Įkraunama...
Įkraunama...

Kepejėlių plepesiai. Pas mus kvepia pyragais...

Priviet biggrin.gif

man irgi nusibosta indus plaut... ir valgyt daryt.. tas pats per ta pati...

neturiu nei ka papasakot... vaikai nervuoja, viskas nervuoja...
Atsakyti
nu ir man atsibosta.. snd tikejaus liks pietu ir rytojui, ale surijom viska doh.gif biggrin.gif
gerai, kad bent salbenke yra israsta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 05 08, 21:26)
nu ir man atsibosta.. snd tikejaus liks pietu ir rytojui, ale surijom viska  doh.gif  biggrin.gif
gerai, kad bent salbenke yra israsta  thumbup.gif


salbenkė lotuliukas.gif mane džiaustyt užknisa, skalbiu kasdien... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 09, 09:31)
salbenkė  lotuliukas.gif mane džiaustyt užknisa, skalbiu kasdien...  unsure.gif

mano klaviatura durniuoja, vis K raide praleidziu doh.gif
as irgi daznai maudau rubus, o dziaut mazoji pagelbeja biggrin.gif biggrin.gif bent nereik daug lankstytis pasiimt is krepsio rubus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, klausykit, jei mielės galiojo iki kovo 2d., bet buvo šaldiklyje užšaldytos, ar dar galioja, iškels man pyragą?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 10, 09:14)
Sveikos, klausykit, jei mielės galiojo iki kovo 2d., bet buvo šaldiklyje užšaldytos, ar dar galioja, iškels man pyragą?


Laba diena,

Galioja galioja. Ju gyvavimas tiesiog buvo sustabdytas biggrin.gif

As jauciuosi gera darba padarius. Isgelbejom pauksciuka nuo katino.. uzkankintas buvo, bet dar gyvas... nabagas visas drebantis.. tai vandenuko pagirdziau, palaikem ramiai.. paskui isnesiau ant saules, ir vis leidau bandyt skrist nuo rankos. Tai kai padejau ant zoles, po truputi po truputi ir nuskrido smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 16, 18:56)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Oi, rugiagėliuk, nejuokink. Šiandien aš pikta labai. Teko palikti vieną man mielą temą forume. Bandžiau atkalbėti forumietę nuo aborto, tai gavau spyrį į subinę ir galybę priekaištų, kaip aš drįstu suaugusią moterį mokyti... vnz... nėra nuotaikos.

Klausyk, o kodėl čia taip viskas numirę, atsimenu, jog anksčiau kepėjėlėse labai daug bendraujančių būdavo: jolka, ingriduska, naitas, renata, cipciukas... na, neatsimenu dabar nickų visų, bet mūsų būdavo daug... kur visos dingo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 16 gegužės 2012 - 19:01
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 16, 19:59)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Oi, rugiagėliuk, nejuokink. Šiandien aš pikta labai. Teko palikti vieną man mielą temą forume. Bandžiau atkalbėti forumietę nuo aborto, tai gavau spyrį į subinę ir galybę priekaištų, kaip aš drįstu suaugusią moterį mokyti... vnz... nėra nuotaikos.



verysad.gif verysad.gif net baisu ir pagalvot kas laukia ;( ech ........ saugotis, tai nebuvo suaugusi ... o zudyt verysad.gif


nu tikrai, ko cia taip tuscia?? turiu mascarpones, ka cia skanaus pasidarius ir nekaloringo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2012 05 16, 20:41)
verysad.gif  verysad.gif  net baisu ir pagalvot kas laukia ;(  ech ........ saugotis, tai nebuvo suaugusi ... o zudyt  verysad.gif
nu tikrai, ko cia taip tuscia?? turiu mascarpones, ka cia skanaus pasidarius ir nekaloringo  g.gif


O aš bet ką atiduočiau už riebaus torto gabaliuką su mascarpone. Niam niam... wub.gif
Neva saugojosi.... ai, nebesvarbu. reik truputį atitolti nuo kompo ir SM, nes tie bendravimai prie gero nepriveda.
Atsakyti
Laba ryta,
kas cia per istorija su abortais...? unsure.gif

oij, su mascarpone tiramisu... niammmm.... akcija pas mus maxej, bet kad musu maximoj nerasta... reiks dar siandien ar ryt nulekt.

o Cipciukas, jau seniai ne cipciukas, o adrija... ir adrija ir naitas nenusiteike bendraut graziai... irgi ilga istorija...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 05 17, 07:22)
Laba ryta,
kas cia per istorija su abortais...?  unsure.gif

oij, su mascarpone tiramisu... niammmm....  akcija pas mus maxej, bet kad musu maximoj nerasta... reiks dar siandien ar ryt nulekt.

o Cipciukas, jau seniai ne cipciukas, o adrija... ir adrija ir naitas nenusiteike bendraut graziai... irgi ilga istorija...



Ai, nesigilink dėl tų istorijų... nori gero, o gaunasi, kaip visada... doh.gif

Na, tai adrija, naitas - čia tik keletas personų... o kurgi visos kitos... verysad.gif
mmergytė tai darbuojasi smarkiai turbūt, nes irgi nebematyti SM.

Prisiminiau RiMami, Daividija, inocka, Vaivva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 17 gegužės 2012 - 08:38