko is naujo apkarpinet ir kontrastuot nuotraukas( aisku isdegusiu veidu jau niekaip neatkursi) . neturime visos bedros sventėje dalyvavusiu nuotraukos, kriksto teveliai su krikstavaikiais turi po keleta nuotrauku( tik gulintys ant pleduku). kai vaiku tevai norejo dviese nuotraukos sau fotografe atrode pasimetusi kaip vistele, mano sesuo sureguliavo visa eiga, ka jie turetu daryti(mat stovi pries objektyva koki 3karta) . krikstijami vaikai buvo 3, o isvis zmoniu gal 15, fotografavomes vytauto parke ir prie tu atrakcionu, nuotraukos tikrai galejo buti superines...



Taip, ta pora mus fotografavo , jei neklystu Romanovas ir Elze. Dejosi tikrais profesionalais, taciau manau jie turi gysla fotografuojant ''negyvus'' objektus , bet tikrai ne zmogu. Gaila man saves jog nesu kovotoja , gal jei buciau rekusi buciau kaska issikovojusi unsure.gif Pati esu dirbusi fotografe taciau labai senai , supratima turiu vistiek sioki toki , ir galiu pasakyti tos nuotraukos nera vertos net 2000 lt.... doh.gif
Atsakyti
Kas čia per masinis puolimas g.gif

O šiaip dėl išdegusių veidų ir spalvų... Spausdinkit. Monitorius gali labai rodyt neteisingai, esu tą patyrus, kai pamačiau, sunku buvo patikėti, kad toks skirtumas būna.

Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 09 25, 23:30)
Kas čia per masinis puolimas  g.gif 

O šiaip dėl išdegusių veidų ir spalvų... Spausdinkit. Monitorius gali labai rodyt neteisingai, esu tą patyrus, kai pamačiau, sunku buvo patikėti, kad toks skirtumas būna.

drinks_cheers.gif tik geresnę kokia fotolaboratoriją patarčiau pasirinkt, o ne kokią maxima foto, nes gali išvis baisiai atspausdint doh.gif Na žinau būna kam pasiseka gaut normalių spalvų foto, bet tokioj loterijoj aš nedalyvaučiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amise: 26 rugsėjo 2012 - 09:07
QUOTE(Doroti82 @ 2012 09 25, 18:10)
Tačiau prieš vestuves buvo taip (cituoju savo žodžius) '' Svarbiausi yra fotografai ir už tai negailėsiu nė cento'' .

ui kaip nesmagu, užuojauta. Būtų įdomu pamatyti tuos darbus, arba bent dalį, gal tik jums taip atrodo viskas nevyke, o realiai yra visai kitaip.

QUOTE(Galadreile @ 2012 09 25, 19:37)
paskui mano sesei fotografei teko is naujo apkarpinet ir kontrastuot nuotraukas

sese neapsieme fotografuoti sventes?
Atsakyti
na kadangi mano sesuo fotografe tai pas ja tikrai sukalibruotas monitorius , t.y. rodo taip kaip ir bus atspausdintos smile.gif)

ji buvo kriksto mama ir norejome kad ji ateitu i svente o ne i darba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadreile: 26 rugsėjo 2012 - 14:19
Na, nesvarbu, šiaip keista, gali patikt, nepatikt, būna ir fotografams visokių dienų, bet nekokybė jau man nesitiki kažkaip ir tiek, juolab, kad krikštynų fotografijoj nelabai būna ekstremalių sąlygų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG.: 26 rugsėjo 2012 - 16:05
QUOTE(Doroti82 @ 2012 09 25, 21:20)
Taip, ta pora mus fotografavo , jei neklystu Romanovas ir Elze. Dejosi tikrais profesionalais, taciau manau jie turi gysla fotografuojant ''negyvus'' objektus , bet tikrai ne zmogu. Gaila man saves jog nesu kovotoja , gal jei buciau rekusi buciau kaska issikovojusi  unsure.gif Pati esu dirbusi fotografe taciau labai senai , supratima turiu vistiek sioki toki , ir galiu pasakyti tos nuotraukos nera vertos net  2000 lt.... doh.gif

Oho, fotopastelė man buvo nr.1, bet kadangi jų kaina labai didelė, nusprendėm nesirinkti. Dabar džiaugiuosi, nes būčiau pražilusi iš baimės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Doroti82 @ 2012 09 25, 22:20)
Taip, ta pora mus fotografavo , jei neklystu Romanovas ir Elze. Dejosi tikrais profesionalais, taciau manau jie turi gysla fotografuojant ''negyvus'' objektus , bet tikrai ne zmogu. Gaila man saves jog nesu kovotoja , gal jei buciau rekusi buciau kaska issikovojusi  unsure.gif Pati esu dirbusi fotografe taciau labai senai , supratima turiu vistiek sioki toki , ir galiu pasakyti tos nuotraukos nera vertos net  2000 lt.... doh.gif



