Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Man labiausiai patiko trečias. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Only1: 21 rugpjūčio 2012 - 18:54
QUOTE(xernesta @ 2012 08 21, 18:56)


savifoto.lt fotografavo pusbrolio vestuves. man asmeniskai ju darbai patinka, o vestuves buvo birzelio gale, as asmeniskai nuotrauku dar nemaciau. Lyg minejo kad apie pora menesiu truks. bet taip kaip dirbo tikrai patiko.
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2012 08 21, 22:39)
QUOTE(xernesta @ 2012 08 21, 18:56)


savifoto.lt fotografavo pusbrolio vestuves. man asmeniskai ju darbai patinka, o vestuves buvo birzelio gale, as asmeniskai nuotrauku dar nemaciau. Lyg minejo kad apie pora menesiu truks. bet taip kaip dirbo tikrai patiko.

Nuotrauku nematei, bet patiko kaip dirbo? O kaip dirbo? Aciu 4u.gif
Atsakyti
mus fotografavo Linosfoto.lt labai draugiški ir nuoširdūs žmonės, darbo specifika labai patiko ir aišku rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Rytine Kava 10,2012 08 22, 00:20]
savifoto.lt fotografavo pusbrolio vestuves. man asmeniskai ju darbai patinka, o vestuves buvo birzelio gale, as asmeniskai nuotrauku dar nemaciau. Lyg minejo kad apie pora menesiu truks. bet taip kaip dirbo tikrai patiko.
[/quote]
Nuotrauku nematei, bet patiko kaip dirbo? O kaip dirbo? Aciu 4u.gif
[/quote]
esu dalyvavus ne vienoje sventeje kur samdomi fotografai, tikrai teko matyt kaip elgiasi vienas ar kitas fotografas, savifoto.lt dirbo dviese ir nevaiksciojo vienas paskui kita, tikrai daug kadru buvo padaryta, dirbo kiekvienas su keliom fototechnikom. neuztrukdavo kaitaliojant objektyvus kaip kad maciau ta darant kitus. kaip pvz praeita savaitgali teko but vestuvese, buvo taip pat du fotografai ir nelabai supratau ka jie veike. kai atvyko jaunasis, jie stovejo ir ziurejo, kol dar lauke lauke jie nepadare nei vieno kadro. nuejus jaunajam i kambari- fotografai dar pastovejo lauke, pasisnabzdejo viens kitam i ausi, pasijuoke nu sako gal einam i vidu. zodziu per valanda laiko nzn ka jie nufotografavo, turbut nieko.
savifoto.lt dirbo su ausinem, susikalbedavo kada reikia, mergina net sukuosena pasidarius buvo, apranga su reklaminiu logotipu, tvarkingai patys atrodo, ne su kokiais treningais ar dar kazkaip. tai smulkmenos, bet jos kartais irgi reiksmingos. butent pusbrolio vestuviu nuotrauku nemaciau, bet ju svetainej kiek ziurejau kitu, man asmeniskai patiko.
Atsakyti
Sveikos.Gal galetumet parekomenduoti koki gera fotografa is Klaipedos iki 2000lt?

Gal kuriai teko susidurti su http://www.regimantas.lt/? Kaip jis?
Atsakyti
http://www.vitosfoto.visiems.lt/ is Klaipedos, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2012 08 21, 17:56)


Jie fotografavo mūsų šventę. Tikrai drąsiai galiu bet kam rekomenduoti. Tikri savo srities profesionalai, o priedo dar ir nuostabūs žmonės smile.gif Savo šventės nuotraukų dar negavome, matėme vos keliasdešimt, bet jos tikrai pranoko mūsų lūkesčius rolleyes.gif Jau po priešvestuvinės fotosesijos supratom (negalėjau atsižiūrėti į tas fotografijas, nors šiaip į save fotografijose negaliu žiūrėt, iki šiol maniau, kad esu nefotogeniška biggrin.gif bet, kai jie atsiuntė fotografijas...jos buvo tiesiog tobulos, ir net aš neradau prie ko prikibti biggrin.gif ), kad pasirinkimas buvo geriausias, kokį galėjome padaryti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 27 rugpjūčio 2012 - 10:13
Mūsų šventės akimirkas fiksavo Kristina Stasiulienė . Jau matėme keltą savo šventės nuotraukų, labai laukiam likusių. Rezultatas tikrai džiugina. O dėl vestuvinių nuotraukų buvau visiškai rami, nes priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos labai labai patiko smile.gif Drąsiai rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ineffable @ 2012 08 27, 17:39)
Mūsų šventės akimirkas fiksavo Kristina Stasiulienė . Jau matėme keltą savo šventės nuotraukų, labai laukiam likusių. Rezultatas tikrai džiugina. O dėl vestuvinių nuotraukų buvau visiškai rami, nes priešvestuvinės fotosesijos nuotraukos labai labai patiko smile.gif Drąsiai rekomenduoju smile.gif

Gal galima maždaug kainą sužinoti? g.gif
Atsakyti
Yra trys paslaugų paketai. Ten skiriasi fotografavimo valandos ir papildomi priedai, pvz priešvestuvinė fotosesija. Mes ėmėm viduriuką ir mokėjom 1700 Lt smile.gif
Atsakyti
Sveikos jaunosios 4u.gif drinks_cheers.gif
Kiek daug fotografų rekomendavote. Sudrumstėte mano mintis.
Mano didžiausiais favoritas yra Audrius Kairys, dar jam neskambinome.. http://www.auders.lt/
Gal žinote ką nors apie jį, koks jis kaip fotografas? Nuotraukos atrodo jaukios ir gyvos.
Šiaip dar FOTOEMOCIJOS ir MANTAS JANAVIČIUS irgi traukia.
Kokių atsiliepimų turite apie šiuos fotografus? 4u.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mažutis debesėlis: 29 rugpjūčio 2012 - 14:48