Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

QUOTE(drugelis. @ 2012 05 17, 09:32)
Ai, nesigilink dėl tų istorijų... nori gero, o gaunasi, kaip visada...  doh.gif

Na, tai adrija, naitas - čia tik keletas personų... o kurgi visos kitos...  verysad.gif
mmergytė tai darbuojasi smarkiai turbūt, nes irgi nebematyti SM.

Prisiminiau RiMami, Daividija, inocka, Vaivva.


Mmergytei, cia ne lygis biggrin.gif tuoj islys lotuliukas.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif 4u.gif

tai ka patartumet su ta mascarpone man pasidaryt g.gif
bigsmile.gif gi kondensuoto turiu... gal koki rafaela g.gif
bet gi noriu neriebiai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 17, 11:23)
Mmergytei, cia ne lygis biggrin.gif tuoj islys  lotuliukas.gif


akurat lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

iš tikro pametus temą buvau verysad.gif

bet va radau ir grįžau,tuoj lėksim pietauti wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Tik nereikia gintis, kad pametei tema biggrin.gif

As kepu pyraga. Dar sausainiu nusipirkau, saldaus pieno suri... niammm.... esiu, kol stora busiu biggrin.gif

Karsta siandien... siek tiek darze pasikapsciau, namie si bei ta nuveikiau, turguj buvau - vos nenualpau ten.. ir visiem dzin.. aiste uzsioziavo, o mano pilnos rankos pirkiniu... panest negaliu jos.. ji zviegia... paemiau galu gale, oro tik pradejo trukt, akyse tamsu pasidare, silpna... atsisedau ant saligatvio bordiuro, aiste verkia. O nieks net nepriejo...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 20, 16:05)
Tik nereikia gintis, kad pametei tema biggrin.gif

As kepu pyraga. Dar sausainiu nusipirkau, saldaus pieno suri... niammm.... esiu, kol stora busiu biggrin.gif

Karsta siandien... siek tiek darze pasikapsciau, namie si bei ta nuveikiau, turguj buvau - vos nenualpau ten.. ir visiem dzin.. aiste uzsioziavo, o mano pilnos rankos pirkiniu... panest negaliu jos.. ji zviegia... paemiau galu gale, oro tik pradejo trukt, akyse tamsu pasidare, silpna... atsisedau ant saligatvio bordiuro, aiste verkia. O nieks net nepriejo...

kaime tu pagalbos nori ... mužikai tai mužikai ten,,, nepaneigsi ..
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Sveikos... o mes snd kepem sonkaulius wub.gif paskui fotke gal imesiu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, ar nesukaitot merginos? smile.gif

Apsodinau sode daržus, agurkai prigijo, cukinijos irgi... rolleyes.gif dabar derliaus lauksim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 23, 22:25)
Sveikos, ar nesukaitot merginos? smile.gif

Apsodinau sode daržus, agurkai prigijo, cukinijos irgi...  rolleyes.gif  dabar derliaus lauksim  biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif
pas mum tik sia savaite atejo pavasaris su vasara susikibe biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kepėjėlės,

užsukau pas jus su tokiu prašymu blush2.gif
Birželio pradžioje Kauno ir Vilniaus vaikų onkologiniuose skyriuose vyks "Spalvoto pavasario" (kepuryčių) akcijos baigiamoji šventė. Vaikams nunešime kepurytes, organizuojam šiek tiek vaišių.. Pasitarėm su renax, kad labai būtų puiku pavaišinti vaikus kokiu naminiu pyragu, meduoliuku ar sausainiais. Gal norėtumėte kuri kartu nueiti į skyrių šventės dieną su trupučiu savo vaišių, na arba perduoti jas, jei pati negalit?
Labai labai kviečiu prisijungti jei nors mažą norą turit - ten visai nebaisu, o mūsų (Jūsų) reikia labai wub.gif

Dėl Kauno - rašykit man, kas galėtų paruošti kokį pyragiuką Vilniuj - renax kuruoja.

Beje, Kaune dar yra besigydančių vaikučių, kurie pamena rugiageles meduoliukų skonį wub.gif .. ir cipciuko tortą wub.gif
Atsakyti
Dahlia... su mielu noru prisideciau, bet taip toli esu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2012 05 25, 11:49)
Sveikos, kepėjėlės,

užsukau pas jus su tokiu prašymu  blush2.gif
Birželio pradžioje Kauno ir Vilniaus vaikų onkologiniuose skyriuose vyks "Spalvoto pavasario" (kepuryčių) akcijos baigiamoji šventė. Vaikams nunešime kepurytes, organizuojam šiek tiek vaišių.. Pasitarėm su renax, kad labai būtų puiku pavaišinti vaikus kokiu naminiu pyragu, meduoliuku ar sausainiais. Gal norėtumėte kuri kartu nueiti į skyrių šventės dieną su trupučiu savo vaišių, na arba perduoti jas, jei pati negalit?
Labai labai kviečiu prisijungti jei nors mažą norą turit - ten visai nebaisu, o mūsų (Jūsų) reikia labai  wub.gif

Dėl Kauno - rašykit man, kas galėtų paruošti kokį pyragiuką Vilniuj - renax kuruoja.

Beje, Kaune dar yra besigydančių vaikučių, kurie pamena rugiageles meduoliukų skonį  wub.gif  .. ir cipciuko tortą  wub.gif


As mielai ka nors iskepciau ir atsiusciau pastu, kas imanoma. Pvz kokie sausainiukai.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 25, 19:12)
As mielai ka nors iskepciau ir atsiusciau pastu, kas imanoma. Pvz kokie sausainiukai.

Tinka bet kas, kad tik būtų naminiai kepinukai smile.gif
Ačiū rugiagėle 4u.gif , jei tik pavyktų - labai lauksim.. Aš pati irgi kepsiu, vaikų mėgstamus vaflius, tik nežinau kiek suspėsiu, mat šventei ruoštis irgi nemažai reikia ax.gif

rabelkyte, už nuolatinius gerus norus - irgi ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi galiu ką nors iškepti, Kaune, ar dar reikia? Kada vyks tas renginys?
Atsakyti