Bet kaip keista tokius atsiliepimus skaityti... Kazkada seniai buvau maciusi pasteles skelbima, kad iesko fotografu dirbanciu ju stiliumi, gal del to tokie rezultatai g.gif
Kita vertus gal uzmiegama ant lauru ir darbu ikarstyje daug kas praslysta pro akis.
Atsakyti
QUOTE(zapukė @ 2012 09 26, 23:16)
Bet kaip keista tokius atsiliepimus skaityti... Kazkada seniai buvau maciusi pasteles skelbima, kad iesko fotografu dirbanciu ju stiliumi, gal del to tokie rezultatai g.gif
Kita vertus gal uzmiegama ant lauru ir darbu ikarstyje daug kas praslysta pro akis.

Aš tai manau, kad neskubėkim daryt išvadų, nes toji pora (konkreti pora, nes jų lyg yra ne viena fotopastelėj), mano manymu dirba profesionaliai. Būtų paprasčiau, kai matai nuotraukas, konkrečius pavyzdžius ir dar geriau visas jas. Bijau būti apkaltinta advokatavimu, sakysit, kad pažįstama, nu ne, gyvenime nesu jų mačiusi, bet Elzę ir Romaną virtualiai žinau, man sunku būtų patikėti, kad jie pradėjo nesąmones daryt, nes su metais patirtis tik auga, akis vis labiau įgunda. Kita vertus apie ką mes kalbam? Gal nebuvo kokių nors obuolių pintinių, ilgakasių mergaičių tarp pyragėlių ir t.t.? Na, negalima nieko griežtai vertinti, negalima niekuo tvirtai tikėti. Arba tiesiog tai buvo ne Jūsų fotografai, o Jūs ne jų klientai. Todėl taip ir įvyko. Neprofesionalumu netikiu.
Nuoširdžiai linkiu kuo mažiau nusivylimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 09 25, 22:30)
Kas čia per masinis puolimas  g.gif 



Cia tikrai ne masinis puolimas , nesupraskit neteisingai g.gif ax.gif Tik pagal forumo tema dalijames patirtimi , patarimais ir ispejimais rolleyes.gif

QUOTE(rG. @ 2012 09 27, 00:01)
Aš tai manau, kad neskubėkim daryt išvadų, nes toji pora (konkreti pora, nes jų lyg yra ne viena fotopastelėj), mano manymu dirba profesionaliai. Būtų paprasčiau, kai matai nuotraukas, konkrečius pavyzdžius ir dar geriau visas jas. Bijau būti apkaltinta advokatavimu, sakysit, kad pažįstama, nu ne, gyvenime nesu jų mačiusi, bet Elzę ir Romaną virtualiai žinau, man sunku būtų patikėti, kad jie pradėjo nesąmones daryt, nes su metais patirtis tik auga, akis vis labiau įgunda.  Kita vertus apie ką mes kalbam? Gal nebuvo kokių nors obuolių pintinių, ilgakasių mergaičių tarp pyragėlių ir t.t.? Na, negalima nieko griežtai vertinti, negalima niekuo tvirtai tikėti. Arba tiesiog tai buvo ne Jūsų fotografai, o Jūs ne jų klientai. Todėl taip ir įvyko. Neprofesionalumu  netikiu.
Nuoširdžiai linkiu kuo mažiau nusivylimo  4u.gif



Manau geras fotografas ir be pyragelio gali padaryti profesionale nuotrauka , ir fotografui daranciam is fotografijos versla kiekvienas zmogus , kad ir su menkiausiais principais ar t.t. turetu but klientas nr 1. Zmogui renkantis fotografa tikrai maziausiai rupi kokia fotografui diena ir nuotaika bus kai ateis vestuviu diena , zmonem svarbus rezultatas o ne liezuvio malimas 4u.gif patys likom nustebe, pirmiausiai del to jog matesi nesistenge , nu bent nuotraukas paretusuot galejo doh.gif Jauna pora - gal pasitaisys rolleyes.gif zinau kad dvi paneles kaip pora ten yra . manau ju darbai ir yra visas tas grozis kas sukelta ju puslapyje . manau jos gerai dirba unsure.gif
Atsakyti