Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

sveikos smile.gif


drugeli, tavo mazaja su pirmuoju gimtadieniu smile.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif

mes po trupuciuka smile.gif ryt dicke paskutine diena i darziuka, paskui atostogaus smile.gif nius kol namie as, lai pabuna . Kepiau praeita savaitele bandeles, smile.gif skanu. Dabar reikia savaitgaliui mazo torciuko, jauciu snikersiuka darysiu smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Gimtadieni turim thumbup.gif thumbup.gif

Drugelyte su pirmuoju wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Oi dėkui mergaitės, kaip malonu wub.gif wub.gif wub.gif
Šiandien ir tortuką sutepiau jogurtinį, vakare pasėdėsim visa šeima wub.gif

Rytoj irgi šventę turim - didžiosios išleistuvės darželyje bigsmile.gif Kaip greit vaikai užauga, atrodo, kątik į darželį verkiančią vesdavau, o čia jau pabaiga ir mokykla verysad.gif Kažkaip liūdnai man truputį... ech smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 30, 12:20)
Aš irgi galiu ką nors iškepti, Kaune, ar dar reikia? Kada vyks tas renginys?

Drugeli, jei gali - būtų labai labai... wub.gif wub.gif
Renginys skyriuje pirmadienį, 06. 04d.


Na bet žiūriu kad pas pačią šeimoje šventė šventę veja ax.gif Ar ne perdaug rūpesčių bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dahlia+++: 30 gegužės 2012 - 14:44
O velnias, tai man su tais sausainiais reik suktis greiciau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 05 27, 17:16)
Tinka bet kas, kad tik būtų naminiai kepinukai  smile.gif
Ačiū rugiagėle  4u.gif , jei tik pavyktų - labai lauksim.. Aš pati irgi kepsiu, vaikų mėgstamus vaflius, tik nežinau kiek suspėsiu, mat šventei ruoštis irgi nemažai reikia  ax.gif

rabelkyte, už nuolatinius gerus norus - irgi ačiū  4u.gif


Sakykit, o man reikės juos atvežti į skyrių? Man truputį sudėtinga būtų atvežti su metinuke g.gif ar būtų galymybė kažkur susitikti ir jums perduoti?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 31, 11:43)
Sakykit, o man reikės juos atvežti į skyrių? Man truputį sudėtinga būtų atvežti su metinuke  g.gif  ar būtų galymybė kažkur susitikti ir jums perduoti?

Bandysim susitikt smile.gif Jei pati nespėsiu pirmadienį, tai kuri nors mano dukra ateis į susitikimą. Parašykit, kur galėtumėt susitikt, kokią nors žinomesnę vietą ax.gif
Atsakyti
Kur visos nutilusios unsure.gif
Atsakyti
Atostogaujam, sode sėdim, uogas valgom biggrin.gif
Atsakyti
unsure.gif ir nieko nekepat is uogu g.gif
Atsakyti
cool.gif
Sveikos

as tai cia kakzuria diena pasidariau Tiramisu, nes nezinojau, ka veikt su likusia mascarpone biggrin.gif nu man skanu.

pyragu su uogom kazkaip nemegstu.. valgau, bet is bedos.. noreciau ziemai vysniu uzsisaldyti, reiks gal nusipirkt koki kila.
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 07 16, 22:43)
unsure.gif  ir nieko nekepat is uogu  g.gif


Kad žinok laiko vis nelieka, kepiau čia vakar vežimuisi į sodą pyragą. Tiksliau, sugalvojau kepti grietiniečius pačioj pradžioj. Sumaišiau tešlą, įdarą, o čia MB pasimaišė su vynu doh.gif biggrin.gif Po taurę išgėrėm ir praėjo man fantazijos lipdyti grietiniečius blush2.gif lotuliukas.gif pamąsčiau, kad kiek bereikalingai laiko sugaišiu. Tai iškočiojau lakštą, klojau jį į orkaitinę skardą, užtepiau maltų juodų serbentų tyre ( iš mano sodo), tada tą patį varškės įdarą ir galiausiai užklojau antru lakštu kočiotos tešlos. Iškepiau ir wuolia rolleyes.gif pyragas ala pagerintas uogomis "grietinietis"
Nu skanu gavosi, nepasigailėjau, kad patingėjau lipdyti pyragėlius rolleyes.gif
Atsakyti