Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

essen.gif lens.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 08 13, 11:11)



Tai vat, dingo visos kepėjėlės. doh.gif doh.gif

Klausykit, duokit man patarimą, ar įmanoma "prasukti" bizniuką su šimtalapio kepimu, kaip manot? doh.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 08 17, 19:32)
Tai vat, dingo visos kepėjėlės.  doh.gif  doh.gif

Klausykit, duokit man patarimą, ar įmanoma "prasukti" bizniuką su šimtalapio kepimu, kaip manot?  doh.gif  blush2.gif  g.gif


labas 4u.gif

aš tai manau,kad įmanoma ir net labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 08 17, 18:33)
labas 4u.gif

aš tai manau,kad įmanoma ir net labai smile.gif


Oho, sveika sugrįžus, seniai bematyta bigsmile.gif bigsmile.gif Tarp kitko, neseniai apie tave mąsčiau, o tu ėmei ir apsireiškei bigsmile.gif

O kokia reali kg kaina? 30Lt...? g.gif Savikaina, atmetus el. sąnaudas ir darbą 1,5kg šimtalapio išeina apie 20Lt., tai imant 30Lt/kg gaunasi labai skurdus tas pelnas... Tik 25Lt... verysad.gif o darbo tai nesvietiškai daug g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 17 rugpjūčio 2012 - 21:58
QUOTE(drugelis. @ 2012 08 17, 22:57)
Oho, sveika sugrįžus, seniai bematyta  bigsmile.gif  bigsmile.gif  Tarp kitko, neseniai apie tave mąsčiau, o tu ėmei ir apsireiškei  bigsmile.gif

O kokia reali kg kaina? 30Lt...?  g.gif Savikaina, atmetus el. sąnaudas ir darbą 1,5kg šimtalapio išeina apie 20Lt., tai imant 30Lt/kg gaunasi labai skurdus tas pelnas...  Tik 25Lt... verysad.gif  o darbo tai nesvietiškai daug  g.gif  g.gif


o kodėl ne 40lt?nes kažkur skaičiau kad tiek ima... rolleyes.gif
Atsakyti
nei kepus as jo, nei ragavus blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
aš nebuvau ragvus..ir teko šansas paragauti..nesuprantu ko ten dėl jo tiek alpti reik,visiškai ne mano skonio biggrin.gif kaip kepinys gal ir skanus,bet aš tokio nemėgstu visiškai.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 08 17, 23:50)
aš nebuvau ragvus..ir teko šansas paragauti..nesuprantu ko ten dėl jo tiek alpti reik,visiškai ne mano skonio biggrin.gif kaip kepinys gal ir skanus,bet aš tokio nemėgstu visiškai.. schmoll.gif


Man skanu, gal alpsta tiesiog dėl to, jog ne kiekvieno nosiai jį pasigaminti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 08 19, 09:51)
Man skanu, gal alpsta tiesiog dėl to, jog ne kiekvieno nosiai jį pasigaminti.  g.gif


nežinau,aš nesu jo gaminus,bet paragavus supratau,kad ir negaminsiu niekad biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 08 19, 09:15)
nežinau,aš nesu jo gaminus,bet paragavus supratau,kad ir negaminsiu niekad biggrin.gif


Ai, nu koks skirtumas. biggrin.gif Svarbu, kad perka. biggrin.gif

papasakok, kas naujo pas jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 08 18, 00:50)
aš nebuvau ragvus..ir teko šansas paragauti..nesuprantu ko ten dėl jo tiek alpti reik,visiškai ne mano skonio biggrin.gif kaip kepinys gal ir skanus,bet aš tokio nemėgstu visiškai.. schmoll.gif

as va isivaizduoju irgi tokia savo reakcija biggrin.gif

Šakotis irgi nekiekvienam pagaminamas, bet nesidarau galų dėl jo biggrin.gif
Nors oooj kaip noriu sviezucio, minkstucio wub.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
kas naujo pas mus g.gif g.gif hmmm,trečiadienį švesim pirmą 5 metukų jubiliejų,reik tortukui papuošimą padaryti,bet vakar nesigavo,tai mečiau viską biggrin.gif bandysiu šiąnakt bigsmile.gif kas dar? g.gif gal nieko naujo...viskas po senovei.. ax.gif 4u.gif

kaip tavo mergiotės,drugeliuk?smile.gif
Atsakyti